|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bledo rjavkast izcedek-roza
28.11.2008 19:35:12   
Žaka
To se mi je prvič zgodilo. Ne vem kaj naj bi bilo. Do menstruacije imam še 10 dni. To se mi dogaja že tri dni. Prvi dan sem med prozorno sluzjo opazila prav rozast izcedek. Drugi dan isto. Danes tretji dan pa sem na hlačkah opazila bledo rjavkast izcedek. Kaj mislite kaj naj bi to bilo ? Aja pa prvi dan me je kar fino bolel jajčnik,tako da sem me je bolel tudi na dotik. ????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bledo rjavkast izcedek-roza
28.11.2008 19:36:17   
OliveOyl
Mogoče kakšno vnetje,če so bile prisotne tudi bolečine?

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bledo rjavkast izcedek-roza
28.11.2008 19:36:25   
Netopirčy81
Naredi test. Mogoče si pa user posted image .

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bledo rjavkast izcedek-roza
28.11.2008 20:04:53   
Žaka
Netopirčy81  a misliš ? Da je to možno ?


OliveOyl bolečine so bile samo v desnem jajčniku in so trajale tam pol ure. Potem nič več.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bledo rjavkast izcedek-roza
28.11.2008 20:37:46   
OliveOyl
Aja,pol pa možno,da si user posted image .

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bledo rjavkast izcedek-roza
30.11.2008 16:14:57   
Žaka
joj punce nekaj čudnega spet. Danes me fino bolita oba jajčnika in glava, do menstruacije še 8 dni. Ne vem kaj......Žalostna sem mislim da spet ne bo nič ker me tako boli. čudno pa mi je 8 dni pred menstro?

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bledo rjavkast izcedek-roza
30.11.2008 18:56:27   
zmaych
Jaz imam poblem. Menstruacija mi že dober teden zamuja. Sem naredila test in mi je je pokazal - oz. če si dobro pogledal je bila | črtica zelo ampak zelo slabo vidna (test clearblue).  V izcetku sem v petek opazila rdeče nitke. Znakov nimam nic, delava pa na user posted image ze par mesecev... Jutri grem po še en test vendar me je strah da bi bilo kaj drugega narobe.


(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bledo rjavkast izcedek-roza
30.11.2008 19:09:27   
nusigogo
ZMAYCHI VEŠ SAJ NI NUJNO, DA JE ČRTICA FUL MOČNA. TUDI ČE JE SLABO VIDNA JE REZULTAT POZITIVEN.UPAM IN DRŽIM PESTI ZATE, DA TI BO JUTRI ZOPET POKAZALOuser posted imageuser posted image

(odgovor članu zmaych)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




katero adaptirano mleko uporabljate
momacus

Prosim,da mi na ZS napišete razlog, zaradi katerega uporabljate izbrano mleko. Hvala,momacus,

APTAMIL (47%)

NOVALAC (21%)

HIPP (9%)

HUMANA (3%)

HOLLE (0%)

drugo (20%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!