|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali me vara?
9.8.2009 8:49:40   
nejka7
Na kratko bom opisala situacijo, zanima me vaše mnenje.
Moj partner je pred tremi leti naredil tečaj za učitelja smučanja. Letos januarja je šel za en teden učit v Italijo. Skupaj z enim parom, ki sta tudi učitelja in še z dvema dekletoma. Bili so v istem apartmaju, moj partner pa je bil v sobi z dekletoma, sicer na svoji postelji (tako je rekel).
Zdaj pa me zanima sledeče. Pred mesecem dni sva v enemu lokalu slučajno srečala eno od teh deklet (delala je kot natakarica) in vse kar je rekla je bilo zdravo, pa še to sem jaz preslišala. Mi nismo sedli, ampak je najina punčka (2leti) občudovala kužka od ene gostje, ona pa je stala zraven-tiho. Ko samo odšli, sem partnerju rekla, da je čudno (glede na to, da sta dobra kolega, pa mejle si pošiljata), da je bila kar tiho. Ne vem, kot da bi imela slabo vest, tako se je meni zdelo.
Dva dni kasneje pa mi je hotel zatajiti, da ga ona kliče. Mobi je zvonil, pa je prekinu in ga dal v žep. Sem slučajno slišala, pa sem rekla naj mi pokaže mobi. Najprej ni želel, potem pa mi je pokazal in rekel, da ni hotel, da bi se spet kregala zaradi nje. Je bla pa neka nujna zadeva, sem se potem jaz javila.
kaj pravite, a se po nepotrebnem obremenjujem (me je pa pred 4 leti prevaral, ko še nisva imela otroka)?
Hvala za mnenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 9:21:55   
azik
Glej moje mišljenje je tako ,če bi imel čisto vest potem bi se na mobi oglasu ,tudi pred tabo tako ,da jaz mislim da se med njima nekaj plete .Kaj to pa vesta samo ona vsekakor pa boš mrala zadevi priti,do dna .

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 9:44:39   
TomTaylor
Vprašanje boš morala postaviti partnerju. Drugače pa ja, mislim, da sta s to punco nekaj imela, sklepam po neki svoji avanturi. Tudi jaz sem kar malo zatrokirala, ko sem ga nato srečala čez nekaj mesecev s punco in otrokom  (WTF, sploh nisem vedela za to, tip je bil mojih let, (pre)mlad za družino)...vse kar sem zmogla izustit je bil zgolj pozdrav, pa čeprav sva si ful pošiljala maile..Po tem srečanju sem ga pustila pri miru...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu azik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 9:47:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Vprašanje boš morala postaviti partnerju. Drugače pa ja, mislim, da sta s to punco nekaj imela, sklepam po neki svoji avanturi. Tudi jaz sem kar malo zatrokirala, ko sem ga nato srečala čez nekaj mesecev s punco in otrokom  (WTF, sploh nisem vedela za to, tip je bil mojih let, (pre)mlad za družino)...vse kar sem zmogla izustit je bil zgolj pozdrav, pa čeprav sva si ful pošiljala maile..Po tem srečanju sem ga pustila pri miru...


pridna!user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 9:53:36   
blaža
kot so ti že druge povedale, če bi imel čisto vest, ne bi skrival pred tabo telefona, pa klic bi sprejel in se nemoteno pogovarjal pred tabo.

Tudi, če bi moj tako začel kej skrivat, al pa dobival kaka čudna sporočila,... bi takoj posumla, da nekaj ni ok. ker jaz pred njim nimam kej za skrivat, pa če kliče kak kolega, al pa kdo drug.

Sicer pa bi mi blot udi sumljivo, če bi si po mailu s kom dopisoval, pa skrival. Sej midva mava itak vsak svojegea, pa on tudi točno ve, na katerih forumih klepetam, ker res mi ni všeč, da nekdo skriva te zadeve. Imava zasebnost in jo spoštujeva, skrivat pa ni potrebno nobenih stvari.


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 11:05:21   
n.nati
Jaz tudi mislim, da je nekaj sigurno na tem, jaz bi hotela to čimprej razčistit. Saj praviš, da te je enkrat že prevaral, pa čeprav še takrat nista imela otroka - kaj pa ima to veze?user posted image

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 14:02:21   
Gina
Ja, jaz mislim, da te vara.

