|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BIORESONANCA na Vrhniki
17.3.2008 21:12:15   
pojona
Ali kdo pozna dr.Romanoviča na Vrhniki user posted image ? Menda izvaja bioresonanco. Kakšni so uspehi pri njemuuser posted image ?
Jaz imam alergijo na cvetni prah breze in leske. V času cvetenja imam hude težave z očmi, lansko leto sem bila tudi na bolniški zaradi tega. Ne pomaga mi nobena terapija, razen Medrola, ki pa ga nočem jemati zaradi njegovih stranskih učinkov ( če ga jemlješ dlje časa). Hodila sem tudi na imunoterapijo, pa mi ni pomagala.


_____________________________

CARPE DIEM
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BIORESONANCA na Vrhniki
17.3.2008 21:15:19   
natasaom
ja,res je da je zelo dober,jaz nisem bila pri njem poznam pa eno dečvo ki jo je pozdravil.kar pogumno user posted image

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BIORESONANCA na Vrhniki
17.3.2008 21:19:26   
gruška
Prejle sem ga srečala user posted image  ... živi v sosednji ulici ... Od sina sošolec je imel hude alergije, pa je hodil k njemu in ga je "pozdravil" ... Nasploh ga zelo hvalijo ...

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BIORESONANCA na Vrhniki
17.3.2008 21:23:07   
gruška
Če slučajno nimaš podatkov:

dr. Kosta Romanovič
Kopališka ul. 8
1360 Vrhnika

01/ 755 25 67

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BIORESONANCA na Vrhniki
18.3.2008 10:55:17   
Anonimen
A kakšna ve, kje je bioresonamca v lj, ki sprejmejo tudi dojenčke? lp

(odgovor članu gruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?