|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali naj shujšam ?
31.10.2006 23:15:18   
Anonimen
No, pa da še jaz odprem temo o hujšanju.

Ko sem partnerja spoznala sem tehtala 63 kg, zdaj po dveh porodih pa jih tehtam 85 kg pri višini 169 cm. In nikakor ne morem shujšati, po pravici povedano se tudi ne trudim najbolj.

Ali menite, da partnerja to odbija, čeprav mi nikoli čisto nič ne reče, niti enkrat še ni rekel da sem predebela, če mu pa rečem ali sem mu bila bolj všeč z 63 kg, reče da ja, da sem mu bila super, ne omeni pa nič, da naj shujšam ali kaj podobnega. Vem pa, da je imel raje bolj vitka dekleta.

Ali menite, da bi bil sposoben, kljub temu da mi nič ne reče, najti kako vitkejšo dekle ali pa je možno da teh kilogramov resnično ne opazi.

Ali menite, da je dovolj, da sem mati njegovih dveh otrok in bo itak ostal z menoj ali je vseeno važno da te kilograme izgubim in bom takšna, kot sem bila, ko me je spoznal.

Prosim za vaša mnenja, kaj bi ve storile v mojem primeru, ali bi shujšale ali se s tem sploh ne bi obremenjevale, ker mene to zelo matrajo tele moje kile, ponoči celo ne spim in se vidim suho, na žalost pa vem da nisem.

Ali je katera shujšala zaradi partnerja, ker se je bala, da mu ne bo več všeč?

< Sporočilo je popravil wahoo -- 1.11.2006 8:56:59 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:31:58   
Ro-La
jaz imam namen shujšat (ko neham dojit user posted image ) zaradi SEBE in ne zaradi partnerja. jaz se ne počutim dobro v svojih kilah.

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:37:02   
Anonimen
ROLA - Zakaj pa ne greš več rodit?

No kar se tiče hujšanja, jaz jih precej poznam, ko so se po porodu ženske zanemarile, partnerji so si pa našli ljubice....

Shujšaj pa predvsem zaradi sebe, verjamem pa, da je tudi partnerju bolj všeč, če ima ob sebi takšno osebo, kot jo je spoznal, telih 20 kg preveč je morda res malo preveč.

Poskušaj shujšati vsaj za polovico

(odgovor članu Ro-La)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:41:22   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, pa da še jaz odprem temo o hujšanju.

Ko sem partnerja spoznala sem tehtala 63 kg, zdaj po dveh porodih pa jih tehtam 85 kg pri višini 169 cm. In nikakor ne morem shujšati, po pravici povedano se tudi ne trudim najbolj.

Ali menite, da partnerja to odbija, čeprav mi nikoli čisto nič ne reče, niti enkrat še ni rekel da sem predebela, če mu pa rečem ali sem mu bila bolj všeč z 63 kg, reče da ja, da sem mu bila super, ne omeni pa nič, da naj shujšam ali kaj podobnega. Vem pa, da je imel raje bolj vitka dekleta.

Ali menite, da bi bil sposoben, kljub temu da mi nič ne reče, najti kako vitkejšo dekle ali pa je možno da teh kilogramov resnično ne opazi.

Ali menite, da je dovolj, da sem mati njegovih dveh otrok in bo itak ostal z menoj ali je vseeno važno da te kilograme izgubim in bom takšna, kot sem bila, ko me je spoznal.

Prosim za vaša mnenja, kaj bi ve storile v mojem primeru, ali bi shujšale ali se s tem sploh ne bi obremenjevale, ker mene to zelo matrajo tele moje kile, ponoči celo ne spim in se vidim suho, na žalost pa vem da nisem.

