|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:18:45   
tinca_25
Kaj mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim!? Proti koncu nosečnosti, ko sem bila že zelo okrogla in nisem mogla več potešiti želje svojemu partnerju je začel iskat sprostitev na netu preko chata. Ves čas sem vedela, da chata, nisem pa vedela,da se tudi dobiva s temi "preverznicami potrebnimi". Kljub temu da je sedaj sin star že 8. mesecev se stvar kaj bistvenoni ni spremenila. Glede sexa, je tako ko se spomni ali ko ne najde kaj pametnega prek neta sem dobra tud jaz.

Moti me to, da te "pokvarjene ženske" vedo, da ima sina in valda mene pa vseeno non stop kličejo in utrujajo. Vem da se nobena juha ne poje tako vroča kot se skuha, ampak neka rezerva pa tudi ne mislim bit vse življenje. Ko rečem, da bova šla s sinom stran ker te svinarije ne morem več gledat začne grozit, da mi bo vzel sina in da ga ne bom nikoli več mogla videt itd... Meni sin pomeni vse, samo zaradi njega sem še znjim ker se bojim da mi ga bo res vzel ker je to sposoben naredit. Zaradi teh "potrebnic" se kar dosti prepirava nakar mi začne vedno potem grozit me matretirat in zaničevat ter poniževat na sto različnih načinov. Razmišljala sem že o odhodu v tujino, a kaj ko nimam sredstev za nekaj dni življenja!

Prijateljic za pogovor nimam ker me z vsako spre!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:26:02   
NovCam_13
:zmeden:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:29:15   
mamsi
Ne razumem, te kličejo ženske s katerimi chat-a in se z njimi dobiva? Ti veš, da ima druge? Pa sej je tut on vedu, da ne boš mogla sexat neki časa, če si mu rodila sina, pa zarad tega ne greš takoj k drugi. Obup

Stran od tazga, ki te nalašč prizadane in ti zraven še grozi!! Če bi šla rada stran, se najprej pripravi na to, zberi podatke o skrbništvu, najdi si delo, če ga še nimaš, zberi denar, vzemi kredit, pojdi k staršem, najdejo se načini.

Saj ni treba v tujino, tu lahko poveš odvetniku, da ti grozi, da ti bo sina vzel, če boš hotela živet brez partnerja. Fejst se pozanimaj, pol pa v akcijo. Tvoje prjatlce smo tu, piši, kako lahko pomagam!!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:35:36   
LaLi
Svašta:zmeden:!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:38:14   
Pia73
Če sem te prav razumela te on odkrito vara, ti pa čakaš, da bo nehal???

Draga moja, čakaš zaman. Nehaj si delati iluzij in končaj to zgodbo, če ti ne paše. Čeprav imam občutek, da si se že navadila,...

Ne morem verjeti kako smo ljudje različni,.... :zmeden:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:42:37   
tinca_25
Kako naj grem nazaj domov k staršem, če pa potem vsem grozi! Ja dobiva se z drugimi in non stop ga kličejo! Zakaj tujina, ker tam me nebi našel in bi lahko mirno brez starha lahko živela! Denarja pa nimam ker sem brez statusa, sem študentka drugač. Pravno pomoč in pogovor sem si pa že iskala tako pri odvetniku kot v varni hiši.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:43:03   
Anonimen
Vzemi otroka in se spravi proč od njega. Pa saj ni normalen.......

Otrok je tvoj skrb, obvaruj ga pred očetom, ki ga ni vreden. To, da se vlači z drugimi, lahko uporabiš na sodišču in mu otročka sigurno ne bodo dali.

(odgovor članu tinca_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:44:06   
viv_
Očitno tudi prej ni bilo vse OK. Ne razumem pa, da sta se kljub temu odločila za otroka ...

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:44:38   
tinca_25
Navadla? Psihično me tako ubija to, da sem skoraj izgubila mleko?

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:46:09   
tinca_25
Vse je bilo cool, dokler nisem šla študirat in ko sem imela prometno v kateri sem izgubila prvega otroka!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:48:23   
Pia73
Po mojem se z vztajnostjo, da najti način, da boš šla stran od tega. Pa saj to ni normalno! Kar jutri začni z iskanjem rešitve!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:50:15   
Anonimen
NI druge možnosti - poberi vse in spokaj, najbolje k staršem, če ti lahko pomagajo!
Če pa vsem grozi, obvesti policijo in zahtevaj obravnavo.
Ok, vem, da nekaterim čisto nič ne pomaga, ampak nekaterim, če niso še imeli kaj dosti izkušenj s policijo, pa pomaga.
Še en nasvet, če začne groziti? Najami dva "šiptarja" pa naj ga nalomita, da bo črn! Pa povesta naj mu, da naslednjič ne bo zmogel več svoje barve gledat...

(odgovor članu tinca_25)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:51:23   
cmokec
On se je že odločil, da mu je tak način življenja všeč in ni mislil ne na tebe in ne na vajinega otročka. Sedaj je poteza na tebi, da si življenje urediš, kakor pač želiš živeti. Ali ga moraš zato vprašati in od njega dobiti dovoljenje? Ja kdo zaboga je dal pa njemu dovoljenje. Da vama skupaj to ne bo uspelo, ti je že lahko jasno.

