|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby check in črtica
18.9.2021 11:48:52   
canis
Pozdravljene,


Vem da se ponavlja ista tema, ampak, kaj ko je pri vsaaaaaki drugače....Spodaj je slika testa babycheck mini.Zgoraj je moja, 11. Dan po transferju 5 dnevne blastociste (zamrznjene).Spodaj je test, ki ga je istočasno naredila nenoseča prijateljica :)Na obeh je rahla črtica, le da je na mojem močnejša, na njenem pa komaj vidna.Mislite, bi lahko bilo to to in sem🤰?Clear blue je negativen 😔user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby check in črtica
18.9.2021 14:14:59   
erised
Vse več je primerov, ko je BC mini lažno pozitiven oziroma zelo nezanesljiv. Ponovite čez 3 dni s First Sign ali katerimkoli drugim testom. Če je uspelo, se bo tudi tam pokazala črtica (mogoče še vedno zelo bleda) ❤️

Meni se je na BC mini pokazala čisto bleda rahla črtica, čez 3 dni sem ponovila s First Sign in je bila tudi tam bleda črtica. Sem potem po 4 dneh spet ponovila s First Sign in je bila že veliko bolj izrazita.
Kasneje sem od precej punc izvedela, da je lahko BC mini lažno pozitiven oziroma, da se v vsakem primeru pokaže čisto rahla rahla črtica. Vem, da se dnevi groznoooo vlečejo, ampak upam, da vas preseneti pozitivna novička user posted image

(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby check in črtica
20.9.2021 22:21:13   
Tasykaa RR
Canis črtica je res rahlo vidna, zato bi jaz test čez par dni ponovila. Mogoče first sign najprej in če bo rahla črtica bi jaz za ziher kar tistega, ki kaže tedne. Vse dobro  in navijamo da bo plusek 💪🥰 


(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby check in črtica
2.1.2022 10:23:42   
Anonimen


user posted image
Evo tudi jaz sem delala tale test , ki mi je pokazal reees rahlo mini mini crtico ze v 3 minutah. Pred dvema dnevoma pa nic. Ampak je tezko opazna. Sedaj ko je minlo nekaj casa pa je postala temnejsa ampak to naj bi bila tale evaporacijska crtica, ko je test po 10 minutah neveljavni.Res sem zmedena zdaj pocakam in grem se po drug test, ker v tega ne verjamem sploh po vseh pisanjih, da tole nardi marsikomu.Si bila potem N ali je slo za ta babycheck crtico?

(odgovor članu canis)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby check in črtica
2.1.2022 10:28:44   
Anonimen


user posted image
Evo tudi jaz sem delala tale test , ki mi je pokazal reees rahlo mini mini crtico ze v 3 minutah. Pred dvema dnevoma pa nic. Ampak je tezko opazna. Sedaj ko je minlo nekaj casa pa je postala temnejsa ampak to naj bi bila tale evaporacijska crtica, ko je test po 10 minutah neveljavni.Res sem zmedena zdaj pocakam in grem se po drug test, ker v tega ne verjamem sploh po vseh pisanjih, da tole nardi marsikomu.Si bila potem N ali je slo za ta babycheck crtico?

(odgovor članu canis)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby check in črtica
3.1.2022 13:51:33   
sončektvoj
Po mojih izkušnjah, Baby Check mini pogosto pokaže tudi drugo črtico pa ni nosečnosti. Imam neredne cikluse tako da sem v življenju naredila že mali milijon testov, od a do ž znamk.

Ko pa sem bila res noseča, je bila druga črtica sicer rahla, ampak roza in vidna tudi po preteku 3 min. Če sem iztegnila roko, (se pravi iz skoraj 1m) sem jo še vedno videla. Vseeno sem naslednji dan naredila CB digital in je bil +, prav tako navadni CB, first sign pa je bil še vedno negativen. Nosečnost potrjena z UZ.

Ni druge, kot da počakaš kak dan, dva in test ponoviš. Predvsem pa poskušaj počakat priporočenih 5min ko delaš test, tako bo tudi ozadje belo in rezultat jasno viden. In brez skrbi evaporacijska črtica ne bo nikoli roza, kvečjemu kakšna siva senca.

Srečno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby check in črtica
4.1.2022 17:19:08   
Tarinca11
Jaz zaupam le CB digital.
Lahko pa greš dat kri za nosečniški hormon beta hcg, ta bo najbolj zanesljiv.


(odgovor članu sončektvoj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby check in črtica
21.3.2024 10:05:09   
stopprovince
Čez nekaj dni bi ponovno pogledala rezultate, ker se linija Canis komaj opazi. Prvemu znaku bi dal prednost, če bi bila svetla črta, in če bi kazal tedne, bi uporabil tega. Vso srečo in upamo, da se bo dobro izšlo.

(odgovor članu Tarinca11)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?