|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brušenje parketa!
1.10.2005 13:40:13   
*NaTaŠa*
Živjo!

Ali pozna kdo kakšnega parketarja(kr, lj) ki za brušenje in lakiranje nebi bil svinjsko drag.Naša dnevna pride predčasnouser posted image  in moremo nekej na hitr poštimat.Sem malo klicala okoli in pride brušenje in lakiranje za 18m2, 50.000.kar se mi zdi kar nekej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brušenje parketa!
1.10.2005 23:52:36   
kakiy
iz kje pa si? To delo je služba mojega fanta

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brušenje parketa!
2.10.2005 15:30:27   
*NaTaŠa*
Iz Kranja!

(odgovor članu kakiy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brušenje parketa!
2.10.2005 16:06:44   
Anonimen
Nataša, koga si pa klicala? Meni je to delal neki Florjančič Mirko in vem, da ni bilo pretirano drago. Koliko je točno stalo, se pa ne spomnim. Je pa včasih problem pri teh obrtnikih, ker se ne držijo rokov, ki jih rečejo. Ta Florjančič je pa za menoj delal še parim, ki jih poznam, in vedno bil točen. Včasih to zna biti namreč problem, če se ti mudi.

(odgovor članu *NaTaŠa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brušenje parketa!
2.10.2005 16:22:17   
*NaTaŠa*
Mah parketarje iz kr in lj pa en je bil iz tržiča.Bomo vidl no.Samo bi res rada to naredila predenj pohištvo zmontirajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brušenje parketa!
2.10.2005 16:26:47   
Anonimen
No, samo v vednost. Moja starša sta uno firmo Dilca klicala in so ju nat... ne vem koliko časa. Da bodo prišli, našadva doma in čakata, čakata ... pa nikogar. Pokličeta in en kup opravičevanja, pa da bodo prišli čez dva dni. Pa spet čez dva dni nobenega ... in tako dalje kakšen mesec. Pa vsakič so 100-odstotno zagovotili, da zdaj pa resno ...

(odgovor članu *NaTaŠa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?