Ali je katera shujšala zaradi partnerja, ker se je bala, da mu ne bo več všeč?




tipična izjava ženske, ki se je poročila, rodila otroke in mislil oz. upa, da bo njen mož za vedno njen ne glede na vse user posted image

a ni žalostno, da zaradi strahu pred tem, da bi si našel drugo ponoči ne spiš? user posted image  in posledično si po vsej verjetnosti čez dan nataknjena, zoprna, tečna, brezvoljna...


vzami se v roke - naredi nekaj zase!

zase in ne za moža! user posted image


aja še to... med nosečnostjo sem se zredila za 30 kg in sem komaj čakala, da se bom rešila vsega sala, ki me je obdajal - totalno neprijetno sem se počutila, ker nisem navajena tovorit špeha s seboj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:43:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ali menite, da partnerja to odbija

Lahko ga, ni pa nujno.
čeprav mi nikoli čisto nič ne reče, niti enkrat še ni rekel da sem predebela

Torej najverjetneje ne. Ni pa nujno.
če mu pa rečem ali sem mu bila bolj všeč z 63 kg, reče da ja da sem mu bila super

Vsaj iskren je. 
ne omeni pa nič, da naj shujšam ali kaj podobnega

Saj je bolje, da ne reče, kajne?
Vem pa, da je imel raje bolj vitka dekleta

Večina je takih, pa če priznajo ali ne.
Ali menite, da bi bil sposoben, kljub temu da mi nič ne reče, najti kako vitkejšo dekle

Odvisno, kako zelo si želi imeti vitko dekle. Načeloma pa - ja.
ali pa je možno da teh kilogramov resnično ne opazi

Da jih ne opazi, ni možno. Da ga pa ne motijo, pa je.
Ali menite, da je dovolj, da sem mati njegovih dveh otrok in bo itak ostal z menoj

Ne, ni dovolj.
ali je vseeno važno da te kilograme izgubim in bom takšna, kot sem bila, ko me je spoznal

Tudi to ni zagotovilo, da bo ostal s tabo.
kaj bi ve storile v mojem primeru, ali bi shujšale

Jaz bi. Ampak zase. Ne zanj. 
ali se s tem sploh ne bi obremenjevale

Če bi mene motilo, bi se obremenjevala. Če bi to motilo njega iz banalnih razlogov, se ne bi.
ker mene to zelo matrajo tele moje kile, ponoči celo ne spim in se vidim suho,

Torej shujšaj.
Ali je katera shujšala zaradi partnerja, ker se je bala, da mu ne bo več všeč?

Jaz ne. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
31.10.2006 23:48:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:49:36   
Anonimen
Hvala za sedanje odgovore

Kako pa naj shujšamuser posted image

Ali ima katera kak nasvetek zame, razen tega, da boste vse napisale MANJ ŽRIuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:51:03   
Anonimen
Več seksaj! To full kuri kalorije. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:54:47   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za sedanje odgovore

Kako pa naj shujšamuser posted image

Ali ima katera kak nasvetek zame, razen tega, da boste vse napisale MANJ ŽRIuser posted image


prvo si v glavi poštimaj, pa bodo šle kile dol...preverjeno user posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:55:22   
Ro-La
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

ROLA - Zakaj pa ne greš več rodit?



je blo dovoljuser posted image ....zaenkratuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
31.10.2006 23:58:20   
kofetek2010
manj žri?

bi rekla, da ja... oz. pazi kaj ješ, koliko kalorij na dan poješ in koliko jih pokuriš - čisto preprosto, saj če jih boš pokurila več kot jih boš vnesla boš hujšala, obratno se boš pač redila user posted image  

najbolje, da pogledaš na RR na podforum Hujšanje in se priključiš kakšni skupini, ki hujša user posted image


čeprav po pravici povedano... meni Montignac ni pomagal - sem morala počakat, da sem nehala dojit in od takrat kile kar kopnijo (pa tudi svoj life style sem dobila nazaj) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
1.11.2006 7:27:16   
lelaval
Tako, kot so ti napisale - najprej si morašv glavi poštimat in sama sebe prepričat, da boš res shujšalas, sicer ne bo željenega rezultata.

