|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cakalne dobe - laparoskopija...
5.6.2008 13:23:41   
biba77
Punce, mi zaupate, kako dolgo ste cakale na laparoskopijo v Mb?

Ali se naj sploh upam na OP pred poletnimi dopusti. Danes sem izvedela, da sem tudi ta ciklus skozi padla. Meseci pa grejo mimo...user posted image

Hvala,
b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
5.6.2008 15:10:46   
Anonimen
Zakaj pa ne greš kam drugam?user posted image

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
5.6.2008 15:37:08   
giotti
Biba, mal moraš tečnarit, tako je men ratal it na histeroskopijo takoj prvi mesec, ko sem dobila M po pregledu. Sam sem res tečnarila, pa še imela sem samo lokalno anestezijo.
Je pa na žalost tako, da če je to pod narkozo, je problem, ker jim manjka anestezistov po celi Sloveniji, vsaj tako je meni zdravnik rekel. In je čakalna 2 - 3 mesece. A so ti dali vsaj okvirni datum?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
8.6.2008 11:55:45   
taši84
ali imaš možnost iti v LJ?prejšnji mesec ko sem bla js na histeri so ble z mano v sobi vse ženske iz Mb in okolice. čakala sem približno dva meseca. pa srečno!

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
11.6.2008 19:57:02   
matt
ZIVJO, MENE SO V LJ GK VZELI V ROKU 1 MESECA, MI JE PA SAMA ZDRAVNICA REKLA NAJ GREM SE OSEBNO NAROČIT KER BOM TAKO PREJ, MAM OBČUTEK DA TE SESTRE KAR ODPIKAJO... SEM SE VSEDLA PRED SESTRO IN NI MOGLA REČI DA NIMA TERMINOV, KER JE BIL ZVEZEK SKORAJ PRAZEN...user posted image (SICER NAS JE BILO POTEM NA POSEGU KAR PRECEJ) - ČE SE PRAV SPOMNIM SEM BILA OPERIRANA V ČASU O, ŠE PREJ PA SEM MORALA OPRAVITI UZ IN HORMONSKE PREISKAVE...

SREČNO IN POGUMNO!!

(odgovor članu taši84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
16.6.2008 11:21:19   
biba77
Hvala vsem...

Zakaj ne grem drugam? Ne vem... menda zato, ker bi rada, da mi poseg opravi zdravnica, ki me tudi v neplodnostni ambulanti obravnava.user posted image No, zdaj v cetrtek moram spet poklicati in upam, da tokrat bo...

Lp,
B77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
16.6.2008 12:11:48   
atina1
biba77 jaz zdaj tud pri nasljednji user posted image  se moram narocit za lpsc v Mb!
Cakalne dobe so pa baje 3 mesece user posted image .

A te lahko nekaj vprasam? Kaj si ti delala v Mb pri Živilski soli v Gogiju?
Ce si se me morda se spomnis.

LPuser posted image
Anita

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
17.6.2008 11:00:43   
biba77
Nisem.

Lahko pa se kdaj spoznava.user posted image Pac, ob drugi priloznosti... Mogoce pa bova na koncu skupaj v sobi...user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
17.6.2008 11:17:29   
atina1
user posted image user posted image user posted image  Mogoce pa bova res, nikoli se ne ve.

Pa vso sreco pri operaciji, pa upam da bos po njej lahko takoj imelauser posted image .

Drzim fige za v cetrtek.user posted image

Pa LEP POZDRAVuser posted image

Anita

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
26.6.2008 13:06:31   
biba77
Atina1,

kako je? Si prisla na vrsto?

Jaz sem tudi tokrat skozi padla, je pa sestra komaj danes ugotovila in pripisala, da nimam svojih ciklusov in da za vsakega jemljem Dabroston. Mogoce mi bo to naslednji ciklus pomagalo, da me ne bodo izlocili.
Mislim, da POZABIJO pripisat, da si na tabletah...user posted image

B77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
29.6.2008 14:13:30   
atina1
Lep Pozdrav biba!

Se opravicujem za poznejsi odgovor, nisem bila nič za računalnikom.user posted image

Cuj, jaz še nisem niti poklicala, ker mi je Dr. Reljič reko da morem poklicat prvi dan naslednje user posted image  . M pa se ni tak da nisn se niti poklicala.

Kak dolgo ze ti cakas, da prides na vrsto?


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
30.6.2008 9:46:13   
biba77
Zdaj je 4. ciklus... V cetrtek spet poklicem, potem pa itak spet cakam na M.user posted image No, sem se sprijaznila... Me edino res razjezi, ko moram jemat tablete ves cas...

