|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Almirida 6
19.5.2010 14:52:48   
anchika
Pozdravljene
Včeraj smo kupili almirido 6 . Kaj se vam zdi?  Izkušnje ?

Hvala
Upam da mi ne bo žal.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 20.5.2010 7:55:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALMIRIDA 6
19.5.2010 16:04:07   
Splišni
Izkušnje ne vem, če kdo ima, ker so to letos novi šotori, vsaj pri Sun&fun.

Žal ne vem, zakaj naj bi vam bilo. Merni se zdi en tak ornk šotor, velik, integriran, super.

Koliko vas pa je?

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALMIRIDA 6
20.5.2010 10:34:49   
lmma
Kupljeno pred kakim mesecem!

Smo ga doma postavlji za en teden in tudi v planinah za čez vikend pretestirali!

Sotor je FENOMENALEN!
Od zunaj niti ne tako velik, ko pa ga vidis od znotraj pa res boomba!

!!!!!!!
Edino kar smo ugotovili je, da integrirano dno pusca  (ker pri trakovih, preko katerih od zunaj pritrdis sotor sivi niso lepljeni)!
Je pa res, da ce zadevo pravilno premazes ni problema!
!!!!!!!
Koncna ocena - dober nakup!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ALMIRIDA 6
20.5.2010 14:40:28   
alamar
da integrirano dno pusca (ker pri trakovih, preko katerih od zunaj pritrdis sotor sivi niso lepljeni)!


Katastrofalna napaka, sploh za tako ceno šotora.

(odgovor članu lmma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ALMIRIDA 6
21.5.2010 10:43:19   
anchika
ALAMAR: Misliš d ače pušča dno da je z napako, upam da moj ne bo . Ali če bo bi ga morala reklamirati? SAm kaj če bom to ugotovila čez par mesecev?
No upam da bo vredu. Ga nismo še postavili. Ko bo lepo vreme ga bomo doma provali. Prvič pa gremo  za 4 dni 20.07.

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ALMIRIDA 6
21.5.2010 10:45:00   
anchika
Imma:  S kom premazeš šotor?
Ali mislite da je potrebno šotor  pred prvo uporabo kaj mazat?

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ALMIRIDA 6
21.6.2010 11:49:08   
anchika
šotor je lep  velik in prostoren zelo se mi dopade. Ta vikend smo bili na  3 dnevnem kampiranju in danes nesem šotor nazaj v trgovino. Po vseh šivih na dnesu pušča. Katastrova , tako kot je že en a rekla vendar jaz takega nočem. Saj ni bil poceni. Kaj bi vi naredili. Integrirano dno, piše da naj bi bili šivi varjeni in lepljeni, tu pa ni cahna o lepljenih šivih.!!!!!!!!!!!!!!!!! KATASTROFA

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ALMIRIDA 6
21.6.2010 12:05:00   
Yasminka
Tudi mi se letos odločamo za nakup šotora. Sva bila z mojim v sun&fun in si v živo ogledala šotore. Odločala sva se med Sario in Amalfijem. Sicer so imeli samo Amalfija postavljenega, so naju pa zaskrbeli šivi, ker tist trakec ki ga imajo (kot varjeni šiv) naju res ni prepričal.

Zdaj obračava internetne strani in si bova verjetno naročila tegale:

http://www.kuhnshop.de/Zelte/Camping-Zelte/Familienzelte-mit-Stehhoehe-Komfort/Outwell-Oakland-XL-Modell-2010::3422.html

So pa cene v primerjavi z našimi trgovci mal bolj ugodne.

LP
Yasminka

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ALMIRIDA 6
21.6.2010 13:04:12   
anchika
KAJ NAJ NAREDIM? ALI NAJ ZAHTEVAM NOVEGA?

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ALMIRIDA 6
21.6.2010 16:29:59   
n4t4L1J4
IZVIRNO SPOROČILO: anchika

KAJ NAJ NAREDIM? ALI NAJ ZAHTEVAM NOVEGA?


Na tvojem mestu bi šla v trgovino, pojasnila zadevo in prosila, če je možno, da mi šotor zamenjajo, ker se to naj ne bi zgodilo, če so šivi varjeni... Če pa ne bojo hotli zamenjati šotora, pa je verjetno najbolje, da pokličeš na zvezo potrošnikov slovenije in povprašaš kaj je v tem primeru storiti (oni ti bodo 100% znali svetovat)

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ALMIRIDA 6
21.6.2010 16:30:49   
n4t4L1J4
IZVIRNO SPOROČILO: anchika

Imma:  S kom premazeš šotor?
Ali mislite da je potrebno šotor  pred prvo uporabo kaj mazat?


