|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine v trebuhu!
5.10.2007 16:13:19   
seven
A IMA ŠE KATERA PODOBEN PROBLEM JAZ SEM 1OM PO PORODU IN MENE ŽE DVA MESECA BOLI V SPODNJEM DELU TREBUHA. kAR ŠPIKA ME OBČASNO NE VSAK DAN!

SEJ GREM K GIN, SAMO SE MORAM NAROČIT AMPAK SE MI ZDI DA JE TO OD DVIGOVANJA MOJEGA OTROKA KI IMA KAR 13KG?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine v trebuhu!
5.10.2007 18:11:19   
Naja30
Kar pojdi do G. Bo najbolje.

(odgovor članu seven)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine v trebuhu!
5.10.2007 18:23:49   
mami_miki
mene je po telovadbi...občutek sem imela kot da mi je trebuh noter potegnilo, pa zabolelo me je,,,vedno manj, prj pa občasno...zdaj je 4m mimo in je ok...

(odgovor članu seven)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine v trebuhu!
5.10.2007 18:43:02   
seven
Ma jaz mam filing k da celo maternico čutim kr trga notr , če se ne premikam je o.k. ma kr neki.Mal mi gre na živce ker ne vem če je to normalnouser posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine v trebuhu!
5.10.2007 19:08:25   
ona
To se je moji sestri sedaj zgodilo in je ravno tako 10m po porodu in je šla k zdravniku in so rekli,da ima pretegnjene trebušne mišice od nosečnosti in da ni nič takega,počasi bo minilo,
Ti pa raje kar zdravniku pojdi povedat,da ni kaj drugegauser posted image

(odgovor članu seven)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?