|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 14:42:29   
rija
kar ste si sezidali, kupili, opremili.....?

In ali sem samo jaz čudna, beri afnasta, ker sem ponosna na produkt svojega truda?

_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 14:43:53   
Anonimen
Jaz sem ponosna.
Ampak bi pa že marsikaj spremenilauser posted image
Ampak v tistem času sva pa naredila maksimalno kar sva lahko in kot glavno oba se super počutiva v stanovanju.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 14:48:11   
sazi
In ali sem samo jaz čudna, beri afnasta, ker sem ponosna na produkt svojega truda?

Po mojem bi bila čudna, če ne bi bila ponosna na to, kar ste si postavili/ustvarili. Pa ne leti ravno na tvoj dom, mapak nasplošno - seveda si ponosen na to, ko si urediš nekaj tako pomembnega in "velikega" kot je nov dom.
Jaz sem na našo hišo ponosna, pa sploh še končana ni - upam, da bo do novega letauser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 15:33:25   
K_a_t_i
Ponosna sem na rezultate svojega dela -> ampak na tiste prve (zadovoljstvo z uspešno opravljenim delom, če mi uspe narediti kaj posebnega zase, ali za druge...). Materialne dobrine so posledica vloženega truda, torej en koraka naprej. Na same materialne dobrine kot so avto, stanovanje,... nisem ponosna. Sem pa na delo, ki je opravljeno v povezavi s tem (recimo lepo počiščeno stanovanje, prebeljene stene,... Če bi imela hiško - na vsako stvar, ki bi jo sami naredili).
Najbolj sem pa ponosna na svojega otroka user posted image . Dobro delo je bilo! user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 17.10.2008 15:34:39 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 15:37:12   
rija
Pustimo zdaj otroke s te debate....user posted image user posted image

Kati....torej če bi dala delat hiško na ključ sama ne bi delala (fizično) torej posledično ne bi bila ponosnauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 15:48:43   
K_a_t_i
Jah no... Mogoče pa tudi. Definitivno bi bila neizmerno vesela in srečna. Ponosna na to, da mi je uspelo nekaj kar sem si želela.
Ne vem zakaj mi besedna zveza "ponosen na avto, hišo" asociira na bahaštvo. No, v bistvu vem... Ker imam v žlahti nekoga, ki mu je pomembno samo to, da sosedje vidijo kaj ima. Za vhodnimi vrati pa beda...

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 17.10.2008 15:49:03 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 16:20:34   
Pauline
Jaz sem ful ponosna na naš dom....na trud, ki sem ga vložila v načrt,
v opremljanje od prvega do zadnjega vijaka ( no, nekaj jih še manjka ampak samo zato ker je ta lepih zmanjkalo....)
vem, da so vse ideje moje in da sem dala 100 % od sebe in sem na to zelo ponosna....


_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 16:41:23   
Anonimen
Midva sva že 2 dom opremila in vedno sva zadovoljna. user posted image Še vedno.user posted image

(odgovor članu Pauline)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 17:09:38   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Kati....torej če bi dala delat hiško na ključ sama ne bi delala (fizično) torej posledično ne bi bila ponosnauser posted image


Ko sva se selila v prvo stanovanje, ki je bilo narejeno na ključ in ko je mož izbral pohištvo (jaz si še nisem upala stegnit jezikauser posted image ) ponosa ni bilo. Nekaj mi je manjkalo, v stanovanju se nisme počutila domače, tudi ponosna nisem glih bila, sja nisem skoraj nič sodelovala. Pol sva se preselila v drugo stanovanje, kjer sva že sama izbirala parket, ploščice, razporeditev stanovanja, kjer sem sama izbirala pohištvo, kjer sem sama pleskala stene..... uuu tu pa je bil ponos, saj sva veliko sama naredila.
Potem smo se selili v najemniško hišo, kjer sva sicer izbrala pohištvo, vendar mi je spet bilo vse tako tuje in brez kančka ponosa.
Zdaj zidamo hiško in sem že ponosna, če glih še ni dokončana, saj je vanjo vloženo največ trudauser posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 17:17:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

[ko je mož izbral pohištvo (jaz si še nisem upala stegnit jezikauser posted image )


a ti to resno?user posted image user posted image user posted image

pa ja, saj si hišo na ključ tudi zbereš sam, zbereš ploščice....samo ne fizičariš, ker je bil poudarek na takem delu.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 17:34:22   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

[ko je mož izbral pohištvo (jaz si še nisem upala stegnit jezikauser posted image )


a ti to resno?user posted image user posted image user posted image

pa ja, saj si hišo na ključ tudi zbereš sam, zbereš ploščice....samo ne fizičariš, ker je bil poudarek na takem delu.....