Jaz danes začnem (upam, da bom res user posted image ) po ločevalni hujšat, ker sem se čez poletje zredila in tako uničila ves trud, s katerim sem shujšala čisto v začetku leta. Upam, da bom zdržala, ker, če imaš še nekoga zraven, da te motivira, je lažje.

Nikoli pa nisem hujšala izključno zato, da bi bila partnerju všeč, pač pa zato, ker se nisem dobro počutila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
1.11.2006 8:02:33   
Anonimen
Saj verjetno greš sama sebi zelo na živce s temi odvečnimi kilogrami. Saj kako pa sploh lahko tečeš za otroci? Bolj težko, verjetno. Tudi za zdravje to ni v redu, otroci pa te bodo še kako rabili. Kaj pa vse tiste cunjice, ki jih prodajajo in ki bi jih lahklo nosila, če bi shujšala? Pa tako so fletne punce v vseh teh oblačilcih. Vse to te najbrž moti, vsaj moralo bi te. No, nene je. Sem bila po kilaži na istem kot ti. In ko mi je zadeva v  glavi dozorela, sem končno imela sama sebe v tem grdem telesu dovolj in sem se spravila na ločevalno dieto.
Po moje je to najboljša dieta, kar jih je. Ker res ni komplicirana, ker saj vemo, časa za kompliciranje z našo hrano pri majhnih oitrokih res ni. Ampak se je pa treba odločit in se je res držat. Brez prekrškov. Ker en prekršek vodi v drugega, ta v tretjega, nazadnje je pa vse skuhaj eno samo goljufanje. Vsaj po mojih izkušnjah je tako.
Kar pa se moža tiče, bo po moje ostal s teboj, tudi če boš debela. Najbrž te ima rad, pač takšno, kot si. Saj ne moreš nekoga kar nehat imeti rad, če ima pač preveč kil. Vsaj pri nama je bilo tako. Moj mi je rekel, res, da si mi bila prej veliko bolj všeč, pa kaj, kot da je to pomembno. Zdaj si pač taka, prej si bila pa drugačna. Če je tebi to v redu, je meni tudi. No, to je mene samo še bolj motiviralo. Počasi. Pri meni je trajala ta debelost kakšna 4 leta. Se mi pa zdi, da če bi mi mož težil s kilami, da ta moj odpor do mojega telesa globoko v meni ne bi mogel tako dozoret, ker ... ne vem, ampak jaz sem taka, da če me nekdo nekaj sili, da nekaj ni po moji volji, ampak po volji nekoga drugega ... zablokiram in se ne premaknem. Prav ne morem se.
Torej moj nasvet: ko ti bo šlo tvoje telo res na živce in boš opazila ljudi okoli sebe, ki so takšni, kot bi bila lahko tudi ti, bo čas za odločitev. Po moje je ločevalna dieta super zadeva za nas, gospodinje, s hitrim tempom življenja. Ker je dieta enostavna, svojo hrano fino lahko dopolnjuješ z ostalo, ki jo skuhaš za kosilo tudi ostalim. Odločitev je pa itak čisto samo tvoja. Ne od moža in ne naša.

Še linki do ločevalne diete, če te zanima:
http://www.zdravniski-nasveti.net/?nStran=aktualno&nov=diete&nid=3
(tale je super, ker ima zraven tudi jedilnike, in si dovoljeno hrano lepo izpišeš po posameznih dnevih, poleg tega vsak 4. dan ni samo sadni, ampak sadno-zelenjavni - jaz sem hujšala po teh navodilih)

Tule še link od podobnih navodil, po katerem se fino lahko orientiraš zaradi ur prehranjevanja in pavze med posameznimi obroki:
http://mojplanet.si/index.php?page=Prebavni_ciklus

