|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bioresonanca v Novi Gorici- Kafol
24.11.2010 1:57:56   
Aniiita
Živjo,

a je kdo že hodil k omenjeni gospe? Mi smo bili danes, pa nevem kaj si mislit.
Res bom vesela vaši izkušenj.Ste alergije odpravili in po kolikem času?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bioresonanca v Novi Gorici- Kafol
23.12.2010 8:50:11   
nincy29
hey..vidim da si že en mesec nazaj objavila ta post,mi smo tudi in nove gorice,tamali je imel včeraj potrjeno alergijo na jajca in arašadi in me zanima kaj več o tej bioresonanca.vam kaj pomaga?kolk ste stari?

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bioresonanca v Novi Gorici- Kafol
23.12.2010 12:45:52   
Aniiita
Živjo,

ma ja, prve dni je izgledalo super..sem ji začela po malem dajat mleko in ni bilo težav.. ko sem ji pa začela vsak dan malo mlečnega dajat je pa bila reakcija..tako da nevem..morda sem šla prehitro naprej. Toliko ti lahko zaenkrat povem.

:)

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bioresonanca v Novi Gorici- Kafol
1.8.2011 0:02:01   
qmfx
obstaja še en center BICOM Bioresonanca Nova Gorica z imenom "Natalis" zadeva je nova. Ne vem, poglejte si na www.natalis.si , je veliko info gor

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Novorojenček: Prvi dnevi doma
Porod je za vami, zdaj pa je čas, da se navadite na novo življenje s svojim dojenčkom. Poskrbite za dobro prehrano in či...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?