|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:02:07   
Anonimen
Torej, danes sem se odeslila(z malim) od svojega partnerja...ker en drugega več ne prenesema.
Vse lepo in prav, ampak on želi da se malo spočije od vsega, jaz pa sem rekla, če to hoče več ne pridem nazaj.Bilo je dosti vsega, malo me samo pomirite prosim. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:05:03   
Anonimen
Bodi močna....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:09:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Torej, danes sem se odeslila(z malim) od svojega partnerja...ker en drugega več ne prenesema.
Vse lepo in prav, ampak on želi da se malo spočije od vsega, jaz pa sem rekla, če to hoče več ne pridem nazaj.Bilo je dosti vsega, malo me samo pomirite prosim. user posted image


5 takasna tema ta mesec.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:16:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Torej, danes sem se odeslila(z malim) od svojega partnerja...ker en drugega več ne prenesema.
Vse lepo in prav, ampak on želi da se malo spočije od vsega, jaz pa sem rekla, če to hoče več ne pridem nazaj.Bilo je dosti vsega, malo me samo pomirite prosim. user posted image


5 takasna tema ta mesec.. user posted image


Kaj čmo, bolje enkrat kot nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:16:29   
Anonimen
če si se tako odločila bodi močna in pri tem vztrajaj,...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:19:00   
tanikaa
Jaz bi mu ZIHER DALA DOPUST OD MENE DO KONCA ŽIVLJENJA. Spočije od česa???? Najlažje, malo rabim dopusta...draga, spakiraj kufre...in ko se mi zahoče družbe, draga moja pridi nazaj...za en mesec, rabim dopust, draga pakiraj kufre...Ja, seveda.

Ostani tu, kjer si.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:23:20   
Anonimen
Dajmo pljuvat po moških, ker ženske so pa vse angelčki user posted image
Na bruhanje mi gre, kako so zmeraj samo ženske revice, moški pa izmečki.
Ja, sem ŽENSKA.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:24:41   
tanikaa
Saj ni nihče pljuval po moškihuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:26:52   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz bi mu ZIHER DALA DOPUST OD MENE DO KONCA ŽIVLJENJA. Spočije od česa???? Najlažje, malo rabim dopusta...draga, spakiraj kufre...in ko se mi zahoče družbe, draga moja pridi nazaj...za en mesec, rabim dopust, draga pakiraj kufre...Ja, seveda.

Ostani tu, kjer si.


se strinjam!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:36:45   
Anonimen
in vztrajaj pri tem ,kajti vse se lahko ponovi se nestetokrat,ce se vrnes,bolje zdaj kot prepozno,mogoce ima on prav in res rabi ,cas zase ,to ti je povedal na lep nacin ,da je ze preutrujen od vajine zveze ,zalostno ,ampak tako je to,lazje bos vse to prebrodila sedaj ,takoj na zacetku ,kakor pa da se vse vrti v zacaranem krogu,in na koncu skoraj nebos vec imela moci oditi,potem pa zivita v zvezi drug mimo drugega .bodi mocna in vztrajaj pri temuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:38:04   
lelaval
Jaz bi mu ZIHER DALA DOPUST OD MENE DO KONCA ŽIVLJENJA. Spočije od česa???? Najlažje, malo rabim dopusta...draga, spakiraj kufre...in ko se mi zahoče družbe, draga moja pridi nazaj...za en mesec, rabim dopust, draga pakiraj kufre...Ja, seveda.

Ostani tu, kjer si.


Se podpišem. Ko se enkrat odločiš za dužinsko življenje, ne gre tako, da bi vsake toliko časa potreboval dopust.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 12:38:36   
sneška_
Ne rabiš tolažbe če si se tako odločila.Vztajaj pri tem kar si se odločila.Naj ti to bo tolažba.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 13:22:45   
MAŠKA
In če ti dragi reče, da spakiraj kufre, da se bo on spočil... kdo je izmeček, moški ali ženskauser posted image  A naj se mu še zahvali za to?

Upam, da bosta našla srečo vsak po svoje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 13:28:03   
baguSka
Ali sem jaz čudna?