Kdaj pa ti pricakujes naslednjo M?


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
2.7.2008 11:56:07   
beba75
Ojla!
Tudi jaz čakam na lap. v Mb in to že 4ciklus. Pa je tudi meni rekla dr.Gavričeva da bo treba čakat največ 2-3 mesece, sedaj pa me samo za nos vlečejo. Sem imela vmes že kontrolo po operaciji pa sem mislila da bom sedaj že na vrsti pa še nič. bom videla kaj mi bojo rekli jutri če sem na vrsti. Se mi zdi , da če nimaš kakih vez   čakaš do zadnjegauser posted image .
Se javim jutriuser posted image !

LP beba75



(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
3.7.2008 22:51:09   
biba77
beba75,

kako si uredila?
Jaz definitivno ne bom ta ciklus. Naslednji teden (sreda) pricakujem M, potem pa ???


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
4.7.2008 8:35:26   
beba75
biba77

OJ. Sem na vrstiuser posted image v pon. germ noter v torek pa je poseg. Ej priporočam ti da ko dobiš M greš osebno noter na oddelek in poveš pa še zagnjavi zakaj še nisi na vrsti ker že tako dolgo čakaš. Ampak zahtevaj sestro Boženo in vse to njej povej. Tak sem jaz zdaj nazadnje naredila full zatečnarla in je uspelo.

A maš redne M?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
7.7.2008 11:48:46   
biba77
Ne, nimam jih. Za vsako M moram jemat tablete...user posted image

No, vsaj tebi je uspelo. Upam, da te porihtajo in bo to prava pomoc na poti do disece strucke.

Lp,
b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
8.7.2008 18:14:53   
beba75
oj,sem že doma. Če ima človek smolo v življenju jo pač vedno imauser posted image . Včeraj šla v bolnico ,psihično se pripravljala, cel dan nič jedla, itd. pač posotpek za operacijo. Danes že 3ure čekala pred operacijsko dvorano in glej ti to , ker so omeli en "urgentni"primer sem jaz padla ven iz vrste in so me poslali domovuser posted image . Sicer sem jaz dobila občutek da jo šlo za veze in je pacientka prišla na vrsto zaradi poznanstev( vsi so okoli nje skakali kot nori, okoli drugih pa ne, pa še full po "domače"so se menili med sabo). Potem pa mi pride zdravnica reč da ker je zra 16anesteziologi ne delajo več in mene ne bojo operirali. Rekla še je da je napisala na  napotnico da sem ven iz vrtse padla in da bom na vrsti že nasledni torek(15.07.) ampak da naj za vsak slučaj še v četrtek tako ponavadi pokličem .
Sploh ne vem kaj naj si mislim o tem se mi zdi da se že norčujejouser posted image iz nas ki imamo takšne probleme. Ja še to vsak torek operirejo samo max. 4 pacijentke zato je tak dolga vrsta.

Full so mi zbili moralo. mogoče bo že jutri boljšeuser posted image .



LP Beba75




(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
8.7.2008 21:09:46   
lučka 25
beba, ne morem verjeti. Upa, da boš kmalu na vrsti in ne boš več čakala in končno opravila s tem. Srečno. user posted image  user posted image

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
8.7.2008 22:13:29   
beba75
Lučka25
 
HVALA za te spodbudne besede.


To zdaj full rabim saj sem res čisto na dnuuser posted image , hvala bogu da imam tako zlatega moža da me tudi on pomirja, ker drugače....user posted image .


LP beba75

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
8.7.2008 22:47:09   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: beba75

Lučka25
 
HVALA za te spodbudne besede.


To zdaj full rabim saj sem res čisto na dnuuser posted image , hvala bogu da imam tako zlatega moža da me tudi on pomirja, ker drugače....user posted image .


LP beba75



Te čisto zastopim. Jaz sem nekaj podobnega, a še vseeno ne tako drastičnega, doživljala lansko leto. Na laparo sem se prijavila aprila in prišla na vrsto šele oktobra. Pa še to sem potem septembra le uporabila veze in sem potem po "čudežu" prišla na vrsto v roku treh tednov. Na isti dan sta imela laparo še dve, ki pa sta čakali (seveda zaradi vez) samo 1 mesec, oz. dva tedna. Ta, ki je čakala samo dva tedna, je šla na laparo zaradi lastne želje po steralizaciji, se pravi ne zaradi hudih zdravstvenih težav. Žal je tako.

