|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aptamil A.R
14.7.2010 11:05:14   
Žaka
Pozdravljene!

Sinu sem začela dajati Aptamil A.R ker je ogromno polival. Zdaj ne poliva več. Imamo pa problem s cuclji. Katerega uporabiti, ker se vse zamaši. Imamo flaške od Tommija T.Kupila sem cucelj trojko,ki naj bi bil od  meseca dalje pa se vseeno zelo maši.Ima katera iskušnje s cuclji<'user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aptamil A.R
14.7.2010 12:33:15   
Hope2
Imel je aventove flaške in cuclje, težav nismo imeli. Ko je dobival še riževe kosmiče not, pa sem kupila aventov nastavljivi cucelj, ki ima tudi zarezo

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aptamil A.R
14.7.2010 14:43:09   
Katy78
Mi smo imeli sicer Novalac AR, ampak je problem verjetno isti. No, nam Aventovi cuclji niso ustrezali, mašilo se sicer ni, ampak je teklo prepočasi in potem je ful vlekel in vlekel, da je dobil nekaj mleka v usta, ko pa je hotel pogoltniti dol, mu je šlo pa veliko ven iz ust. So se pa super obnesli Nukovi, ki so na srečo pasali tudi na Aventove flaške. Nukovi cuclji imajo vsi po eno luknjco, ki pa so različne velikosti. Najmanjša mislim da je z oznako S in nam je AR mleko čez njo teklo veliko bolje kot čez Aventov cucelj s 3 luknjicami. Od takrat naprej nismo imeli nobenih problemov več, pa še Nukovi cuclji so mehkejši od Aventovih.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aptamil A.R
14.7.2010 15:06:37   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Mi smo imeli sicer Novalac AR, ampak je problem verjetno isti. No, nam Aventovi cuclji niso ustrezali, mašilo se sicer ni, ampak je teklo prepočasi in potem je ful vlekel in vlekel, da je dobil nekaj mleka v usta, ko pa je hotel pogoltniti dol, mu je šlo pa veliko ven iz ust. So se pa super obnesli Nukovi, ki so na srečo pasali tudi na Aventove flaške. Nukovi cuclji imajo vsi po eno luknjco, ki pa so različne velikosti. Najmanjša mislim da je z oznako S in nam je AR mleko čez njo teklo veliko bolje kot čez Aventov cucelj s 3 luknjicami. Od takrat naprej nismo imeli nobenih problemov več, pa še Nukovi cuclji so mehkejši od Aventovih.


KOntra izkušnjeuser posted image user posted image

Najbolje kupit več cucljev in probatuser posted image ali pa z nožem mal zarezat cuceljuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.7.2010 15:07:19 >

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aptamil A.R
14.7.2010 17:11:59   
Anonimen
Jaz sem prvo probala z zobotrebcem narest mal večjo lukjno, pa ni bilo učinka in sem kupila večji cucelj od Aventa za 3m+ in gre lepo ven to mleko, ker ni luknja, ampak je prov zareza narejena. 

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aptamil A.R
17.7.2010 22:09:58   
soncnica 3
Nam se pa obnesejo flaške MAM, ki se kupijo v Pikapolonici. Smotane za prat, ampak super za našega miškota, ki iz njih lepo pije, z "ravno prav" truda, s tem mislim, da se sicer mora malo trudit, pa vseeno lepo teče, ker je imal v začetku ful probleme, zaradi zlatenice je postal zaspanček in smo mu mleko morali dajat na flaško, po 45 minut smo se trudili za 30, 40 ml, sedaj pa v 10-ih minutah zdudla 130ml /star je pa 3 tedne/.

Pri prvem sem imela NUK, bla super zadovoljna, ta ni pa iz njih nič "navlekel". Avent tudi slabo, Tommie tippie je luštna, pa tako mehki cucelj, da mu ga sploh v usta nisem porinla, če ni bil glih pri volji za pit..., v glavnem Mam, ima "dihtungo" na dnu, da vleče zrak, cucelj je malo "netipičen", drugačem od klasike, ampak nam se mega obnese.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, pije pa Aptamil Comfort, ki je tudi malo bolj gost.
Žal ni recepta, jaz imam pač skladovnico flašk, ki jih zdaj talam naokoli, saj sem preprosto morala nekaj pogruntat, kar nam je tamali ful zgubljal na teži in bi bil že v bolnici enkrat zaradi zaspanosti in neješčnosti na infutziji in če ag jaz ne bi biksala in se trudla do onemoglosti s flašakmi, mi ne bi dobil nič gor.



< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 17.7.2010 22:12:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
18.7.2010 10:04:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncnica 3)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aptamil A.R
22.7.2010 12:04:51   
soncnica 3
Zivepo, saj ne, da nisem zadovoljna, sam bolj preprosto je, če lahko flaško samo daš v pomivalni stroj, kot pa če jo moraš vedno razstavljat. No, je pa res, da je "dihtunga"  ravno zato, da lepo vleče zrak. Na splošno sem jaz ful zadovoljna z MAM flaškami. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?