Tega ne vem, ker te ne poznam. Vsaj po nicku sodec.. user posted image

Ce pa se osredotocim na tvoj post, pa iz tega potegnem, da je cuden on.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 13:34:07   
Marogica
Očitno imata probleme...zato še nista čudna. Je pa čuden vajin način reševanja teh problemov. ALi se odseliš in potegneš črto ali pa sprejmeš "pravila igre". Malo sem, malo tja....dolgoročno  ni to nič pametnega.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 13:55:16   
Naja30
Dopust od družine? Ja, anonimna 2, ta moški je kar si rekla, pa me zbombandiraj zdaj. Malo časa rabi zase, naj ga ima kar celo življenje. Kaj pa ko bo spet hotel družino? Bo spet vse lepo in prav dokler ne bo spet rabil dopusta user posted image  Ojej, kam gre ta svet...

Anonimna 1 mislim, da si pravnaredila, da si šla. Zaslužiš si nekoga, ki bo ves čas ob tebi.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 14:08:19   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Dajmo pljuvat po moških, ker ženske so pa vse angelčki user posted image
Na bruhanje mi gre, kako so zmeraj samo ženske revice, moški pa izmečki.
Ja, sem ŽENSKA.


a ima veze ali je moški ali ženska. pač "partner" in v konekretnem primeru je to pač spet moški.

moški, zgleda, manj pišejo o tem ali pa je dejasnko stanje tako. kdo bi vedel, a ne?


anonimna, če si spakirala, si z razlogom. zase vem, da če bi spakirala, bi za vedno. nema amo-tamo. 

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 16:35:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Jaz bi mu ZIHER DALA DOPUST OD MENE DO KONCA ŽIVLJENJA. Spočije od česa???? Najlažje, malo rabim dopusta...draga, spakiraj kufre...in ko se mi zahoče družbe, draga moja pridi nazaj...za en mesec, rabim dopust, draga pakiraj kufre...Ja, seveda.

Ostani tu, kjer si.


Se podpišem. Ko se enkrat odločiš za dužinsko življenje, ne gre tako, da bi vsake toliko časa potreboval dopust.


Se strinjam. Neodgovorno do amena.

Pa upam da po "dopustu" k se bo gospodu spet dvignu ne boš letela nazaj.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 17:23:28   
Majuska
Čestitam ti za pogum, ki si ga zbrala za ta korak. Stoj za to odločitvijo in naj bo njegov dopust dokončen. Če je to izjavil enkrat, nikoli ne veš, kdaj bi prišel naslednji udarec.

Bodi močna! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 18:00:18   
Peteršilj
IZVIRNO SPOROČILO: Majuska

Čestitam ti za pogum, ki si ga zbrala za ta korak. Stoj za to odločitvijo in naj bo njegov dopust dokončen. Če je to izjavil enkrat, nikoli ne veš, kdaj bi prišel naslednji udarec.

Bodi močna! user posted image



pod to se tudi jaz podpišem,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 18:49:18   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA

In če ti dragi reče, da spakiraj kufre, da se bo on spočil... kdo je izmeček, moški ali ženskauser posted image  A naj se mu še zahvali za to?

Upam, da bosta našla srečo vsak po svoje!


se strinjam.... vsak bi se kdaj rad odpočil, samo partnerstvo ni nekaj takega, da malo pošlješ ženo in otroka drugam, ko rabiš mir, partnerstvo ko imaš otroke je vedno malo nemirno, tako to je, ali si pa sam. Odpočiti si moraš znati na drug način, v partnerstvu moraš dvigovat en drugega, medsebojno omogočit na drug način drug drugemu počitek, kadar to rabiš, pa ne z besedo: pojdi, rabim mir za en mesec. Jaz bi zgubila spoštovanje do njega, to da bi me pustil iti, bi mu daleč najbolj zamerila v tvojem primeru, konec zaupanja, njegov ego bi mi bil prevelik za skupaj živet še kadarkoli.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
11.11.2007 18:52:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 19:13:32   
silvya
Anonimna, ne vem zakaj misliš, da si čudna, da si odšla. Za moje pojme je čuden partner, ki te odpošlje z izgovorom, da si rabi odpočit od vajine zveze.
Vztrajaj pri svoji odločitvi. Kaj se to pravi, vsakič ko gospodu kaj ne bo po volji, ti bo spakiral kufre al kako?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 22:41:23   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Za moje pojme je čuden partner, ki te odpošlje z izgovorom, da si rabi odpočit od vajine zveze.
Vztrajaj pri svoji odločitvi. Kaj se to pravi, vsakič ko gospodu kaj ne bo po volji, ti bo spakiral kufre al kako?



amenuser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali sem jaz čudna?
11.11.2007 23:52:44   
Anonimen
Zakaj bi bila pa čudna? Ne razumem vprašanja....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?