|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovčki 2021
8.12.2020 13:42:49   
Anonimen
Hei punce! Čakam, da se katera opogumi in prva napiše, da pričakuje avgusta, pa ne dočakam. 😉 No pa tole temo odpiram jaz.

Rok imam takoj na začetku avgusta, tole je moja 3.ja nosečnost. Tako da je kar pestro in nosečnost pripomore k dodatni utrujenosti... Ostale nosečniške tegobe se še niso prikazale, Juhu. 
Vsem želim vse dobro in lepe praznike! 🎅
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovčki 2021
8.12.2020 18:05:03   
Rossie
Pozdravljena! Sva že dve :) najprej iskrene čestitke! Pluska smo se razveselili tudi mi :) Tole je moja druga nosečnost in je glede na trenutno situacijo tudi precej drugacna od prve :) prva hči je stara leto in pol ter je trenutno itak doma. Za razliko od tebe, je meni že slabo (zato sem sploh naredila test). V prvi nosečnosti mi je pri slabosti noro pomagal šport (mi med in po športni aktivnosti sploh ni bilo slabo). Pdp bo verjetno nekje v sredini avgusta. 


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovčki 2021
8.12.2020 22:58:02   
Tina889
Lepo pozdravljeni ! Tudi jaz se pridruzujem 🥰 Po parih mesecih truda, se je ob zamujeni menstruaciji pokazal plusek ❤️ Prvi pregled me caka tik pred bozicom in upam, da se bo vse vredu. Po izracunih naj bi imela datum 6.8.2021. Seveda so to preracunale aplikacije, tako da bom videla ce bom dobila na pregledu kak novi datum v Avgustu 😊 
Lep pozdrav obema in izkrene cestitke se iz moje strani 👋🏼👋🏼


(odgovor članu Rossie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovčki 2021
9.12.2020 8:14:23   
Anonimen
Zivjo!Tudi jaz ze nekaj dni spremljam, ce se je katera odlocila odpreti temo.😅Moj PDP je prvi teden avgusta, je pa to moja druga nosecnost, doma mi dneve krajsa enoletnica. Zaenkrat nosecnost poteka podobno kot prva, brez posebnih znakov, samo vcasih me malo zvije kot pred menstruacijo, tako da brez dveh crtic sploh ne bi vedela da se kaj dogaja. Zdaj odstevam dneve do prvega pregleda cez 14 dni. Uzivajte!🙂

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovčki 2021
11.12.2020 22:00:09   
Anonimen
Hey... Evo tudi jaz po aplikaciji Pregnancy+ pričakujem 4.8.2021. Je moja prva nosečnost in morm rečt da me ful daje slabost (bruham hvalabogu ne) in pa zadnje dni sem zeeeeelo utrujena. Moja zgodba je kar malo smešna... Sem bila h ginekologu naročena, da bi mi dal napotnico za k strokovnjaku za neplodnost in sem mu na pregledu povedala da mi menstruacija zamuja, sva naredila test in je bil pozitiven. Tako da... 😍😍😍 Prvi pregled imam šele po novem letu in me tako skrbi kaj se dogaja z mojo čebelico... Ampak glede na slabost in boleče prsi mislim da se še drži. Jooooj kok sm se razpisala... Aja če bo katera zasledila skupino na facebooku se priporočam... 😁 Uživajte kar se le da... 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovčki 2021
13.12.2020 8:07:30   
Foxy_foxy
Ojla! Se ena med vami 😍 vceraj l l, danes l l...tko da to je to. 🤩
Moja druga nosecnost, doma imam prvosolcka. Je ze kar dolgo od prve N, bo spet vse na novo 😁
Drugace sem pa ok, prsi me ful bolijo, ostalo pa bp. V prvi sem krvavela, bruhala kot vidra...zelooo upam, da se me to zdaj izogne. 
Aja, izracunala sem PDP 18.8., ampak glede neredne cikluse je ta datum lahko cist mimo. 
Upam, da bomo lepo klepetale, jaz na FB se ne grem. 
Srecno srecke nosecke 😍

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovčki 2021
15.12.2020 11:21:11   
hypnotic
Pozdravljene tudi iz moje strani :)

po izračunih na spletu naj bi bil PDP 8.8.2021. Moja tretja nosečnost:) dva sinova do sedaj...en 11 let in drugi 7.
Celodnevne slabosti sedaj že 10 dan zapored user posted image , dojke boleče. Pri osebni ginekologinji sem dobila termin za prvi pregled 12.1.. Ker pa bi rada leto zaključila s tem, da vsaj približno vem, kako nam gre, sem se naročila na samoplačniški termin 30.12.2020.

