|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Batagel
30.1.2008 14:05:24   
tosja
Odločava se za nakup... Bi pa izkoristila, da mi pridejo na predstavitev, mal popucat...user posted image Da se prepričamo user posted image
Včasih je bil oglas v Nedeljskem dnevniku s številko user posted image Pa ne najdem več.user posted image

Bi pa ga potrebovala za čiščenje - ploščic, oken, rolet, tuš kabine...
A je smiselno??? Se ga da ponucat???

Hvala user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Batagel
30.1.2008 14:49:29   
Anonimen
Ravno včeraj sem poklicala v MB Batagel. Pa pravijo, da je Igea compact v akciji zaradi selitve. In sicer je iz 613 znižan na 465,88€. Je pa baje od Igee practic, ki stane 667€ razlika le v barvi in v ročaju.

Pa kupiš lahko na 16 obrokov, kar pride okrog 30€ na obrok.
So imeli do decembra neko akcijo, pa mi je rekel, da se da včasih še malo izsilit, da dobiš po akcijski ceni.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Batagel
30.1.2008 14:53:22   
bučkabb
ja za te stavi ki si ga naštela se da fajn ponucat, pridejo ti tud na dom naredit predstavitev sam ne mislit, da ti bojo zdaj stanovanje spucal, ti sam pokažejo kak to gre in lahka probaš tudi sama, nemoreš pa našrimer spucat cele kuhinje al pa predpražnika,......

v prilogi delo in dom, je vedno reklama na zadnji strani, pol imajo tud svojo spletno stan, poznam pa zastopnika za Celjein okolico tak da če si v bližini ga lahka pokličeš 03 781 28 81 al pa 041 763 501, mogoče pa ti bo tud povedo na koga se obrn če sam ne bo mogu prit.

Poklič ga pa boš vidla, ti pa nakup priporočam, ko ga jaz tud imam doma in sem zelo zadovoljna z njim.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Batagel
30.1.2008 14:56:52   
bumerang
Joj, o Igei smo v zadnjih petih letih govorili že tolikokrat...
Punce, iskalnik, iskalnik:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=645617&mpage=1&key=Igea&#646613

O parnih čistilcih pa tudi:
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=840172&mpage=1&key=parni&#875464

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Batagel
30.1.2008 17:43:29   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Joj, o Igei smo v zadnjih petih letih govorili že tolikokrat...



O marsičem se je že tisočkrat premlevalo user posted image ne vem zakaj ne o Batagelu user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Batagel
30.1.2008 17:45:50   
tosja

nefretiti za kakšno telefonsko bi bila zelo hvaležna. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb

pridejo ti tud na dom naredit predstavitev sam ne mislit, da ti bojo zdaj stanovanje spucal, ti sam pokažejo kak to gre in lahka probaš tudi sama



user posted image A se je tako razumelo???  Saj nisem mislila tako, da imamo doma svinjak, pa bi jih ponucala... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Batagel
30.1.2008 21:45:13   
Anonimen
023325093 je telefonska od mariborske prodajalne.

Ja tudi jaz se navdušujem nad nečim bolj globinskim in sem že razmišljala ttudi o parnem čistilniku. pregledala cel forum in nič pametnega našla. Razen navdušenje nekaterih uporabnic nad Igeo.
Nekako sem prišla do zaključka, da bi bil Igea kar OK. Se mi zdi, da je Hooverjev parni sesalnik res dober, ampak nima funkcije pranja (nisem prepričana).
Najbolj mi je žal, da sem zamudila Hoferjevo akcijo parnega čistilnika.

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Batagel
30.1.2008 23:04:45   
novakatja
Jaz se tudi navdušujem za nakup Hooverjevega parnega sesalca. Drugih firm še nisem pregledala. A  ga katera uporablja, ker bi rada vedela, če res lahko posesaš in pobrišeš tla hkrati? Ostala uporaba se mi zdi bolj za zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Batagel
31.1.2008 11:36:44   
Anonimen
Jaz imam Batagel igea nevemekako se še reče. Naj povem, da to ni za vsakdanjo rabo, ampak za enkrat na vsake kvatre. Mokro čiščenje je fajn, ker sčisti fleke, kakšno bruhanje od otrok, ampak če imaš dobro blago na sedežni, se itak da sčistiti. Da ne omenjam vso roporijo, ki jo moraš pripraviti in potem oprati. Na suho pa slabo vleče, zato sem jaz poštudirala nek drug sistem, sesam brez filtra za suho sesanje, ampak z spužvo za mokro ter notranje posode ne uporabljam. Tako vsaj ornk vleče. Je bil pa pred leti ca 200 čukov s krtačo, danes ga ne bi kupila za tak denar. Mogoče kakšno cenejšo varianto za mokro sesanje, za suho pa en dober vsakdanji sesalec. To je moje mnenje. Lp

(odgovor članu novakatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?