|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby Einstein
8.3.2007 18:00:52   
živa
Hoj!

Malo sem gledala po njihovih spletnih straneh za njihove DVD-je, pa me zanima, ali jih katera ima in kako so malčkom všeč. Naš je star dobrih 13 mesecev, po TV rad gleda Nodija, morda pa bi mu bilo kaj takega tudi všeč, kaj pravite?

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby Einstein
8.3.2007 18:46:59   
lan
Našemu je zelo všeč pa je star 3 leta. Smo mu pa en CD kupili pri 15 mesecih. Luštna stvar pa še tujih besed se učijo.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby Einstein
8.3.2007 18:51:28   
jagoda
Adam baby Einsteine obožuje. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby Einstein
8.3.2007 19:53:07   
Antigona
Jaz sem ga pa iz neta snela in sicer imam 3 različne CD-je (mislim da so Baby Noah, Neighbourhood animals in Raiding, sailing pa še neki, se ne spomnim celega naslova... V Baby noah prikazuje živali v savani, pragozdu, oceanu in arktične živali, na drugem CD-ju so živali v hiši, okoli hiše, na kmetiji in v naravi okoli nas, na 3 CD-ju pa so prevozna sredstva na zemlji, v zraku in na vodi.
Žan je prvič zadevo gledal pri še ne enem letu in je dobesedno pol ure nepremično gledal posnetek. Ful dobr.
Zdej pa seveda v posnetku tudi sodeluje in ponavadi pove kaj vidi, pa tko. U glavnem ful uživa....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby Einstein
8.3.2007 22:17:26   
živa
U, super, jih ravno vlečem z netauser posted image .

Hvala!

Lp,

živa

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby Einstein
8.3.2007 22:19:41   
Olivija


imajo čist fletne DVD-je, samo 20 evrov se meni zdi pretirana cena za 30 min., Juliji je pa DVD všeč. Kaj pa vem, mene ni posebej navdušil...


se jih res veliko bolj splača z neta dol potegnit user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby Einstein
8.3.2007 22:21:37   
Anonimen
Živa, s kje ga pa vlečeš? In komu?user posted image

Ne, saj ne, ampak res me zanima oziroma prosim, če mi lahko katera napiše točen naslov, pa iz kje ga vleče, tega Einsteina, mislim?

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby Einstein
9.3.2007 6:46:18   
bumerang
Na Emuli jih je cel regiment.
Ampak, Splišni, tvojemu ne bo všeč. Je že prevelik pa tudi za take bolj dinamične otroke ni najbolj zanimiv, ker je vse preveč statično in nobene zgodbe ni. Mojega res dolgočasi. Edino tisti, kjer kaže različneivali v zaporednih posnetkih, mu je bil zanimiv.
Jaz sem si vse snela dol, ene par sem jih posnela ampak mojemu nikoli niso bili zanimivi. Zato pa je pri 1,5 letu že prepeval Nodija, zdaj pa sta top hit Kravica Katka in Zverinice iz Rezije.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby Einstein
9.3.2007 7:06:58   
Anonimen
Aha, bumerang, hvala. Saj se mi je zdelo. Ampak po drugi strani Telebajske tudi še kdaj hoče gledat. Saj zdaj ga tudi jaz vlečemuser posted image , pa bom videla.Samo gre pa počaaaaaasi. Bomo videli.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?