Vsem tukaj želim čim bolj lepo in znosno nosečnost z 0 možnih zapletov in čim manj tegob.

Katarina

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovčki 2021
15.12.2020 12:58:46   
pikapoka21
Pozdravljene.
Evo tudi moja 3.nosečnost.
Pdp naj bi imela (po mojih izračunih) 6.8.2021.
Mi je pa grooozno slabo, občasno bruham in imam zelo boleče prsi.
Prvi pregled pa imam 5.1.

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovčki 2021
15.12.2020 15:01:41   
Foxy_foxy
Ooooo, končno malo dogajanja :D user posted image

Jaz sem se ravno naročila na pregled in ga imam 14.1., takrat bom 9 tednov.

Meni je slabo samo, ko se zbudim, ko pojem pa mine. Se mi pa spahuje cel dan in je prav moteče. Bradavičke me pa tako bolijo, da jih ne smem taknit. In napihnjena sem kot balon.

Odštevam do pregleda, potem bol lahko lažje dihala user posted image

(odgovor članu pikapoka21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovčki 2021
16.12.2020 13:16:43   
Ellie1
Hej, hej! Tudi jaz sem pred enim tednom zagledala + user posted image .
To je moja 2. nosečnost, doma imam 2,5letnico. Srčno upam, da mi to nosečnost ne bo tako slabo, saj sem v prvi bruhala pol nosečnosti. Zaenkrat so samo slabosti tu in tam :)
K sreči imam pregled že čez dva dni (doma izračunan pregled pa imam okoli 18.8.).
Upam, da ste vse vredu in da bo šla cela nosečnost po planu!

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovčki 2021
16.12.2020 13:33:07   
nimanorwen
Živjo, punce. Tudi jaz sem vam pridružujem, danes sem zagledala pozitiven test in itak ne zdržim, da se takoj ne pofočkam tukaj user posted image user posted image Saj kar ne dojemam, kar tresem se. Po svojih izračunih imam pdp 22.8., na prvi pregled se bom pa kar še načakala, saj moja gih šele v 10.-11. tednu naroča. Dobro, da so prazniki vmes, da bo hitreje minilo.

Srečno vsem nam do konca user posted image

(odgovor članu Ellie1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovčki 2021
16.12.2020 13:38:12   
Foxy_foxy
Oooo, kar pregled že imaš. Tudi jaz imam PDP razčunan za 18.8., pa mam pregled šele 14.1.

Slabo je tud men mal...js tud upam, da ne bo hudo, ker v prvi nosečnosti mi je blo za umret...bruhala cele dneve, dvakrat na infuziji :(

Sem pa čisto napihnjena, kavbojke ful težko nosim, ker v službi sedim 8 ur in me vse tišči. Baje se v drugi buši ful hitrej vidi.

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovčki 2021
16.12.2020 15:06:48   
Ellie1
Oooo, isti datum! Super :)
Ja, tudi prvi nosečnosti me je tako hitro naročil. Takrat je samo pogledal, če se je prav vgnezdil in da je otrok ziher noter :D Materinsko sem dobila na naslednjem pregledu.

Jaaa, joj, to bruhanje. Upam, da obe vredu pridema skozi :) Te "jutranje" slabosti, ko trajajo pravzaprav zjutraj, dopoldan, popoldan, zvečer in ponoči :D
Tudi jaz sem slišala, da naj bi se hitro poznalo.. me zanima, kdaj se nam bo začelo poznati! Jaz sem kar navdušena, no :D Se morem malo zadrževat, da ne potegnem nosečniška oblačila iz škatel. user posted image

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovčki 2021
16.12.2020 19:55:20   
bindir03
Živjo, danes sem izvedela da sem noseča. Čisto nenačrtovano, tako da je bil kar šok. A je katera med vami stara nad 35 let? Ker jaz sem in je to moja druga nosečnost. Predviden datum imam 22.8.2021.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovčki 2021
17.12.2020 0:11:44   
nimanorwen
Ooo imava isti dan pdp. Jaz sem 35, ko bom rodila, bom 36. Mamo to user posted image

(odgovor članu bindir03)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovčki 2021
17.12.2020 8:50:31   
Foxy_foxy

IZVIRNO SPOROČILO: bindir03

Živjo, danes sem izvedela da sem noseča. Čisto nenačrtovano, tako da je bil kar šok. A je katera med vami stara nad 35 let? Ker jaz sem in je to moja druga nosečnost. Predviden datum imam 22.8.2021.


Najprej šok pol pa veselje ;) Js sm blizu z leti, 34.