Še nisva bila poročena, se je bilo treba fajn vestiuser posted image user posted image

Včasih lahko kupiš kako stanovanje na ključ, ko je že vse not, ponavadi tista stanovanja, ko jih ne morejo takoj prodat v ostalih pa so že ljudje vseljeni.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 21:04:44   
frutka_
Sem ja. Najbolj zato, ker sva si z možem vse ustvarila sama. In je samo najino!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 21:13:05   
Dadi
Sama ne bi rekla da je to ponos kar čutim, ampak bolj neka hvaležnost za to, da sva lahko vse to naredila...da nama je bilo dano, da sva lahko parcelo kupila, da sva lahko vsaj po nekih svojih željah naredila hišo...Mnogo, mnogo ljudi nima niti svoje sobice, kaj šele hiše in nekateri je ne bodo nikoli mogli imeti.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 21:41:02   
Naja31
Jaz sem vesela in zadovoljna da imamo končno dovolj prostora.Ne morem pa govoriti o nekem ponosu,saj nisem človek,ki bi bil ponosen na materialne stvari. Ponosna sem na svoje osebne dosežke,nikakor pa ne na kvadratne metre.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 21:55:48   
MAŠKA
kar ste si sezidali, kupili, opremili.....?

In ali sem samo jaz čudna, beri afnasta, ker sem ponosna na produkt svojega truda?


Tudi jaz sem ponosna na svoj domek, saj se zavedam, da je v njem 10 let moje službe in 13 let moževe. Torej vem zakaj sem tiste tolarčke zlagala takrat na kupček in se odpovedala marsikatgeri stvari. In zdaj smo sami svoji gospodarji.


< Sporočilo je popravil MAŠKA -- 17.10.2008 21:56:12 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
17.10.2008 22:30:23   
blue sky
Jaz sem ponosna na to, kar imamo, ker se doma počutim lepo, kar se mi zdi najpomembnejše.

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
18.10.2008 11:47:55   
PikicaStonoga
Jaz sem ponosva na najino hiško, pa čeprav še do drugega leta ne bomo vseljeni.
Pa tukaj ne gre za to, da so to materialne dobrine, kvadrati,  ampak gre zato, da sva se pri najinih mlaidh letih odločila za tako velik projekt in da nama uspeva zato, ker sva skromna, ker šparava, ker sem jaz delala dve leti dve službi, čez kakšno leto bova pa malo obrnila, ker se določenim stvarem pridno odpovedujeva na rčaun tega, da bomo kmalu na svojem ..zato, ker sva že 4 leta v  podnajemniški garosnjerci od 16 kv. in ni mama težko, ampak lepo ...čeprav eni pravijo, da ne bi nikol živeli tako skromni ...prednost mahne garsonjerce je stiskanje, toplina,  pa še dojenčke se nama bo zdje pridružil v tje komaj sobici ...nič nama ne manjka ...

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
18.10.2008 11:49:20   
lutka
Ja, zelo.user posted image Sicer še ni čisto gotovo, ampak vem, da je bilo vloženo ogromno dela in denarja v to da imamo nekaj svojega.

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
18.10.2008 15:17:34   
lukec
Jaz sem ponosna, ker je adaptacija stanovanja res najino delo. So nama sicer pomagali tudi mojstri (vodovod, elektrika) vandar pa sva ogromno delala sama. Jaz sem na primer pomagala pri knauf ploščah, beljenju, brušenju sten, sestavljanju pohištva in celo keramiko sem rezala čisto samauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
18.10.2008 16:56:26   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Ponosna sem na rezultate svojega dela -> ampak na tiste prve (zadovoljstvo z uspešno opravljenim delom, če mi uspe narediti kaj posebnega zase, ali za druge...). Materialne dobrine so posledica vloženega truda, torej en koraka naprej. Na same materialne dobrine kot so avto, stanovanje,... nisem ponosna. Sem pa na delo, ki je opravljeno v povezavi s tem (recimo lepo počiščeno stanovanje, prebeljene stene,... Če bi imela hiško - na vsako stvar, ki bi jo sami naredili).


s kati se povsem strinjam glede tega.

nisem ponosna na svoj dom, saj smo vse kupili in plačali. pa tudi, če bi sama delala ne bi bila ponosna na to. imam tudi lep vrt, s pogledom na alpe. ampak, da bi bila ponosna na to?

ponosna sem lahko sam nase, če cel dan ne jem sladkarij, če mi uspe priti na kakšen malo višji hrib, na dobro fotografijo.

na hčerko nisem ponosna, je ona nase. za svoja leta je dosegla že veliko in to s svojo energijo in znanjem, jaz sem ji samo v spodbudo.



(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
18.10.2008 18:00:20   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Ponosna sem na rezultate svojega dela -> ampak na tiste prve (zadovoljstvo z uspešno opravljenim delom, če mi uspe narediti kaj posebnega zase, ali za druge...). Materialne dobrine so posledica vloženega truda, torej en koraka naprej. Na same materialne dobrine kot so avto, stanovanje,... nisem ponosna. Sem pa na delo, ki je opravljeno v povezavi s tem (recimo lepo počiščeno stanovanje, prebeljene stene,... Če bi imela hiško - na vsako stvar, ki bi jo sami naredili).


s kati se povsem strinjam glede tega.

nisem ponosna na svoj dom, saj smo vse kupili in plačali. pa tudi, če bi sama delala ne bi bila ponosna na to. imam tudi lep vrt, s pogledom na alpe. ampak, da bi bila ponosna na to?

ponosna sem lahko sam nase, če cel dan ne jem sladkarij, če mi uspe priti na kakšen malo višji hrib, na dobro fotografijo.

na hčerko nisem ponosna, je ona nase. za svoja leta je dosegla že veliko in to s svojo energijo in znanjem, jaz sem ji samo v spodbudo.





