|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v hrbtenici
9.6.2008 5:09:15   
Artikl
Pozdravljene!

Sem mamica 5 mesecev stare Line (ima nekje 7 kg). Ponoči skoraj ne spim zaradi bolečin v hrbtenici. Še vedno se dojiva tako da lahko spim samo na boku ali hrbtu. Problem je v tem, da tako kot se zvečer uležem se tudi zbudim, z bolečinami seveda. Ponavadi že po nekaj urah. Enostavno ne morem spremeniti položaja ležanja ker je bolečina prehuda. Ko vstanem najprej telovadim (vaje za krepitev hrbtnih mišic), da se malo razmigam, ampak pomoje to ni to. Vaje nato ponovim tudi čez dan (že odkar se je pojavila bolečina). Bolečina traja že nekje 2 meseca vsako noč.

Ali ima katera podobne težave? Koliko časa so trajale pri vas? Kako ste se jih rešile? Mislite da moram obiskati zdravnika?

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v hrbtenici
9.6.2008 7:36:42   
mala pikica
Meni se pojavljajo bolečine predvsem v križu. Ponoči še je dobro, zjutraj pa komaj dvignem Gašperja iz posteljice user posted image Ko se razmigam, je ponavadi boljše. Se pa to dogaja od poroda naprej, prej se nikoli nisem zbujala z bolečinami. Pa nisva vmes zamenjala ležišča.

Ker imam trenutno probleme tudi s koleni, me je revmatologinja dala na slikanje hrbtenice, bomo videli, kaj bodo tam ugotovili.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Artikl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v hrbtenici
9.6.2008 8:34:20   
Naja30
Ti povem, da se bolečine lahko samo še stopnjujejo. Pojdi na kakšno masažo in predvsem pazi, kako dviguješ otroka. Imej ravno hrbtenico. Sama imam bolj bolečine v križu, se pa večkrat razširijo po celi hrbtenici.
Če je zelo hudo, pojdi zdravniku, da te pošlje na fizioterapijo.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v hrbtenici
9.6.2008 13:05:23   
Anonimen
Priporočam slikanje hrbtenice. Moji kolegici se je hrbtenica tako premaknila v nosečnosti, da je dobila hrnio disci (zdrs medvretenčnih ploščic) in je po porodu zaradi neznosnih bolečin mogla it na operacijo.

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v hrbtenici
9.6.2008 13:50:25   
anny1
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Ti povem, da se bolečine lahko samo še stopnjujejo. Pojdi na kakšno masažo in predvsem pazi, kako dviguješ otroka. Imej ravno hrbtenico. Sama imam bolj bolečine v križu, se pa večkrat razširijo po celi hrbtenici.
Če je zelo hudo, pojdi zdravniku, da te pošlje na fizioterapijo.


Se čisto strinjam, ne odlašaj če je že zelo hudo,lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?