Moj ex, ko me je varal, je podobne počel. Poleg tega....ni normalno, niti malo ni normalno, da gre v apartma za en teden z dvema bejbama v isto sobo, pa čeprav na izpit ali kaj že. Jaz sem bila taka kot ti. Zelo zaupljiva, pa zelo neljubosumna, pa enostavno preveč puščala svobodo - nisem želela videt, da so mojemu druge morda še bolj všeč kot jaz, da je z mano iz koristoljubja in udobnosti. Potem se človek z leti razumesko prepriča, da so nekatere reči napačne - recimo da dec spi v isti sobi cel teden z dvema bejbama in da skriva mobi... Jaz tega vsekakor ne bi nikdar tolerirala več.  

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 14:30:00   
sanasan
nekaj se zagotovo dogaja ali pa se je...
če si toliko pošiljata maile - ali si kdaj kakšnega videla? in če sta onadva ¸taka kolega oz.prijatelja verjetno veš, čutiš kakšen je njun odnos...ali ste se prvič videli? kako se je pa on obnašal v tistem lokalu?
po moje je najmanj kar je, da je on njej všeč oz.da se je že kaj zgodilo med njima...kako pa to, da ste pristali ravno v tistem lokalu? sprašujem se, če bi on šel v ta lokal s tabo in hčerko, če bi te (še) varal z njo....ali sem pa jaz preveč naivnauser posted image
se je pa tako obnašalo par žensk, ki so 'želele' mojega...
želim ti, da bi se izkazalo drugačeuser posted image

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 14:31:50   
gita10
Definitvno je sumljivo vendar jaz preveč prepričana ne bi bila.
Odvisno kako si ti reagirala na njo. Mogoče si jo tako sumljivo gledala, da ženska ni vedela ali naj kaj reče ali naj se odmakne. Moj takrat še bodoči mož je imel takšne poglede. Vsakega mojega prijatelja je tako sumljivo gledal, da si me več kot pozdravit ni nihče upal jaz pa se tudi sama nisem hotela svojim prijateljem javljat na telefon, ker je iz tega takoj nastala razprava. Na srečo sem se takrat dobro pogovorila z njim in sva to odpravlja in se danes samo smejim tej ljubosmnosti. 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 14:35:32   
nejka7
V isti sobi so spali zato, ker so dobili tak apartma, je šel učit za eno tujo smučarsko šolo, pa si ni mogel sam izbirati apartmaja. Sicer pa mi mobija ne skriva, ga vedno lahko pogledam če želim. Mejli pa, ki sta si jih pošiljala niso bili nič posebnega, takšni pač, ki krožijo naokoli, pa tudi do maila imam dostop.
Ne vem ... Mi je pa rekel, da si bo dal narediti izpis klicev, pa da se bom lahko prepričala, da ni nič imel z njo.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 14:37:49   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: nejka7

V isti sobi so spali zato, ker so dobili tak apartma, je šel učit za eno tujo smučarsko šolo, pa si ni mogel sam izbirati apartmaja. Sicer pa mi mobija ne skriva, ga vedno lahko pogledam če želim. Mejli pa, ki sta si jih pošiljala niso bili nič posebnega, takšni pač, ki krožijo naokoli, pa tudi do maila imam dostop.
Ne vem ... Mi je pa rekel, da si bo dal narediti izpis klicev, pa da se bom lahko prepričala, da ni nič imel z njo.



na evo...ga že zagovarja....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 22:27:33   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: nejka7

V isti sobi so spali zato, ker so dobili tak apartma, je šel učit za eno tujo smučarsko šolo, pa si ni mogel sam izbirati apartmaja. Sicer pa mi mobija ne skriva, ga vedno lahko pogledam če želim. Mejli pa, ki sta si jih pošiljala niso bili nič posebnega, takšni pač, ki krožijo naokoli, pa tudi do maila imam dostop.
Ne vem ... Mi je pa rekel, da si bo dal narediti izpis klicev, pa da se bom lahko prepričala, da ni nič imel z njo.