Škoda, da nisi ponosna na to. Verjetno se res nisi nikoli znašla sredi milijonskega mesta, v najboljšem primeru s pogledom na mestni park ali na tri kvadrate zelenice. Lahko si zelo, zelo ponosna, da imaš hišico s pogledom na Alpe. Lahko si ponosna, da imaš prekrasen vrt in prostor, kjer se lahko tvoji otroci brez skrbi igrajo, da bodo spoznali Alpe, pa čiste potoke in vse tisto malo, kar Slovenija še ima.

Drugače pa ja. In na vse najino delo sem brezmejno ponosna.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
18.10.2008 19:09:51   
Annny
Jaz bi bila ponosna tudi, če ne bi vložila svojega dela, temveč samo denar..

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
18.10.2008 19:14:41   
Anonimen
Kaj pa vem, ce sem ponosna. Objektivno gledano ni nepremicnina, na katero bi bil clovek posebej ponosen.

Sem pa vesela in hvalezna, da sem do njega prisla sama, da ga lahko urejam po svojih zeljah.
In najbolj to, da v njem najdem obilicoooooooooooooooo miru in sproscenosti. To mi je najbolj pomembno. Beton je beton, eden vecji, drugi manjsi in slabsi. Mir pa je neprecenljiv. Ja, vesela sem, da ga imam. Ne morem povedati, kako.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
19.10.2008 11:12:24   
janjja
Ja sem ponosna, čeprav še nisva noter in znam ceniti svoj domek, ker vem da sem vanj vložila dve leti dela in vsega prostega časa, da o financah ne govorimo. Zdaj ko smo že čisto na koncu in nam manjkajo samo še detajli (zavese, ena omara, malenkosti v kuhinji....ipd...) se oziram naokrog po svojem kraljestvu in vem da je to delo najinih pridnih rok ter  vem da nikoli nebi bila tako ponosna na vse to če bi mi vse naredili drugi.....
No srečna sem....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali ste ponosni na svoja domovanja?
19.10.2008 11:40:54   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Ponosna sem na rezultate svojega dela -> ampak na tiste prve (zadovoljstvo z uspešno opravljenim delom, če mi uspe narediti kaj posebnega zase, ali za druge...). Materialne dobrine so posledica vloženega truda, torej en koraka naprej. Na same materialne dobrine kot so avto, stanovanje,... nisem ponosna. Sem pa na delo, ki je opravljeno v povezavi s tem (recimo lepo počiščeno stanovanje, prebeljene stene,... Če bi imela hiško - na vsako stvar, ki bi jo sami naredili).


s kati se povsem strinjam glede tega.

nisem ponosna na svoj dom, saj smo vse kupili in plačali. pa tudi, če bi sama delala ne bi bila ponosna na to. imam tudi lep vrt, s pogledom na alpe. ampak, da bi bila ponosna na to?

ponosna sem lahko sam nase, če cel dan ne jem sladkarij, če mi uspe priti na kakšen malo višji hrib, na dobro fotografijo.

na hčerko nisem ponosna, je ona nase. za svoja leta je dosegla že veliko in to s svojo energijo in znanjem, jaz sem ji samo v spodbudo.





Škoda, da nisi ponosna na to. Verjetno se res nisi nikoli znašla sredi milijonskega mesta, v najboljšem primeru s pogledom na mestni park ali na tri kvadrate zelenice. Lahko si zelo, zelo ponosna, da imaš hišico s pogledom na Alpe. Lahko si ponosna, da imaš prekrasen vrt in prostor, kjer se lahko tvoji otroci brez skrbi igrajo, da bodo spoznali Alpe, pa čiste potoke in vse tisto malo, kar Slovenija še ima.

Drugače pa ja. In na vse najino delo sem brezmejno ponosna.



Se kar strinjam s pikapolonico.
Mene je malo zbodlo, da nisi ponosna na svojo hčerko. V mladosti sem veliko dosegla (šola, šport), starši so mi stali 110% ob strani, vendar nikoli pokazali, da so ponosni na moje dosežke in to me je zelo bolelo in sem si vedno želela, da bi mi vsaj 1x rekli, kako ponosni so name. Saj to je druga zgodba, ne za ta forum, pa tudi ljudje smo si različni in imamo različna merila ponosa, ampak vseeno..... Škoda se mi zdi ponosa nase, ker ne  poješ kosa tortice, nisi pa ponosna na dosežke svojih otrokuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?