|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečina v kolku
27.5.2011 8:48:32   
ahja
Pozdravljene,

od poroda dalje, t.j. že 6 mesecev imam bolečino v desnem kolku, in to takrat, ko npr. hočem nogo dvignit in jo dat na drugo, sploh čo jo pri tem še obrnem, tako da bi naslonila gleženj na drugo koleno, ko vstanem ali pa pač ko nekako "čudno" postavim nogo.

Ima katera podobne izkušnje oz. kaj bi lahko bilo in ali bi bil že čas, da stopim mal do zdravnika?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečina v kolku
27.5.2011 10:59:30   
Medea10
Jaz mam enake težave- kolki me ubijajo. Pa sem malo več kot leto po porodu. Največja bolečina me pa matra ko ležim (na hrbtu ali na trebuhu) na ravni podlagi in se hočem vstat. Rabim enih 5 min da mi uspe. Ne vem zakaj in kako. user posted image

(odgovor članu ahja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečina v kolku
27.5.2011 12:52:10   
pomar*ANČA*
jaz sem pa imela eno leto po porodu bolečine v trtici, pa mi tudi nihče ni znal povedati zakaj...oz se nikomur ni dalo mi razložiti....

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečina v kolku
27.5.2011 13:43:49   
Medea10
Pa jih še imaš al so izginile?

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečina v kolku
27.5.2011 13:48:45   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Pa jih še imaš al so izginile?



če je to vprašanje zame... po enem letu se je končalo,ampak sem spet noseča in bolečina je včasih še hujša!



(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečina v kolku
17.6.2011 14:47:30   
Patty81
Tudi mene je bolel levi kolk, ampak predvsem med in po teku...in to kar ornk pol par dni. Sem 9 mesecev po porodu. Trenutno ne športam in je ok :S

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečina v kolku
17.6.2011 20:51:24   
PC Baby
Jaz sem 5 mesecev po porodu in me občasno boli levi kolk, ampak za crknit. Predvsem ko hočem nogo naprej prestavit pri hoji ali jo dvignit. Sem se že spraševala, če se mi je hrustanc obrabil ali kaj?

(odgovor članu Patty81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečina v kolku
18.6.2011 23:04:15   
Anonimen
Razlogov je pri vsaki lahko več, od preraztegnjenih ligamentov, do kakšne preobremenitve, obrabe, oslabljenih mišic...

Kjer je bolečina se priporoča fizioterapija. Splošni zdravnik lahko napiše delovni nalog, nanj pa največkrat IF (protibolečinsko terapijo), terapevtske vaje (brez doslednosti ne bo efekta, s pridnostjo pa precej), lahko tudi UZ ali laser (ga nimajo vsi ZD).

Kadar bolečine trajajo več mesecev, sploh tako dolgo in tako močno kot ve opisujete, je skrajni čas, da se obrnete na zdravnika, ta pa naj odredi nadaljne preiskave (ne samo RTG ampak se priporoča tudi UZ preiskava). V tem času, ko čakate na preiskave pa opravite FT in vzdržujete režim vaj čim dlje. Poiščite aktivnosti, ki vam bodo olajšale ali ne povzročale bolečine (npr. spanje na hrbtu ali na nebolečem boku - pri tem podložite debelo blazino med nogi, vaje za krepitev mišic). Izognite pa se, če je le možno globokim počepom in vstajanju iz njih, hoji navzdol, intenzivnim poskokom, sedenju in stoji s prekrižanimi nogami, dolgotrajni stanju na nogah, dolgotrajnemu sedenju,...

mogoče kaj od tega pride prav...user posted image

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečina v kolku
30.6.2011 8:38:21   
ahja
Bolečina le pojenja user posted image , pojavlja se še samo, če nerodno stopim, tako, da zgleda (upam), da bo s časom izginila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?