na evo...ga že zagovarja....user posted image


Ja, jaz sem tudi našla tisoč in en izgovor... še vsaj eno leto....dokler nisem pogruntala....potem pa še eno leto, dokler nisem pogruntala, da me je še enkrat nasral, da nista nehala še... Itak da je vse tajil, vsak taji, koga pa poznaš, da bi priznal, še sam sebi bi verjel, tolk je tajil... Ma saj je vseeno. Vprašala si nas. Jaz ti povem moje izkušnje. Srečno!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali me vara?
9.8.2009 22:50:17   
bumerang
Kaj vem, če te ali te ne. To bi morala sama vedeti pa ne zaradi mailov, skrivanja gsm-a in enotedenske odsotnosti ampak zaradi splošnega ozračja, ki vlada med vama.
To, da je bil z dvema v eni sobi in da je prekinil klic, zame še ne bi bil alarm, sploh, če si sicer ljubosumne sorte in ti mora dokazovati vsak svoj korak, če pa se te stvari pogosto dogajajo v vajinem življenju pa bo verjetno res tako, da te je prevaral. Ampak verjetno ne prvič (ne zadnjič).
Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi bejbi telefonirala in jo poskušala vreči na štos in si tako poskušala odgovoriti na svoja vprašanja.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali me vara?
10.8.2009 7:45:44   
anabanana
Ni rečeno, da te vara..tudi jaz včasih čudno odreagiram ko srečam kakšnega kolega, to pa zato, ker je moj mož nenormalno ljubosumen in prav čekira kako bom na koga odreagirala...tako, da od mene dobijo kratek ciao in to je to...

Zdej ne trdim, da je tako tudi v vajinem primeru...

Si pa za moje pojme dosti preveč liberalna, kot je že ena predhodnica napisala...pri meni nebi imel šans, da spi z neklmi babami v istem apartmaju kam šele v isti sobi !!! halooo!!! user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali me vara?
10.8.2009 13:02:36   
nejka7
Vesela sem vaših mnenj. Tisti dve dekleti sta tudi učiteljici smučanja, zato pa so bili skupaj, tak apartma so dobili, niso si ga izbirali sami. Sicer pa se nismo videli prvič, tako da je vedela, da ima družino.
V tistem lokalu smo pa bili zato, ker je zraven igrišče, kjer se je najina hčera igrala, drugače pa tam včasih tudi moja sestrična pomaga, pa sem šla pogledat, če slučajno ona dela. Moj partner pa je rekel kasneje, da ni vedel da to dekle tam dela. 

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali me vara?
10.8.2009 14:22:25   
kalbo
Čist odvisno, kakšna oseba si. Če si ga sumičavo spustila na to pot (glede na njegovo nezvestobo od prej precej upravičeno) in če si na splošno ljubosumna, je možno, da si bejba biti ni upala kej dost z njim komunicirat pred tabo, tud če nista mela nič in za to, da je on poklopil telefon je lahko razlog isti.
Vara te lahko tud drugje, ne rabi it ravno z dvema bejbama v apartma.

(odgovor članu nejka7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali me vara?
10.8.2009 14:24:45   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Čist odvisno, kakšna oseba si. Če si ga sumičavo spustila na to pot (glede na njegovo nezvestobo od prej precej upravičeno) in če si na splošno ljubosumna, je možno, da si bejba biti ni upala kej dost z njim komunicirat pred tabo, tud če nista mela nič in za to, da je on poklopil telefon je lahko razlog isti.


Se strinjam, mogoče je slišala da si zmaj, pa sta se tak obnašala oba. Mogoče pa sta se fajn našlatala tisto noč, vse je možno. Po moje resnice tu ne boš zvedla.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali me vara?
10.8.2009 14:26:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Čist odvisno, kakšna oseba si. Če si ga sumičavo spustila na to pot (glede na njegovo nezvestobo od prej precej upravičeno) in če si na splošno ljubosumna, je možno, da si bejba biti ni upala kej dost z njim komunicirat pred tabo, tud če nista mela nič in za to, da je on poklopil telefon je lahko razlog isti.


Se strinjam, mogoče je slišala da si zmaj, pa sta se tak obnašala oba. Mogoče pa sta se fajn našlatala tisto noč, vse je možno. Po moje resnice tu ne boš zvedla.


