|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali mu lahko še zaupam
30.7.2007 12:06:35   
Editica
Poglejte kaj mi je naredu. Pred mesecem dni sem pri mojmu ugotovila, da je kar nekaj časa po internetu klepetal z "neznanko". Izmenjala sta si kar nekaj intimnih, da ne rečem "vzburjajočih" besed. Debatirala sta kaj pri seksu komu paše. Opisovala sta si svoje intimne dele. Še več, začela sta si mesingirati po telefonu in se imela namen sestati. Dobila sem ga pri njegovem početju. Bila sem šokirana. Zagotavljal mi je, da je šlo zgolj za štos in da ni mislil nič resnega. Pravi, da ljubi le mene in da sem bila zadnjem čase premalo pozorna do njega. Kaj naj naredim? Naj mu verjamem? Pomagajte mi saj trpim in ne vem kako naj mu ponovno zaupam? Kako naj živim z mislijo in v strahu, da se stvar ne ponovi!

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 31.7.2007 8:18:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:08:17   
Anonimen
aha se pravi da cvsakič ko mu ne boš nog lizala in se klanjala 2 uri na dan in ne boš dovolj potzorna bno šu pa on drgam ljubico iskat? zanimivo? in kaj on naredi zate in da ti je pozoren. kok je pa star tale tvoj otrok?

(odgovor članu Editica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:09:07   
Anonimen
Kar se tiče tega, da te bo kdaj prevaral, po moje ne moreš biti več sigurna, da te ne bo. Očitno imata različne poglede na to.

(odgovor članu Editica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:10:22   
Maxica
ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM 


Jaz bi mu težko.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Editica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:10:56   
helloKitty
Taka stvar se ponavad ne konča dobro. Če te je prevaru prvič, te bo tud drugič, in tako naprej. Končaj zvezo čimprej.

(odgovor članu Editica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:13:13   
Anonimen
Jaz bi mu težko še zaupala...

(odgovor članu helloKitty)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:14:51   
Editica
Razočar me je in mi povzročil bolečino. Toda ne vem kako naj zaživim brez njega. Saj veste kaj mislim.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:19:03   
pety78
Preberi si spodnji post "Koliko vas je ostalo samih, brez partnerja?", pa boš videla, da se da. 

_____________________________



(odgovor članu Editica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:21:11   
tanikaa
Pa tega enostavno ne morem verjet.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:29:15   
Anonimen
Pa tega enostavno ne morem verjet.

Jaz pa.


(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:30:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Editica

Kaj naj naredim? Naj mu verjamem? Pomagajte mi saj trpim in ne vem kako naj mu ponovno zaupam? Kako naj živim z mislijo in v strahu, da se stvar ne ponovi!


1. pogovori se
2. odloči se po temeljitem pogovoru
3. vsak si zasluži še eno priložnost. Ne oprezaj ljubosumno za njim, vendar bodi pozorna na njegovo obnašanje in početje. Mogoče otročje, ampak jz bi mu dala eno lekcijo, da bi vedel kako se počutiš.
4. V razmerju kdaj pa kdaj pride do neke naveličanosti, monotonosti. Mogoče je res kaj na temu, da si je zaželel več tvoje pozornosti (kar pa ne pomeni, da mu je daješ premalo ali nič)  oz. nekaj, kar bi "začinilo" vajin odnos. Včasih to potrebuje prav vsak. Vsekakor pa to ne opravičuje njegovega početja. Pogovori se, vprašaj ga, kaj si želi, seveda pa mu povej tudi kaj si želiš ti, in kaj od njega pričakuješ.

(odgovor članu Editica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:30:53   
Anonimen
Jaz mu ne bi več zaupala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:32:00   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Pa tega enostavno ne morem verjet.

Jaz pa.





Piuser posted image , pa kaj res ni več normalnega zakona ali kaj hudiča????

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:34:28   
purple
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Pa tega enostavno ne morem verjet.

Jaz pa.




Ja, res je težko verjeti, kaj vse se dogaja za štirimi zidovi.user posted image


Piuser posted image , pa kaj res ni več normalnega zakona ali kaj hudiča????


_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:34:37   
muška
Lažnjivec!  Sicer je pa itak že pravilo, če moškega zalotiš pri čem, zvali krivdo nate.

Jaz mu ne bi zaupala, nikoli več!

Lažnivec je, pa konec!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:36:38   
Taula
Razočar me je in mi povzročil bolečino. Toda ne vem kako naj zaživim brez njega. Saj veste kaj mislim.


Živela si preden si ga spoznala in tudi brez njega bi lepo živela. Ampak dokler misliš da je on najboljša stvar tvojega življenja in da ne moreš brez njega ti ni pomoči.

