|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   parcela???
3.12.2008 12:56:37   
soja
Bi gradili hišo v bližini avtoceste (pribl. 500m vstran)? Dobili smo parcelo - v dar. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: parcela???
3.12.2008 13:08:35   
bskrle
Pojdite in izmerite hrup, potem pojdi kam na obisk, kjer imajo hišo tako blizu - npr. Kozarje v LJ. Trinkova ulica. Ko smo tam na obisku mene hrup  s ceste še ni motil, imajo pa kar dobro zvočno zaščito.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: parcela???
3.12.2008 13:30:56   
Tanik
bi, če je dobra zvočna zaščita, dovoz do hiše brez problema. v bisvtvu najhuje je hrup, čeprav pravijo da se navadiš, sploh tisti ki živijo poleg železnic pravijo da ne slišijo vlaka.
no pa tudi izpušni plini so problem.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: parcela???
3.12.2008 16:05:31   
Luni
Ne bi. Meni dobra parcela pomeni 80 % pri gradnji hiše. Za gradnjo hiše boš porabila cca isto denarja na zastonj slabi parceli ali na dobri parceli z razgledom, samo začetni vložek je v 1. primeru 0 €, v drugem pa odvisno od lokacije, pri nas za dobro parcelo (ki jih na žalost ni več) 1000 m2 odšteješ 100 000 € . Vrednost gradnje je pa za eno moderno hišo na eni ali drugi lokaciji približno enaka...... Je pa to tvoje življensko delo!!! Jaz bi to parcelo prodala in si kupila (tudi če bi morala še enkrat več dodat) parcelo, na kateri bi me prevzela pozitivna energija!

_____________________________



(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: parcela???
3.12.2008 21:59:11   
sazi
odvisno kaj je na teh 500m - je kar velika razdalja, ampak če vmes ni nič in je vse ravno, potem se morda res sliši kar nekaj hrupa, če pa je teren neraven, pa poraščen s kakšnimi drevesi ali pa so vmes hiše, je pa 500m, kar velika razdalja.

(odgovor članu soja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: parcela???
4.12.2008 15:33:18   
Dadi
Mi mamo tako razdaljo, zaenkrat še ne živimo notri, ampak nas ne bo motilo, ker smo kar navajeni hrupa. Zdaj živimo 300 m od regionalne ceste pa se edino le poleti pritožujemo zaradi norih motoristov, k vozijo 120 namesto 90.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: parcela???
19.12.2008 13:46:55   
Lalica1
Če se vam zdi drugače prijetna parcela, zakaj pa ne? 500 m ni tako malo, pa četudi je hrup, se da nanj navaditi. Moj mož je živel kakšnih 100m stran od železniških tirov (na novo postavljeno) in so se zelo hitro navadili. Medtem ko se je hrup vlaka bolj slišal k nam domov, ki smo živeli 4 km stran. Očitno neko donenje.
Je pa res, da so parcele zelo zelo drage in lahko ta denar namenite za gradnjo. Seveda, če vam je parcela drugače všeč in se bojite le hrupa. Pa ob avtocestah imajo itak tiste zvočne zidove a ne?

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: parcela???
31.12.2008 20:50:34   
Gina
Hrup mene ne bi nič motil, ker sem imuna na te reči. Sem živela 5m stran od železniških tirov svoje čase. Bi me tako strašno motili izpušni plini, da niti pod razno ne bi hotela živeti na taki lokaciji.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: parcela???
2.1.2009 9:34:53   
k1
bi me motilo.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: parcela???
2.2.2009 20:34:10   
PikicaStonoga
Zakaj pa ne? Sej 500m ni malo ...Pa še DOBILA si parcelo. Eni smo morali kupit, zidat in bomo tam nekje za abrahama vse odplačali ..ne razmišljaj, uresniči si sanje o hiški!user posted image

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?