Ampak res pa je, da te pri vsem tem najbolj lahko spodbuja le tvoj partner, ker najbolj ve, kaj doživljaš/doživljata. Stojta si ob strani in tako bosta močnejša.
A ne, bi bile res vse zgubljene, če ne bi imele svojih dragih, ki nas podpirajo.

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
10.7.2008 16:13:10   
beba75
Oj!

Spet sem na spisku za op., pa ko sem klicala sem full zatežila če bo tokrat res in so rekli da sem prva na spisku ampak naj še vseeno v pon. enkrat vprašam da ne bi prišlo do kakšne pomote. V pon. grem tak v bolnico ampak zdaj pa bom res težila, da me slučajno nebi spet dali na stranski tir.

Sem  se pa že pomirilauser posted image in sem pripravljena iti novim zmagam naprotiuser posted image .

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
17.7.2008 13:30:02   
barbaraj
Tud jaz čakam na laparo v MB, povem vam da je katastrofa, klicarim vsak četrtek tja, morš met srečo da sploh kdo dvigne. So mi že tud prekinili itd. Sploh si ne dajo nič dopovedat. Skoz sem padla že dva ciklusa. Pa dobro saj razumem da je potrebno čakat, ampak da bi ti vsaj nek pribilžen datum dali. Kot da vsi sedimo doma brez obveznosti in čakamo kdaj bomo šli na laparo. Meni osebno ni vseeno da bom v četrtek v službi povedla da me od ponedeljka ne bo kakih 14 dni.


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
17.7.2008 20:37:19   
biba77
Jaz sem danes dobila termin za naslednji teden in samo upam, da se mi ne bo zgodilo enako kot tebi beba75.

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu barbaraj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
18.7.2008 7:14:48   
beba75
Lep pozdrav , sem domauser posted image .

Biba77 srčno upam, da boš na vrsti in da bo vse vredu. Res ti ne bi privoščla tega kar sem mogla doživljati jaz. Ko boš tam pa kar takoj vprašaj katera po vrsti si na spisku za op. , se mi pa zdi ker ni glavnih dveh zdravnikov(Valisavljeviča in Gavričeve) tak vse velike operacije odpadejo in skoraj ni možno da bi se kaj zavleklo in da bi katera operacija odpadla. Sem pa v sobo ležale z pacijentko ki je šla na laparaskopijo v četrtek, tak da je full laž da delajo to samo ob torkih. Je pa res imela poznanstvo in veze pa smo spet tam. Sestre na odd. pa so zlata vrredne,takega osebja pa ne srečaš nikjer drugje.
Držim pesti za tebe, ja pa še to spolih ni tako hudo kot ene pišejo na forumu.Prvi in drugi dan si tak nafilan z protibolečinskimi injekcijami (naj ti ne bo nerodno reč za njih,mi je sestra rekla da je boljše tak kot da se ti rana razboli),tretji dan pa vzameš tableto zjutraj potem pa po potrebi. Malo že začnne pol bolet ampak ni sileuser posted image

barbaraj ne bi te rada spravila v slabo voljo ampak kolk jaz vem , da nobene (razen če imaš veze) sploh ne dajo na spisekuser posted image preden vsaj 4krat ne pokličeš in javiš za cikel., pa še te moraš imeti srečo da si na vrsti. Je pa vse odvisno če imaš redne M imaš več možnosti kot če jih nimaš. Zvedela pa res ne boš prej kot pa v četrek in že boš mogla iti v pon. noter. V službi sem jih vsaj jaz pripravila tako da sem jim povedala za zadevi in pač rekla da ko bom dobila termin bom pač šla pa da jim to ne morem v naprej povedati. Se je vse ko sem jim (celo komaj v petek) povedala takoj organizirale in sploh ni bilo panike. Kar pogumno naprej pa bo.

Sedaj sem doma še 10dni tak da bom odsotna dobra dva tedna. Počakat moram na prvo M in če bo normalna lahko z možem pol takoj zaćneva delati na user posted image . Pa gremo poguno naprejuser posted image .

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Cakalne dobe - laparoskopija...
29.7.2008 9:50:20   
HANYBANY
Dekleta imam problem! Sem dokaj nova na tem forumu in še ne poznam toliko teh stvari.
Namreč, septembra me je G naročila na laparoskopijo in histeroskopijo. kakor vidim iz prebranega, ste šle ve takoj po M. No problem je v tem da jaz že leto in pol nimam M in mi tudi ni dala nobenih tablet. Kaj je sploh možno it na laparo brez da imaš M???user posted image

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?