In ne...ne bi mu več zaupala. Če ju ne bi odkrila bi se onadva veselo porivala. Toliko o ljubezni ki jo čuti do tebe.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:37:28   
Anonimen
Kako naj živim z mislijo in v strahu, da se stvar ne ponovi!
IZVIRNO SPOROČILO: Editica


Mislim, da se v tem vprašanju skriva tudi odgovor. Vprašaj se na glas : Ali jaz editica želim celo življenje živeti v strahu, paranoji, preverjanju partnerja? Si to res želim? Si to zaslužim? Si to zaslužijo moji (bodoči ) otroci? Je smisel parnerstva nezaupanje ? Ko boš si iskreno odgovorila na ta vprašanja boš imela odgovor na dlani.

(odgovor članu Editica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:38:40   
jade1
Kakšen beden izgovor, ker se mu ti nisi dovolj posvečala je šel to iskat drugam. K.... pa tak dec, da si ne upa priznat svoje krivde in vse prevali na žensko.

(odgovor članu Editica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:53:20   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: jade1

Kakšen beden izgovor, ker se mu ti nisi dovolj posvečala je šel to iskat drugam. K.... pa tak dec, da si ne upa priznat svoje krivde in vse prevali na žensko.


Se strinjam s tem. Jaz svojemu ziher ne bi (vsaj nekaj časa) zaupala. Mislim...potem pa reče, da se mu nisi dovolj posvečala- zakaj pa ti tega ni povedal in se je moral pečati z neko neznankouser posted image Tudi midva sva včasih čvekala na raznih chatih- zajebancija je eno, da pa preklopiš že na telefon ipd.pa se zna neprijetno zakomplicirat, ker po svetu hodi svašta frikov, žal. Hec je hec dokler ostane v mejah "normale" in na netu, ko pa se stvar začne seliti v realno življenje pa ne vem kaj naj rečem... Jaz bi se definitivno pogovorila z njim, vsak poskus preusmerjanja pozornosti z njgea samega name pa bi zatrla v kali user posted image Mislim...saj štekam, da postane v razmerju kdaj rahlo dolgčas, ampak to rešujeta partnerja med sabo, ne pa da se intimne stvari deli po širnem spletu...




_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:55:39   
AKP
Mislim, da današnjim mladeničem krepko manjka vojska. Ko so odšli za eno leto vstran od svojih ljubih mamic so postali malo bolj samostojni in niso bili več tako otročji.user posted image Ko pa zdaj gledam te mlade fante so tako leviuser posted image , da je kar hudo. Mame jih pedinajo do onemoglosti. Neznajo čisto nič in mislijo, da se cel svet vrti okoli njih.

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 12:59:09   
mojamura




kaj misliš da bi počel tvoj 'dragi' na zmenku z 'neznanko (ker si pač napisala da sta se imela namen sestati), a misliš, da bi se pogovarjala o vremenu?? Če se ne bi imel namena sestati z njo, bi se bilo pametno temeljito z njim pogovorit....vendar zdaj je kar je

poleg tega, pa če je to zdaj naredil, se bo valda hotel izmotati...to bo ponovil še s katero drugo in takrat ga mogoče celo ti ne boš zasačila...in boš veselo živela v prepričanju da je vse ok.






_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Editica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 13:08:18   
kalbo
Jest si tud messingiram s Taniko, pa marsikaka intimna je že javno tle gor padla, pa lahko zagotovim, da sem 100% zvest svoji ženi. Lahko je res štos, lahko pa da ni. Pri meni in Taniki je, to lahko oba potrdiva. Pa sestala sva se tud že, pa sem zgubil vse šanse pri njej, ker se je zaljubila v mojo ženouser posted image

Moti me edino stavek, da si bila premalo pozorna do njega...to še ni razlog, da si koj ****frendico omisliš.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 13:09:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jest si tud messingiram s Taniko, pa marsikaka intimna je že javno tle gor padla, pa lahko zagotovim, da sem 100% zvest svoji ženi. Lahko je res štos, lahko pa da ni. Pri meni in Taniki je, to lahko oba potrdiva.





user posted image user posted image user posted image  Potrjujem. user posted image user posted image user posted image  Seveda, če verjamete. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 13:28:36   
nuala
Ma kaj vem, ljudje smo ful različni.
Morda se to njemu ne zdi nič tazga, tebi pa se zdi katastrofa.

Usedira se dol, povejta en drugemu, kakšna so pravila igre v vajini zvezi in se jih potem držta. Če pa ne gre, nista eden za druzga.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Editica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ALI MU LAHKO ŠE ZAUPAM
30.7.2007 13:29:48   
Taula
Jest si tud messingiram s Taniko, pa marsikaka intimna je že javno tle gor padla, pa lahko zagotovim, da sem 100% zvest svoji ženi. Lahko je res štos, lahko pa da ni. Pri meni in Taniki je, to lahko oba potrdiva. Pa sestala sva se tud že, pa sem zgubil vse šanse pri njej, ker se je zaljubila v mojo ženo


A vidva si tudi opisujeta intimne dele?user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?