Tudi mene zanima s čim premažete šotore?

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ALMIRIDA 6
21.6.2010 16:31:58   
alamar
Preberi si točno, kakšni so garancijski pogoji. Kaj točno piše glede skritih napak. Jaz bil šel osebno v trgovino in se pozanimal. Škoda, ker nisi šla takoj, ko si ugotovila napaka, saj bo sedaj mogoče že prepozno. Probaj se na lep način zmenit, ker z grožnjami mislim, da se ne bo daleč prišlo.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ALMIRIDA 6
22.6.2010 9:39:14   
anchika
Napako smo ugotovili ta vikend  na morju ker je bil dež. In včeraj smo šli v trgovino in nam bodo šotor zamenjali. Ne bova vzela almiride ker ji ne zaupam in mislim da imajo vsi tako nnapako. Tudi integrirano dno  pri meni odpade. Vzeli bomo family vario 6. Kaj pravite na ta šotor? Še vedno imam čas zamenjat. Kaj pa pharos 6?

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ALMIRIDA 6
28.6.2010 20:37:22   
livia
Moj sanjski je tale
http://www.outwell.dk/TentMeasure.aspx?b=Outwell&bid=2&lid=1&l=en-GB&TentId=987&catID=476&pid=1

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ALMIRIDA 6
29.6.2010 14:07:18   
mišolinka
Pozdravljeni!

Šotore od Outwella prodajajo v Merkurju, pa še znižani so. Mi smo kupili oakland xl za 269 eur. Mislim, da na internetu ni ugodnejše ponudbe. Testirali pa ga še nismo.

LP 

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ALMIRIDA 6
29.6.2010 15:11:05   
blazinca
IZVIRNO SPOROČILO: Yasminka

Tudi mi se letos odločamo za nakup šotora. Sva bila z mojim v sun&fun in si v živo ogledala šotore. Odločala sva se med Sario in Amalfijem. Sicer so imeli samo Amalfija postavljenega, so naju pa zaskrbeli šivi, ker tist trakec ki ga imajo (kot varjeni šiv) naju res ni prepričal.

Zdaj obračava internetne strani in si bova verjetno naročila tegale:

http://www.kuhnshop.de/Zelte/Camping-Zelte/Familienzelte-mit-Stehhoehe-Komfort/Outwell-Oakland-XL-Modell-2010::3422.html

So pa cene v primerjavi z našimi trgovci mal bolj ugodne.

LP
Yasminka



Mi imamo AMALFIJA. PREIZKUŠEN ŠOTOR V DEŽJU  IN NALIVIH. Niti kaplice vode ni bilo v šotoru. Cena ne laže. Tudi mi smo se pred nakupom pozanimali pri uporabnikih teha šotora. Šotor je zakon. Pri variu6 pa moraš paziti, ker nimaš integriranega dna in ob nalivih in dežju vse notri teče.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ALMIRIDA 6
29.6.2010 19:43:29   
Pi-kica 1
No, super, ker smo tudi mi letos kupili Amalfija in so me zdaj tile posti kar malce prestrašili, saj ga še nismo sprobali, ga bomo drugi tedenuser posted image . Blazinica, zanima me, če ste kaj šive premazali s tisto zadevo za tesnjenje? Še razmišljam, če bi kupila....

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ALMIRIDA 6
29.6.2010 19:55:32   
n4t4L1J4
to misliš šotor od high peak amalfi 5? mi2 sva si ga tud letos kupla pa ga še nisva stestirala... a ste ga pred prvo uporabo kaj impregnirali?

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ALMIRIDA 6
29.6.2010 21:12:40   
blazinca
AMALFI- ni ga potrebno prej inpregnirati. To je zelo kvaliteten šotor. Mogoče ga bo potebno ali bolje rečeno, da malce zaščitimo šotor inpregnirati po dveh dopustih. Naš dopust traja najmanj 3 tedne, tako , da je šotor še kar izpostavljen. Kar uživajte s tem šotorom, meni je zakon.
Pa malo poglej še ta link.
  Ena o šotorih  

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?