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
1.11.2006 8:46:35   
Anonimen
Kot bi brala svojo zgodbo.
Vem , da sem predebela in te kile me že ful motjo, sam shujšat pa ne in ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
1.11.2006 9:20:05   
Anonimen
V pravi iskreni ljubezni partnerjev zunaji izgled nima pomena.
Saj se ne zaljubiš samo v zunanjost partnerja ampak v osebnost
z vrlinami in napakami.V očeh iskreno zaljubljenega partnerja
ostajaš nespremenjen oziroma spremembe na zunaj ostajajo
neopazne.Moj me je tudi spoznal,kot 50 kilsko dekleuser posted image
Po treh otrocih in sedaj po starostnih hormonskih spremembah
moje zunanjosti(pa 63 kilah)zanj ni moteče.Tudi on se je spremenil.
Nikoli ni bil pri tasuhih,sedaj pa ima mnogo preveč kil.
Pa ne da me motijo,tu se gre za njegovo zdravje,zdravniki so ga
že večkrat opozorili,da mora shujšat,če se ima rad.
Zato ga kregam in silim,da shujša,ne zato,ker mi tak ni všeč.
Če se imaš rada,pa ne zaradi partnerja,potrudi se zase,pa ne izgovarjaj se,da nimaš časa,ker čas zase se vedno najde.Shujšaj,s telovadbo izboljšaj
svojo postavo.Mlada si še in ti lahko to uspe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali naj shujšam ?
1.11.2006 9:39:39   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

 ker mene to zelo matrajo tele moje kile, ponoči celo ne spim in se vidim suho, na žalost pa vem da nisem.



Evo to je najpomembnejše - ne počutiš se dobro in to je čist zadosten razlog, motivacija za vnaprej. Zdaj se ne počutiš dobro, čez nekaj časa pa ti znajo te odvečne kile delat še zdravstvene težave, ki so pogojene še s tem, ker se sekiraš.
Te popolnoma razumem, sama sem pri prvem porodu prišla iz 53 kg na 75 (al pa še več), pri drugem pa iz 58kg na 77 (pri višini 169 cm ) !!!Totalno neugodno !
Kaj sem naredila ? Diete nisem držala nobene, sem pa črtala vse sladke prigrizke in pijače (!), večerne požrtije, vmesne prigrizke, zreducirala sladoled (ki ga obužujem), začela sem jest bolj počasi in polovične porcije. Med nosečnostjo sem pojedla dobesedno vse, kar se mi je zahotelo.
Je bilo pa drugič težje, ker sem bila zelo potrta,  sem dojila sem temu primerno imela večji apetit, nisem želela izgubit mleko in kile nikakor niso šle dol. Ti pa povem, dokler sem se sekirala o kilah in študirala, kaj naj naredim ni šlo nikamor. Treba je naredit akcijo,  pa pol ko dosežeš rezultat sploh ni tako težka.
Edini recept je vztrajnost in upoštevanje plana. In zaupat moraš v sebe !
Pogosto se tehtaj, imej kak sadni dan (jaz pojem veliko jabolk ), poskusi se več gibat, kakšni sprehodi so čist o.k.
Kaj se pa tiče tvojega partnerja in njegovega razmišljanja, ti pa ne vem odgovorit - vem samo to, da dejstvo,da imata skupaj otroke še zdaleč ni vse. To veš tud sama.
Vse je volja, prvih par dni je kriza, pol pa zalaufa. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali naj shujšam ?
1.11.2006 11:17:36   
sneška_
Na mojo višino od 165 cm sem bila pred porodom 55 kg a po porodu 75 kg.pa si lahko samo predstavjaš kakšna sem bila. In ko sem nehala dojit sem se spravila da dobim  svoje kilograme nazaj in hujšala.Ampak hujšala zaradi sebe ne zaradi svojega partnerja. Samo tudi njemu je bilo všeč da sem se odločila shujšat in zaradi sebe in zaradi svojega zdravlja.Imam probleme z holesterolm pa mi preveč kilogrami niso v prid.Vse sem prvo razčistila v glavi pa takrat začela in zdaj  imam od 56 do 59 kg , ker gre zima pa kranjske klobasice naredijo svojeuser posted image user posted image user posted image   
   Tudi njemu je všeč ko oblečem kaubojke in ko oblečem kakšno oblačilo od  prej   in  sem vitka.
    Zaradi sebe svojega zdravlja shujšaj a potem boš dobila svojo samozavest nazaj pa se ne boš toliko sekirala in imela  neprospane noči
    Upam da ti bo uspelo

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali naj shujšam?
1.11.2006 11:46:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kako pa naj shujšamuser posted image


Hujšanje se začne in konča v glavi in ne v loncu ali na krožniku.

