|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali naj grem?
14.6.2007 10:24:34   
Anonimen
Ker vsem lepo pomagate, vam pišem tudi jaz. Imam fanta že dobro leto. Z njim mi je super. Verjetno se bova drugo leto poročila.

Sedaj pa k vprašanju. Dobila sem povabilo od bivšega fanta, da greva na pijačo. Skupaj nisva bila dolgo. Sicer me preseneča, zakaj se je spomnil name. To me niti ne gane, ker ni bilo prihodnosti z njim. Ali naj grem z njim na pijačo? Bo to ne fer do mojega fanta? Kaj ve mislite? Povedala mu verjetno nebi, ker ga nočem obremenjevati za nepotrebno. Mogoče bi šla na pijačo samo iz firbca.

Hvala za nasvet.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:26:56   
Anonimen
Ali naj grem?

NE.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:26:59   
Mina1
user posted image user posted image user posted image  pejdi in lepo se imej neuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:27:48   
Anonimen
Zakaj pa ne bi povedala zdajšnjemuuser posted image

Jaz grem dostkrat z kkšnim na pijačo pa moj tud z kkšno pa si poveva. Kaj pa je to kej tacgauser posted image  

Očitno ni vse "čisto" če si ne upaš svojmu povedat? Ne vem no. Če ne bi nič čutila več do njega bi to bilo to čist "by the way" in se sploh s tem ne bi obremenjevala.

Samo moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:28:20   
Taula
Firbca? Da vidiš kaj želi, ali te hoče nazaj, ali ima drugo? Da bi si povečala samozavest?user posted image

Če želiš iti pojdi...dokler imaš razčiščene odnose z njim in veš kaj želiš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:28:56   
Anonimen
js ne bi šla, sploh pa ne tko da ne bi vedel moj zdajšni, ker pol bi lahko takoj naklepov pa se spraševal kaj je zdej to.

js bi vrjetno povedala mojmu: ti a veš da me je ta pa ta (moj ve kdo je moj bivši) klicov če grem z njim na pijačo. vrjetno bi me pol moj sam prov čudn gledov. js bi pa rekla ne vem kva mu je a nima druzga bolšga dela počet k da me kle nadleguje. ne vem men to ne bi blo všeč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:29:17   
Taula
Povedala mu verjetno nebi, ker ga nočem obremenjevati za nepotrebno


user posted image Če imata urejen odnos, pol ne vem kaj naj bi ga skrbelo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:29:56   
orhideja75
sej lahko z njim ostaneš v prijateljskem odnosu.
sama sem poročena že 12 let in pred tem sem 2 leti hodila z enim fantom in moram rečt, da se še sedaj slišiva.
ampak moj mož vse ve o tem. se mi zdi, da če bi prikrivala, bi sigurno na kaj posumil. lahko rečem, da smo tudi družinski prijatelji. včasih se prav nasmejim, ko se kaj takega spomnimo, še izpred časov najinih porok.
ne zagovarjam tega, da ko enkrat nehaš s partnerjem, potem zaključiš za vse večne čase. to je bilo včasih. še si normalen in gre za normalna razhanja v odnosu, je lepo, če ostane prijateljska vez.
odloči se sama.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:30:03   
Mina1
 glavo na zabavo neuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:31:54   
Anonimen
ne vem, ce je vredno iz samega firbca taksne stvari poceti...ce pa ze, bi pa svojemu definitivno povedala...zaupanje...temelj partnerske veze

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:35:39   
daddy
     Če si želiš, pojdi. Ni pa potrebe, da bi to skrivala komurkoli, še najmanj tvojemu zdajšnjemu partnerju. Tudi tebi ne bi bilo vseeno, če bi on šel s kako njegovo bivšo, pa bi ti to prikril ( bi pa recimo zvedela od tretje osebe ). Tu ne gre za "obremenjevanje po nepotrebnem", kot ti praviš, ampak za odprt odnos med vama. Taka stvar se prikrije samo takrat, ko imaš kaj drugega za bregom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:36:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sedaj pa k vprašanju. Dobila sem povabilo od bivšega fanta, da greva na pijačo. Skupaj nisva bila dolgo. Sicer me preseneča, zakaj se je spomnil name. To me niti ne gane, ker ni bilo prihodnosti z njim. Ali naj grem z njim na pijačo? Bo to ne fer do mojega fanta? Kaj ve mislite?



