|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   opet šolska torba - v katere gre tudi risalni...
13.2.2008 10:16:38   
mojcaziga
Ker vsi vemo, da so kvalitetne šolske torbe drage in bi nja bile za dlje časa, me zanima ali gre v torbe, ki so omenjene v postu nižje tudi risalni blok? Ker baje so to v naši šoli lanski, svetovali. Vsaj mislim, da so govorili o risalnem bloku user posted image user posted image user posted image user posted image , da nisem česa zamuštrala user posted image user posted image
Jah, se vidi, da smo prvič na tem user posted image user posted image

Hvala za vse informacije oz. izkušnje

lP, MOjca

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 13.2.2008 17:54:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: opet [olska torba - v katere gre tudi ris...
13.2.2008 10:31:18   
žigolino
Moja ima kar navaden nahrbtnik NIKE,tolk velik da gre not tista trda mapa z elastiko ker jo vsak dan nosijo v šolo in nazaj.Risalni blok pa nesejo prvi dan v šolo (z vsem risalnim priborom v eni škatli od čevljev),in ga imajo celo leto v šoli eventuelno če jim zmanjka listov pa še med letom nesejo kakšnega.Je imela v prvem razredu tisto torbo za prvošolčke z anatomskim hrbtiščem tako kot vsi drugi,pol so pa nekje sredi leta začeli vsi nosit te navadne nahrbtnike pa tudi moja.Nosla sem jo pa tak jaz v šolo in nazaj do avta.Je pa ful lepo ko pridejo prvi dan v šolo vsi z takimi velikimi nahrbtiki,men so vsi tak lepiuser posted image .Ampak jaz bom drugemu tud kr navadnega kupla,se je izkazal za najbolj funkcionalnega.Saj ne nosijo nič druga not kot peresnico in mapo pa tu pa tam kak zvezek in berilo.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: opet [olska torba - v katere gre tudi ris...
13.2.2008 10:43:53   
Anonimen
Žigolino, tale tvoj odgovor mi je pa res najbolj realen. Fajn, da si tole napisala.

(odgovor članu žigolino)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   popravljam naslov: spet šolska torba.....
13.2.2008 10:59:33   
mojcaziga
Danes pišem kot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Ime za fanta
Olija



Robert (24%)

Denis (26%)

Mihael (25%)

Maksim (24%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!