|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bela čokolada obliv??????
14.6.2007 19:51:42   
žigolino
Prosim če mi kdo ve povedati kako naj naredim beli čokoladni obliv za torte,da se mi ne bo sesiril.???!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bela čokolada obliv??????
14.6.2007 19:58:49   
Enolla
Kaj pa če bi ti opisala kako delaš, da se ti sesiri bi mi mogoče prej ugotovili kje je problem user posted image .

(odgovor članu žigolino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bela čokolada obliv??????
14.6.2007 20:08:35   
žigolino
Jaz stopim na vodni kopeli belo čokolado posebej pa olje in margarino previdno zmešam ampak kolikokrat sem probala mrzlo toplo vroče vedno se mi je sesirila ali zgostila tako da nisem mogla oblivat.Z mlečno ali črno mi pa vedno uspe brez problema.Rabim pa nujno ker imam v soboto torto za poroko Lepo prosim če kdo ve !

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bela čokolada obliv??????
14.6.2007 20:11:22   
Anonimen
jaz dam maslo spodej in v pečici na 50 stopinj...rabiš cca 10 minuser posted image  samo jaz to delam z črno čok...

(odgovor članu žigolino)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bela čokolada obliv??????
14.6.2007 20:38:24   
Anonimen
jaz pa vzamem denarnico, ključe od avta, se zapeljem v trgovino in kupim preliv za toliko kot stane čokolada, pa še nobene dodatne posode in pacanja ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bela čokolada obliv??????
14.6.2007 20:45:18   
al1*
Belega obliva za čokolade se ne meša z ničemer. Samo stopiš na vodni kopeli in preliješ. Sem ga tudi jaz enkrat tako uničila.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bela čokolada obliv??????
7.9.2007 12:06:56   
MAJDA22
Na vodni kopeli stopiš v olju belo jedilno čokolado in preliješ. To je to!!!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
3 preproste ideje za igrivo kuhanje z otroki
S kakovostnimi posodami Rosmarino Hexa PRO bo kuhanje otročje lahko, zato so idealna izbira, še posebej, kadar kuhate sk...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?