(odgovor članu bindir03)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovčki 2021
17.12.2020 17:57:51   
Anonimen
35.. zmoremo 😊😊


(odgovor članu bindir03)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovčki 2021
18.12.2020 14:38:16   
Anonimen
Zivjo.

Evo se jaz se vam pridruzujem. Najprej vsem iskrene cestitke😁😁 Za malo pikico sem izvedela vceraj😊 je pa to moja 2. nosecnost, doma imam ze 1,5 leta starega fantka 👩‍👧nimam pa nobenih posebnih znakov, razen precej bolece prsi pa mogoce malo vec utrujenosti, ma itak mi mali skrat ne pusti pocivati😄😜Po mojih izracunih imam pdp 25.8., prvi pregled pa sele 18.1 🙉
Kdaj boste pa domacim povedale? Jaz sem mislila zdaj, ko je ta praznicni cas, da bi povedala pac najinim starsem  pa bratom in sestram🎅🤰

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovčki 2021
18.12.2020 20:27:42   
Foxy_foxy
Ojla. Kako ste? Moje slabosti so znosne, enkrat zutri, enkrat popoldne, upam, da tko ostane.


Midva sva ze povedala domacim, takoj. Itak so vsi vedeli, da delava na tem pa tud ne bi mogla bit tiho, sreco morem delit 😁 sinu pa se nisva povedala, po pregledu mu bova. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovčki 2021
18.12.2020 22:13:50   
nimanorwen
Meni je skoraj cel dan po malem slabo. Ampak ni panike, kr naj mi bo. Vsaj vem, da se neki dogaja.

Danes sem povedala svoji mami, sestra tudi ve in par prijateljic. Ostalim pa poveva po ns.

(odgovor članu Foxy_foxy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovčki 2021
19.12.2020 18:35:06   
monbienaime
Hej! Pri meni se je pa ob dopolnjenem 6. tednu ful spremenilo, kar naenkrat mi je postalo slabo, cist sem izmozgana, dolocene hrane ne le da videt ne morem, ze ce pomislim nanjo se mi obraca.🤔 V prvi nosecnosti nisem imela enega samega neprijetnega znaka, pravljicna je bila. Tiste, ki imate ze kaksno nosecnost za sabo, so si bile podobne, ali popolnoma drugacne?Drugace pa imam namen povedat sele po NS, tako kot prvic. Lep vecer!🙂

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovčki 2021
21.12.2020 9:21:58   
Foxy_foxy
Ojla. Kako ste? Moje slabosti so celodnevne, ampak se znosne. V prvi nosecnosti sem bruhala kot vidra, zacelo se je pa tudi z blago slabostjo, od 6. tedna naprej pa bum, cele dneve sm bruhala. Pa spim tud ne, celo noc se vrtim po postli. To pa tud v prvi nism, cele noci sm bla pokonc, do popoldneva sm pa pol spala 😐 sam zdej ne morem tko bluzit, ima mali solo zutri 😉


Drugac se pa ok pocutim, malo me trebuh boli zvecer, ampak to je itak normalno, prsi mi bojo odpadle, mozolji so povsod...blazeno stanje pa to 😁

(odgovor članu monbienaime)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovčki 2021
21.12.2020 10:11:01   
Anonimen
Pozdravljene, tudi jaz sem v četrtek zagledala dve črtici :D doma imam 21 mesečnika, na nebu pa angelčka, ki se je v 21t 2d rodil septembra. Ginekolog nama je že dal zeleno luč, nisem pa si mislila, da nama bo uspelo tako hitro :) Srčno upam, da se bo tokrat izšlo z donošenim in zdravim otročkom. Prejšnjič sem se začela prezgodaj in na hitro odpirati in ni bilo več pomoči. Najhuje mi je, ker je bil otroček zdrav :/ Je morda tukaj katera, ki je imela cerklažo? Lahko pove kaj več o tem?
Čestitam vsem nosečkam :)

(odgovor članu Foxy_foxy)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovčki 2021
22.12.2020 12:07:08   
Anonimen
Hejla punce, mene pa zanima glede na prihajajoče praznike, kolk se boste pazile pri raznih tatarcih, pršutih in suhih salamah? Men se kar cedijo sline ko pomislim, pol pa še Pušenjaka berem, ki pravi, da je možnost okužbe pri trgovinskih izdelkih tolk majhna, da skoraj ni omembe vredna. Si boste privoščile? 
Lepe praznike!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovčki 2021
22.12.2020 13:13:19   
Foxy_foxy
Ojla.


Js itak jem samo kruh in sir, ostalo vrzem ven 😔 drugace pa tatarca sigurno ne bi jedla. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?