|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bela tehnika
20.1.2009 11:44:06   
Elvircek
Marca nameravamo prenoviti kuhinjo. Prišli smo do problema pri beli tehniki user posted image . Namreč, ne moremo se odločiti user posted image za proizvajalca. Ali naj vzamemo Gorenje, Bosch ali Electrolux? Zanimajo me vaše izkušnje z belo tehniko.

Najlepša hvala za pomoč user posted image .

Z lepimi pozdravi,
Elvira
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 11:46:01   
Anonimen
Mam različne proizvajalce.
Od teh k si jih naštela bi se odločila za Bosch.

(odgovor članu Elvircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 11:49:17   
Lunca1
Jaz imam vse razen pomivalca Elektrolux. Obnese se v redu, edino pralni stroj precej dolgo pere. Drugače bi pa jaz izbrala zdaj tudi Bosch.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 12:12:46   
Pikapolonica_
Jaz bi se Gorenja izogibala, sploh pomivalnega stroja. Mi imamo pomivalni stroj Bosch, hladilnik črni Bosch - sem se zaljubila vanj na prvi pogled, pečico in indukcijsko pa Elektrolux, prav tako mikrovalovno in danes smo kupili še elektroluxov električni žar.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 13:06:48   
melanija
Jaz imam steklokeramično in pralni stroj gorenje - ne zamenjam za nič. Predvem ker imajo odličen servis in pride v roku 2 dni popravit, medtem ko ostale proizvajalce bi tudi takoj imela (tiste, ki si naštela) samo pri nas ima servis en tip, ki sploh ni resen, ga tudi po en mesec ni blizu, ko ga kličeš - zato se tudi jaz nisem odločila za Bosh in Elektrolux. Hladilnik in pomivalni pa imam od Nardi.

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 13:18:34   
tajtaja
Jaz mam vse Gorenje, prav posebej zaradi servisa.
Ker na našem koncu se serviserji za Bosch, Candy ...menjavajo kot po tekočem traku in nikogar ni za dobit-v glavnem štala.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 13:29:28   
Anonimen
Bosch je zakon user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Elvircek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 14:25:09   
Sulfinija
Vse Gorenje in je res zakon.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 14:38:42   
Tanik
vse gorenje, hladilnik,pečica, štedilnik, pralni in pomivalni stroj.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 14:43:32   
siskamiska
Bosch je zakon med naštetimi.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 14:49:55   
cukr07
Jaz imam vse Gorenje in zaenkrat nimam nobenih težav.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 20:01:02   
ejša1
Tudi mi že vsa leta vse od Gorenja. Super zadovoljni, garancija pet let in resnično odličen servis. Mi je prodajalec v trgovini odsvetoval Bosch, ker ga ima sam in je lani poleti lep čas čakal na popravilo-štajerski konec, mogoče je kje drugje drugače.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bela tehnika
20.1.2009 20:07:08   
laura28
pri nas imamo tudi Gorenje se zelo dobro obnese. Edino pralni stroj je Eectrolux. Lp

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bela tehnika
21.1.2009 10:59:39   
jakaracman
Različno, Bosch pomivalec zadovoljna, Elektrolux hladilnik in kuhalna plošča super.

(odgovor članu laura28)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bela tehnika
21.1.2009 15:12:08   
Elvircek
Baje je pri Gorenju finta, kje nabavite aparate. Namreč, Gorenjevi aparati, ki so narejeni za tujino, delajo ko urce (zato Primorci kupujejo Gorenje v Italiji user posted image ), medtem ko za naš, slovenski trg temu ni tako. Tu prodajajo aparate slabše kvalitete. Tako se govori po forumih, zdaj pa sami odločite. Če je to res, potem je to skrajno žalostno user posted image .


_____________________________

Naj bo dan lep in prijeten!

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bela tehnika
21.1.2009 16:47:57   
Pikapolonica_
Elvircek, zna bit kaj na tem, smo tako v 'druzini' z enim malo bolj pomembnim v Gorenju, pa imajo za vsako stvar svoj sektor - tudi dolocene aparate tujih znamk delajo v Gorenju. Pa jaz sem imela celo možnost dobiti precej cenej gorenjeve aparate, ampak ker sem na to finto vzela pralni stroj, katerega sem morala po ne polnih 2letih uporabe enostavno menjati (vzela sem Hoovra, dela kot urca), se za slednje nisem odločila.

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bela tehnika
22.1.2009 12:31:43   
k1
electrolux in bosch. to je pri nas v kuhinji.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bela tehnika
22.1.2009 20:31:23   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Jaz bi se Gorenja izogibala, sploh pomivalnega stroja. Mi imamo pomivalni stroj Bosch, hladilnik črni Bosch - sem se zaljubila vanj na prvi pogled, pečico in indukcijsko pa Elektrolux, prav tako mikrovalovno in danes smo kupili še elektroluxov električni žar.