Če te ne gane, ne vem, zakaj bi šla na pijačo z njim? Saj nista neka frenda... sploh če nista bila dolgo skupaj. Najbrž bi rada sama sebi nekaj dokazala, ne vem pa, če je to potrebno. Če si resnično razčistila s tem tipom, se meni osebno zdi škoda časa...Najbrž pa še nisi in to je lahko problem.

Nefer do tvojega fanta? To nima veze. Razčisti pri sebi...Takšne kave so lahko včasih grenke...kljub sladkorju...


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:36:32   
Anonimen
Skrbelo ga verjetno ne bi tok. Samo ker je glih bivši mogoče. Tako jaz mislim. Pa bi bil mogoče bolj proti.

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:39:18   
Naja31
in potem boš to raje naredila za njegovim hrbtom?

Če greš, mu povej. Ker drugače bo res mislil, da imaš kaj za skrivati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:40:28   
orhideja75
potem pa raje ne pojdi. če misliš, da bi s tem ogrozila zdajšnjo vezo, pusti preteklost za sabo. tudi jaz nebi šla, če mojemu nebi bilo prav. raje delaj na tem, da si v zdajšnji vezi srečna.
drugače pa zaupanje, zaupanje, zaupanje. če tega v vezi ni, tiste krizne trenutke vez ne bo prenesla. kriza pa pride povsod.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:42:43   
Felicity
Odvisno kaj sta imela in kako se je končalo......

Jaz bi šla, pa sedanjemu bi povedala da grem.
Saj nimaš kaj skrivat, ne?

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:42:54   
tanikaa
Po moje hočeš iti samo zato, da sebi dokažeš, da te ma še vedno rad. Moje mnenje pač.

Če pa sem na tvojem mestu, pa ne bi šla. Zakaj le?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:52:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sicer me preseneča, zakaj se je spomnil name.


Ker je tak cas.. in ga razganja...

nadaljevanje ti je jasno..

po enem letu je res mal prezgodi, da tole pocnes.. ali pa ga pac nimas rada.. tega zdajsnjega.. ker zakaj mu tega ne bi povedala? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 10:54:03   
Mina1
Ker je tak cas.. in ga razganja...

nadaljevanje ti je jasno..


itak, itakuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:06:09   
Anonimen
Itak, da ga imam rada. Zelo. Ne vem, zakaj sem na to pomislila, da mu nebi povedala. Nekako pravijo, tisto kar ne veš, ne boli. Bi bila kavica po službi. To je vse.

Kaj vse življenje prinese, takrat ko najmanj pričakuješ.

Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:06:56   
Mina1
Bi bila kavica po službi. To je vse.

Kaj vse življenje prinese, takrat ko najmanj pričakuješ.

Hvala!


ma pojdi, ampak mislim, da si pri sebi malce v dvomih, imam prav?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:11:23   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

    Če si želiš, pojdi. Ni pa potrebe, da bi to skrivala komurkoli, še najmanj tvojemu zdajšnjemu partnerju. Tudi tebi ne bi bilo vseeno, če bi on šel s kako njegovo bivšo, pa bi ti to prikril ( bi pa recimo zvedela od tretje osebe ). Tu ne gre za "obremenjevanje po nepotrebnem", kot ti praviš, ampak za odprt odnos med vama. Taka stvar se prikrije samo takrat, ko imaš kaj drugega za bregom.


Se podpišem.user posted image

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:13:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bi bila kavica po službi. To je vse.



Cemu potem dilema, ce bi to bilo vse? user posted image

Pojdi na kavico.. in reseno..

Ampak.. ze to, da tole sploh sprasujes.. pomeni, da nisi cist zihr.. da bi to res bilo vse.. ker ce si zihr da bi to bilo vse.. sploh ni dileme.. Gres na kavo.. in tudi brez problema poves..

ce ti je bad rect svojmu, da sta se zmenila.. pa reci, da sta se SLUCAJNO!! user posted image user posted image   srecala..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:14:19   
Anonimen
V dvomih?! Hmm. Ja sem. Po vsem tem ko ste mi pisali, verjetno ne bom šla. Povedala bom mojemu. On pa tako ne bo za-to.

Tudi jaz mislim, da imaš lahko še vedno prijateljske vezi z bivšim. V glavi imam že vse razčiščeno. Ker ga nebi uzela nazaj, tudi če bi bila samska. Sej pravim, mogoče zato, ker imam čas.

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali naj grem?
14.6.2007 11:15:19   
Mina1
Glej, se vrtiš kot mačka okoli vroče kaše ti pa okoli te kaviceuser posted image .

Pejdi, in če postane "nevarno" boš vedela kaj in kako.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?