Mogo;e je pa tudi bolje, da je ne ve[.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali me vara?
11.8.2009 16:32:51   
ShopGirl
Mal opazuj kako se bo zadeva odvijala naprej. Zdej ne mislm da ga špijuniraš na polno, ampak bodi pozorna na njegovo obnašanje.
Jst ti glede na to kar si napisala ne morm napisat "ja, vara te"....ne vem, najbolje boš vedela ti - kaj ti pravijo občutki? in sploh - če te je prevaral - a si sploh želiš vedet? Ker pol boš mogla neki nardit - požret vse skupi pa it naprej al pa ga zapustit.
 
Jst bi si recimo želela vedet. In vem, da ne bi požrla. Kaj pa ti?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali me vara?
11.8.2009 20:09:07   
dory
Moj ex je bil tud učitelj smučanja. Na takšnih šolah se je dogajalo marsikaj,...tudi kar se tiče varanja...škoda,ker sem prepozno zvedla, če ne bi ga sunla v baterije že prej...

Aveš, je pa tako, da je to vprašanje vsekakor za naslovit njemu...mi tukaj na podlagi teh informacij težko vedežujemo. O tem se boš morala pogovorit...iskreno, ne kot napad iz ljubosumja...

(odgovor članu ShopGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali me vara?
13.8.2009 11:20:18   
devo
Kresnu jo je.user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali me vara?
13.8.2009 14:18:49   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, jaz mislim, da te vara.



se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali me vara?
14.8.2009 18:05:12   
Spark
Meni bi se to zdelo malo čudno. Imej ga pod drognogledom, pa upam, da zaman, da je vse ok.
Samo čestitke tebi, jaz bi verjetno že zdavnaj eksplodirala. Ne vem, kako bi prenesla, da je skupaj z dvema bejbama v sobi.
Ampak, po drugi strani, pa a misliš, da bi ti rekel, da je bil z bejbama v sobi, če bi kaj mutil. Mislim, da ne, razen če je bill full ponosen, na to.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali me vara?
14.8.2009 18:21:35   
Majchi
Moje mnenje: tam, kjer je dim, je tud ogenj! In sem na lastni koži izkusila, da to še kako drži.
Moj bivši me je moral kar nekaj časa varat, trajal je pa več kot leto dni, da sem dojela. Izvedela sem sicer dosti hitro, ampak dojela in odšla pa čist prepozno. Takrat sem bla še mlada.
Da bi mi pa zdaj moj rekel, da gre z dvema ženskama v isto sobo za cel teden... Potem pa maili in podobno. Tud slučajno ne! Pa na teh smučarijah se ponavadi dosti "dogaja", tko da jaz bi bla tud na tvojem mestu še kako sumničava.
Drugo pa je, če sploh hočeš izvedet oz. kaj bi naredila, kot ti je že ena pred mano dobro povedala.  

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali me vara?
14.8.2009 18:35:30   
Foxina
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, jaz mislim, da te vara.



se strinjam

mhm, jst tudi...mam enga frenda, ki to počne...in je obnašanje čist isto...fora je, da je svoji bejbi že povedal...in zdej kao obe mislita, da je z samo njima...ne zastopim njegove bejbe, da ga ne skensla...in, da noče vidit, da ga nikol ni doma (ob večerih dostikrat, ob vikendih, skoz neke nadure, itd)...pa mobi, pa maili, pa izgovori...niti ne morem razumet ljubice, zakaj ga že več kot 1 leto tolerira...in čaka, da se bo končno z njo skupi preselil...mi je to ful grdo od njega...

< Sporočilo je popravil Foxina -- 14.8.2009 18:36:56 >

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




zanositev
darjad6

mene pa neki zanima...pred kratkim sem prenehala jemati KT,ker sem pozabila vzeti 3 zaporedoma. Pojedla sem jih nekje do polovice,sedaj sem popoloma prenehala,ker sva se odločila za naraščaj. ali to kaj vpliva? In ali imam možnost zanositi v kratkem?

zanositev po KT (80%)

plodnost (20%)


Število vseh glasov: 40

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!