Za Gorenje dela pomivalne stroje ravno BOSCH.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bela tehnika
22.1.2009 20:33:15   
katra55
Jaz imam vse aparate razen sušilnega in pralnega stroja od Gorenja in sem zaenkrat zadovoljna.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bela tehnika
22.1.2009 20:36:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Jaz bi se Gorenja izogibala, sploh pomivalnega stroja. Mi imamo pomivalni stroj Bosch, hladilnik črni Bosch - sem se zaljubila vanj na prvi pogled, pečico in indukcijsko pa Elektrolux, prav tako mikrovalovno in danes smo kupili še elektroluxov električni žar.

Za Gorenje dela pomivalne stroje ravno BOSCH.



Bosch dela za Gorenje samo njihov najboljši model. Ostale ne.

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bela tehnika
22.1.2009 22:04:54   
sazi
če pogledam naša 3 gospodinjstva (starši, sestra in mi) se največkrat pojavljata Gorenje in Bosch. Vse aparate imamo že zelo dolgo in z nobenim nič težav: pečica (2x Gorenje 1x Bosch), kuhalne plošče Bosch, hladilniki in pralni stroji Gorenje, sušilci Bosch, pomivalni stroji 3x Bosch. Kar se tiče pomivalcev imamo vsi Bosch, na vikendu pa je Gorenjev - nimam besed čez Gorenjevega glede kvalitete - dpbrp pere in dela ko urca, ampak košare v njem so pa neprimerno slabše kot v Boschevih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 14:01:46   
Dadi
Hladilnik in pralni stroj (oba stara čez 15 let) Gorenje. Sploh pralni stroj mi je ena a. Hitro opere, dobro opere, do sedaj sva ga pa z možem lani prvič servisirala-ležaj je moj sam zamenjal. Ko sva ga odprla sva pričakovala kakšno starosti primerno navlako, ampak je stroj noter kot nov. Razen parih pajčevin, ki sva jih obrisala.

Štedilnik in pečica Gorenje-enkrat servisirana zaradi miške ki je prišla med štrom.(tudi staro 15 let)

Pomivalca imam starega 3 leta, je pa Beko (Bosheva turška znamka baje), dela kot urca.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 18:52:32   
janca
Plinsko ploščo in pečico mamo Ariston, hladilnik Samsung, pralni in sušilni stroj mamo Gorenje. Vgradno skrinjo mamo Candy, ker drugih vgradnih ni bilo. Mikrovalovko mamo Whirlpool, ker smo hoteli mat sive barve in druge v taki izvedbi takrat ni bilo. Aja pa še vgradni pomivalc Beko, itak se ne vidi, pomiva pa dober. Kavni aparat mamo pa Krups. Res, da so različni proizvajalci ampak estetsko se vse super ujame. Pa še LCD Samsung. Razen pralnega in sušilnega stroja mamo vse aparate stare dve leti. Kupili vse v Big Bengu in dobili super popuste. Do sedaj še ni bilo nič v okvari.

(odgovor članu Elvircek)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 19:01:15   
Pikapolonica_
Beko - evo, tega jaz ne bi nikoli kupila, ker vse, kar sem jaz gledala, pa je bilo Beko je energijski razred C. Razred A pomeni energetsko najučinkovitejšo napravo. Menda razred a, a+ porabi nekje 30-40% manj energije, kot razred c. To pa je že kar nekaj. Poleg tega sem pri BEKO zasledila tudi energijski razred D, kar je pa še slabše.
Sem pa nazadnje pri kupovanju aparatov postala pozorna tudi na oznako -> Eko roža in modri angel, tukaj pa so aparati, ki izpolnjujejo tudi določene okoljske oziroma ekološke kriterije.
Fajn je bit pozoren tudi na to.
In vsi aparati pri nas doma imajo oznako A+.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bela tehnika
24.1.2009 19:17:04   
Anonimen
To, da je Bosch isto kot turši Beko, sem že večkrat zasledila, ampak gre za čisto propagando nekaterih trgovcev, ki bodo stranki nekaj rekli samo zato, da bi prodali. Skrajno nestrokovno in neprofesionalno. Tudi od kolega sem že slišala, da je vseeno ali kupiš Matrix ali Siemens, ker imata iste sestavne dele. No, pač ni tako komot oziroma že če če npr. pralni stroj odpreš, vidiš eno zelo pomembno sestavino stroja - tesnilo. In to je lahko takšno in drugačno, da o ostalih vitalnih delih strojev ne govorim.

Beko je dejansko turški. Je del velikega turškega koncerna Arcelik, ki je nastal v Turčiji in je turški. Z nemškim Boschem nima nič, razlika v kvaliteti (in seveda ceni) je ogromna. Pod Beko spadata še Bloomberg in Baumatic.
Podobno je tudi z marsikatero drugo firmo.

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?