Začni živeti. Bodi z možem zato, ker si rada z njim in ne samo zato, ker je tvoj mož in oče tvojih otrok. Vzgajaj otroke zato in tako, kot jih želiš vzgajati in ne zato, ker so tukaj, ker otroci so "must have", da bi pokazala, da ustrezaš družbenim normam. Skrbi za svoje telo zato, ker zanj rada skrbiš in ker bi se želela v njem dobro počutiti.

Kiogrami se ne vidijo v ogledalu. Vidijo se v tvojem nasmehu, v tvojem gibanju, v tvoji komunikaciji z ljudmi, v ciljih, ki si jih v življenju postavljaš in na katerih z veseljem delaš, da bi jih dosegla.

Ko se boš znebila navlake, ki (verjetno) vlada na marsikaterem področju tvojega življenja, se boš znebila tudi nezdrave navlake v tvojem telesu. Ključ ni v dieti, ključ je v razmišljanju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali naj shujšam?
1.11.2006 12:46:56   
žužu
moram samo dodat: mič in splišni, tukej pauser posted image . pa če sta mi všeč al ne, sta res dobr napisaleuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali naj shujšam ?
1.11.2006 13:44:16   
Gina
Zakaj te je strah, da bi te zapustil? Nikoli te ne sme biti strah tega. Ti moraš biti zadovoljna sama s sabo in se zavedati, da ne glede na to, kaj ti življenje prinese, da ti bo fajn in super. Ne moreš biti odvisna od tega, a bo on s tabo ali ne. No, tvoja sreča ne sme biti odvisna od tega.

Po moje je tvoj veliko bolj trezen kar se tega tiče. Če ne bi bil, bi kompliciral. Po moje te ima rad tako, kot si. Mogoče mu ni toliko pomembno, če imaš par kg viška. Saj ni edini na tem svetu, ki ga to tolk ne moti.

Se pa strinjam s splišni, če mene nekdo v nekaj sili, tistega enostavno ne morem narediti. Vzeme mi s tem svobodo odločanja. Potem si jo vzamem sama. Tako kot meni paše, ne tako, kot me nekdo sili.

Mogoče v razmislek. Kdaj boš ti srečna? Boš srečna, če normalno ješ kot zdaj, ali boš srečna, če shujšaš? Je hrana kratkoročni užitek ali je dolgotrajna sreča? Ma kaj pa vem. Jaz imam rešen problem s hrano in to zato, ker na hrano sploh ne mislim. KO mi paše jem, kolikor mi tisti hip paše, če mi ne paše, ne jem. Vendar se znam poslušat že od nekdaj. V večini ljudi pa je ta občutek umrl. Umrl je zaradi silnega obtoževanja samih sebe, kako so predebeli - celo takrat, ko so bili čisto suhi. Vse zaradi napačnega splošnega mišljenja, da je lepa ženska tista, ki je suha kot obešalnik. Tako veliko ljudi ves čas razmišlja samo to, koliko so jedli, kaj ne bi smeli jesti, kdaj bodo spet lahko jedli....skratka preveč mislijo na hrano. Zasvojeni so z občutki krivde. Če bi ti jedla, kolikor ti paše, kadar ti res paše, brez obtoževanj, bi ti najbrž nehalo pasati toliko jesti. Ker ne bi bilo obtoževanja. ....

Imaš pa še drugo pot....dieto. (kar je spet zasvojenost z razmišljanjem o hrani, vendar boš vsaj malo srečna, ker boš suha, pa prav nič srečna, ker boš imela stalno občutek, da se nečemu odpoveduješ....ma kaj pa vem).
Po moje je rešitev v neobsojanju, v videnju sebe kot lepe že sedaj, kakršna si. Morda bi se morala malo večkrat v ogledalo pogledat in se začet sprejemat tako kot si, lepo! Ko se boš zdela sebi lepa brez obtoževanja in popačenih slik, bodo šle kile same dol.

