|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Blejske kremšnite
26.9.2013 17:39:06   
malaMravljica
Ima katera doma recept dobrih, po moznosti pravih blejskih kremsnit. Sem ze imela recept, celo original iz Bleda in sem ga izgubila. Bi pa rada naredila prave blesjke kremsnite oz en dober ponaredek, ce drugace ne bo slo. Prooosim!!! Na kulinariki ne najdem nic kaj uporabnega.

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 26.9.2013 20:08:02 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
26.9.2013 17:43:41   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Bi pa rada naredila prave blesjke kremsnite oz en dober ponaredek, ce drugace ne bo slo.


Moj naslov še imaš? user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
26.9.2013 18:02:36   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Bi pa rada naredila prave blesjke kremsnite oz en dober ponaredek, ce drugace ne bo slo.


Moj naslov še imaš? user posted image


dej no, ne bova po posti, daj tu mi napisi recept, ker jih rabim ze za v nedeljo user posted image user posted image al kaj si mislila, da rabim tvoj naslov user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
26.9.2013 19:16:59   
petea
MM,
a iščeš kakšen poseben recept?
Ker na spletu je dostopnih kar nekaj receptov, tudi s kulinarike je en:

rezina1

rezina2

rezina3

rezina4


morda se ob prebiranju (v grobem) spomniš, kakšen je bil tisti, ki si ga izgubila.




< Sporočilo je popravil petea -- 26.9.2013 19:17:35 >

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
26.9.2013 19:54:09   
malaMravljica
patea, hvala. Bom delala te na 3 linku.

Imela sem en mega recept, dala mi ga je ena kuharca iz enega od blejskih hotelov, sam jih sedaj ze 10 let nisem vec delala.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
26.9.2013 20:01:11   
petea
prosim

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
27.9.2013 11:54:47   
asyka
http://www.kulinarika.net/recepti/13838/sladice/kremsnite-kot-z-bleda-video-priprave/


sem vedela da more bit, ker sem ga še včeraj videla. Probala jih še nisem tako, da če so po okusu resnično takšne ne morem osebno trditi, ampak glede na opis bi pomojem bil to lahko kar najboljši pribižek originalu :)

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
27.9.2013 12:16:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Bi pa rada naredila prave blesjke kremsnite oz en dober ponaredek, ce drugace ne bo slo.


Moj naslov še imaš? user posted image


dej no, ne bova po posti, daj tu mi napisi recept, ker jih rabim ze za v nedeljo user posted image user posted image al kaj si mislila, da rabim tvoj naslov user posted image user posted image


mislila ja user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
15.10.2013 10:00:01   
Aurorica
Če želiš sama pripravit najbolše kremšnite ever, priporočam: http://www.kulinarika.net/recepti/13838/sladice/kremsnite-kot-z-bleda-video-priprave/
Meni je uspelo!!user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BLEJSKE KREMSNITE
16.10.2013 7:33:35   
patrino
Ja na netu imaš veliko dobrih receptov za res dobre kremšnite. Tudi jaz imam enega doma, po katerem sem jih delala, vendar žal trenutno nisem doma. Drugače pa- sama nekako ne bi bila zadovoljna z njimi, če bi mi uspele takšne kot sem jih jedla to poletje na Bledu. Že od večih sem slišala, da to ni več to. Potem smo pa še sami sprobali med počitnicami. Sicer so okusi različni, vendar mislim, da se kljub tradiciji , žal ne mrejo več meriti s Trojanskimi, kjer so poleg krofov tudi s kremšnitami v vrhu.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Aurorica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?