|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Concord trimax
9.8.2006 21:35:08   
žlička
V Rutarju prodajajo Concord trimax comfort line za 19.990 (prejšna cena je 31.000 in še nekaj). Danes smo dobili letak po pošti.

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Concord trimax
9.8.2006 22:45:52   
Jančika_
O, kul. Od kdaj do kdaj pa je akcija (tu nimamo Rutarja, pa nimam letaka)?

(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Concord trimax
9.8.2006 23:11:59   
Jančika_
Aja, še to - a to velja samo za LJ ali tudi za MB?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Concord trimax
10.8.2006 7:28:01   
darjatimci
Mi smo zanj dali tudi čez 30.000,ampak že pred dobrimi dvemi leti.Še vedno ga imamo in smo zadovoljni,za to ceno ga vsekakor priporočam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Concord trimax
10.8.2006 8:17:50   
Anonimen
v lj jih je zmanjkal že včeri dopoldne!!! baje jih čez 20 dni dobijo, sam ne vem pa če bojo še po akijski ceni! mene so dal na listo rezervacij??!! kr neki v glavnem! so pa to dobri sedeži! mi mamo 2 že en let pa pol in sta super!

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Concord trimax
10.8.2006 8:54:02   
MAMA JEŽEVKA
Velja tudi za MB.

Zanimivo - mi pa z njim nismo ravno najbolj zadovoljni, ker se ne "uleže" lepo na zadnji sedež - ni tako lepo fiksiran, kot je na primer Maxi Cosi, ki smo ga uporabljali pred tem. Trenutno sta namontirana oba sedeža in je razlika več kot očitna. Ko bomo za punčko kupovali novega, ne bomo nabavili Trimaxa.

MJ


(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Concord trimax
10.8.2006 8:56:59   
darjatimci
Mi pa smo imeli namontiranega že v različnih znamkah avtomobilov od Škode,Citroena,Fiata in zdaj v Renaultu in povsod paše.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MAMA JEŽEVKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Concord trimax
10.8.2006 9:11:30   
MAMA JEŽEVKA
Malo za šalo, malo zares - morda pa se mož ni potrudil dovolj, ko ga je namontiral. S tem, da je sedež večkrat montiral, pa je vedno isto. Bom preverila pri prijateljici, kako fiksen je pri njih. Imamo pa Vectro. No ja, kakorkoli že, upam, da ne bom rabila nikoli vedeti, kako se ta sedež obnaša ob nesreči.

MJ

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Concord trimax
10.8.2006 9:30:45   
monja79
Ma naj gre v user posted image  vse skupaj. Mi smo pa v ponedeljek kupili Trimaxa, sicer X-LINE usnje in zanj plačali 40.000 SIT.user posted image  Groza no, če bi to vedela, bi pač še počakala dan ali dva in za to ceno kupila dvauser posted image . Že tako smo ful odlašali z nakupom, ker nismo imeli časa, pol pa toleuser posted image .  Sem jezna ko user posted image . Pa vedno se nam zgodi kaj takegauser posted image . Sedaj pa naj bo še prima papa kje znižana, ko smo jo tudi kupili, pol bo pa dan popoln user posted image .

No, drugače pa ... Trimaks je res dober in ga priporočamuser posted image user posted image user posted image . Je vreden nakupa! Nam super paše v oba avta, kljub temu, da imamo v enem avtu športne sedeže, ki so bolj vkalupljeni.


(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Concord trimax
10.8.2006 9:33:33   
darjatimci
No ja, kakorkoli že, upam, da ne bom rabila nikoli vedeti, kako se ta sedež obnaša ob nesreči.
.
To pa je res najbolj pomembno.Upam,da nam bodo te izkušnje prihranjene?user posted image

(odgovor članu MAMA JEŽEVKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Concord trimax
10.8.2006 15:03:23   
Anonimen
tu je bilo nekaj govora o tem


http://med.over.net/phorum/read.php?f=151&i=456074&t=456074

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Concord trimax
10.8.2006 21:44:06   
Anonimen
Rutar v MB je naročil dodatne sedeže, danes so še sprejemali rezervacije ob plačani akontaciji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Concord trimax
14.8.2006 18:37:02   
Bumblebee
Tudi jaz ga toplo priporočam - mi smo več kot zadovoljni, montirali pa smo ga že v cel kup avtomobilov: Kia Sportage, Škoda Felicia, Accent, petko, Avensisa ... in nikjer nismo imeli problemov.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Spalni položaj
Admin

Kako date svojega dojenčka spat?

Na trebuh. (17%)

Na hrbet. (67%)

Na en bok. (0%)

Na oba boka menjaje. (17%)


Število vseh glasov: 6

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!