P.S.:Po otrocih se vendarle malo spremeni presnova. Ne glede na to, da jaz jem popolnoma enako, kot sem pred porodi, imam par kil več. Presnova z leti malo štrajka. Hočem reči, da se za par kil ni treba sekirat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
2.11.2006 10:40:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za sedanje odgovore

Kako pa naj shujšamuser posted image

Ali ima katera kak nasvetek zame, razen tega, da boste vse napisale MANJ ŽRIuser posted image


Ja.. ves 85 pa je kar velik za tvojo visino.. in ze nekoliko ogroza zdravje.. torej definitivno shujsaj..

Kako? Preprosto..

Najprej odmisli vsakrsne cudne diete in stradanje.. ker na tak nacin ti ne bo uspelo..

100% pa ti uspe ce.. za vedno.. za cel laif.. ne samo az 5 let uvedes naslednje spremembe..

- odstranis cuker iz prehrane.. (tudi bel kruh ima cuker)
- pijes veliko vode..
- pojes cca 30% manj, kot zdaj..

in kar je najbolj pomembno.. VSAK dan.. VSAK dan.. tudi ko dez pada..  preteces 2-3 km.. Ce jih prehodis ne bo v redu, ker pri hoji je pulz prepocasen da bi se kaj poznalo.. Lahko gres tudi na fitnes.. ali kaksno drugo napravo, ki meri pulz.. in moras imeti pulz vsaj nad 140.. da se kaj dogaja...

In noben problem ni shujsat..  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali naj shujšam ?
2.11.2006 10:58:44   
mojamura
če je v vajinem odnosu drugače vse ok; te mož ne bo pustil zaradi kil; ki v bistvu tebe motijo: ti se ne počutiš dobro v svojem telesu; tako; da shujšaj zaradi sebe in ne za nikogar drugega:

je pa res da mora najprej tebi naredit klik v glavi šele potem bodo tudi kile šle dol

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
2.11.2006 10:59:09   
Anonimen
Če smo že pri hujšanju, bi jaz težko rekla za tebe kaj jej in kaj ne jej....ker ne vem kaj si jredla do zdaj in kaj nisi in ne vem kakšen je tvoj metabolizem,..ne rabiš pa se odrečt sladkarijam za celi lajfuser posted image , odreči se kruhu in sladkarijam do nadaljnega...pa ne rabiš laufat ko zmešana VSAK DANuser posted image ,glej pač toliko, da imaš vsak dan neko relacijo, da se moraš gibat...idi peš do trgovine, knjižnice,...ko boš pa zgubila kašnih 10 kg, pa greš lahko vsaj 1x tedensko malo se razgibat in trimčkat. Saj boš videla kak ti bo šlo, sama sebe najbolj poznaš. Samo vse to kar sem napisala ti ne bo pomagalo, če nimaš v glavi poštimano.



Tjazy ti pa deluješ kot nekakšen osebni treneruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ALI NAJ SHUJŠAM?
2.11.2006 11:19:04   
Anonimen
 
Tiste 2 km mora biti vsak dan.. brez izjeme.. in ne odstopam niti za milimeter od tega..

Lahko je za nekoga ki mora shujsat 5kg vsak drugi dan.. ne more pa biti vsak druga dan, ce hoces shujsat 20 kg.. ker to se pol tko zgodi.. da clovek tece vedno manj.. zato vsak dan.. brezkompromisno..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali naj shujšam ?
2.11.2006 11:21:13   
Mina1
Zdej, če boš kaj naredila v tej smeri, naredi predvsem ZASE in ne za druge.

Je pa vseeno fajn, da je človek v neki formi tako ali drugače, da je še vedno všečen partnerju, da se ne zapusti, če me razumeš.  

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?