Spokaj se čimpreje stran od njega. Tujina zagotovo ni rešitev, ampak le utvara, da bo potem bolje. Kilometri ne bodo spremenili ničesar, tvoj odnos in tvoja volja sta tisti, ki bosta spremenili situacijo.

Ne čakaj, če pa situacije ne spremeniš, nimaš kaj jamrati. si se pač odločila, da boš celo življenje revca boga in svojemu možeku služkinja in spolna igračka, ko na chatu ne bo kaj zanimivega.

Vse je na tebi, on je zase že poskrbel. Daj še ti zase.

P.S. Ni mi jasno, kako je lahko situacija prišla tako daleč, res pa je, da jaz se lahko delam pametno, ko nisem na tvojem mestu.

Srečno :rozica::rozica::rozica:



(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:53:35   
tinca_25
Problem je v tem,da se ga bojim!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:54:01   
mamsi
Selena, ta nasvet je pa orng. A ni škoda dnarja, za nameček bo pa še on 3 šiptarje naroču, al pa to uporabu pri odvzemu skrbništva...:zmeden:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 21:57:03   
lutka
Kaj pa varna hiša? moja prijateljica je imela isti problem,le da je bilo tukaj še orožje.

Šla je v varno hišo in bila tam kar nekaj časa...imaš možnost posvetovanja z odvetniki,policijo,psihiatri...tudi ona se ga je bala...sedaj pa ima že fanta in veselo pričakujeta otročka.O strahu pa ni ne duha ne sluha..

lp:rozica:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 22:05:44   
Anitka
Ojoj, kake stvari se dogajajo. Tako kto Lutka ti tudi jaz za začetek predlagam kar varno hišo in upam, da bo dal kmalu mir tebi in otročku. Drži se punca,

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 22:45:02   
LaLi
Kaj pa varna hiša? A nisi že enkrat probala? In kaj je bilo?

Ne glede na to, da se ga bojiš (očitno se ga tudi tvoji), rešitev MORAŠ najti. Sigurno se sama tudi tega zavedaš.

:rozica:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Chat ga je čist obnorel!
14.4.2005 22:54:53   
tinica
Ti se kar čimprej spokaj stran od njega to naredi za otroka, ker ko bo otrok dovolj velik bo hitro dojel kakšna je situacija v hiši in verjemi, da takšno okolje ni najbolje za njega, otroka pa ti kar tako ne more vzeti. Sem imela sošolko, ki je imela fanta takega psihiča in ji je tudi full grozil celo pretepel jo je na javnem mestu takrat ga je ona tudi prijavila na policijo kjer je tudi dobila zaščito. Sedaj pa je od tega nekje 5 let in on jo pusti na miru. Takšni, ki ponavdi veliko govorijo ponavadi nič ne ukrenejo, boj se tistih ki molčijo.
Upam, da situacijo čim prej rešiš.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Chat ga je čist obnorel!
15.4.2005 5:46:10   
Lunca1
Tinca, tudi jaz ti svetujem, da pojdi čim dlje od njega. Najprej pa si najemi odvetnika, ki ti naj svetuje. Pa po možnosti snemaj, kako ti grozi, da boš imela dokaz. Drugače bo verjetno beseda proti besedi. A je samo verbalno ali tudi fizično nasilen do tebe? V glavnem čimprej prekini vezo.

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Chat ga je čist obnorel!
15.4.2005 7:23:22   
tinca_25
Verbalno bolj prizadane kot fizično, kar pa še hvala bogu nisem doživela - fizičnega nasilja mislim!

Hvala za podporo in nasvete!

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Chat ga je čist obnorel!
15.4.2005 7:35:42   
Olivija
Kaj pa če se obrneš na Društvo za nenasilno komunikacijo, oni imajo tudi varne hiše. Otroka nekomu vzeti pa ni tako lahko, posebej mami.

LP

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Chat ga je čist obnorel!
15.4.2005 8:25:47   
viv_
Če je blo pred tem vse OK pol se pa usedita pa v miru pogovorita. Ne ga napadat, vprašej ga, zakaj to... mogoče je tudi njega prizadela izguba prvega otroka...

Moj nasvet...

lp

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Chat ga je čist obnorel!
15.4.2005 10:03:15   
baguSka
Jst pa mislm da če se ga enkrat boji se ga bo vedno bala..:zmeden2:

Upam in želim vama vse naj naj (teb in malemu mislm).:rozica:

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Chat ga je čist obnorel!
15.4.2005 10:28:26   
Moyca_
čuj sory ženska, ampak takšne ženske kot si ti ne bi smele biti mame, ker niso sposobne. Kako boš dobra mama, če nisi srečna?
Kaj misliš da otrok nič ne čuti????
Jaz ne vem, ampak če se ga res bojiš, pojdi v materinski dom in na policijo. Če ne pa tri, ker tako sama želiš. Dobesedno tako:(


Ne vem kaj vam je da se tako ponižujete:(
Pa pravite ja ga ljubim, pa se ga bojim. Kaj si baba ali nisi- če si lahko mama imaš dožnost da poskrbiš za sabe in otroka.

Brez zamere, ampak ne morem drugače povedati, pa upam da se te kaj prime, ker da ti govorim kak si boga, ne bo nič boljše

Pa še to, tisti pes ko laja ne grize

(odgovor članu tinca_25)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?