|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dan odprtih vrat - LJ porodnišnica
10.8.2009 19:25:30   
Pecorella
Zanima me, če mogoče kdo ve, ali ima porodnišnica LJ "dan odprtih vrat"?
hvala in lep pozdrav

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 15.9.2009 12:34:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dan odprtih vrat
10.8.2009 20:12:30   
tikatonka
To ne vem. Ampak na šoli za starše se lahko dogovoriš za ogled porodnih sob.

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Pecorella)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dan odprtih vrat
11.8.2009 9:25:09   
blazka
Sem bila že trikrat v porodnišnici Ljubljana, pa še nisem slišala za dneve odprtih vrat. Mislim, da porodnišnica ni taka inštitucija, kjer bi to šlo. Itak imajo - vsaj en mesec nazaj so še imeli - omejitev obiskov samo za očete. Da bi pa kar vsak hodil po porodnišnici, to se mi zdi pa čist nerazumljivo. Saj boš vse videla in izvedela, ko bo čas za to.

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dan odprtih vrat
11.8.2009 11:19:42   
giotti
Tudi mene to zanima, ker v nekaterih šolah imajo na primer kar znotraj šole organiziran ogled porodnišnice (na primer, če greš v šolo za starše v ZD Vič, imaš praktični ogled porodnišnice Ljubljana). V sami šoli na ginekološki kliniki je pa samo slikovni prikaz porodnišnice user posted image No, jaz se bom vsekakor probala dogovorit za ogled in ti potem poročam, kako mi je uspelo. Enako želim obiskati še par ostalih porodnišnic ... računam, da se bom potem veliko lažje odločila, kje roditi.
Če veste za kakšne porodnišnice, kako je pri njih z ogledi, prosim če nam napišete.
Vsem srečno! 

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dan odprtih vrat
11.8.2009 22:28:41   
tane
giottka in ostale tole za Kranjsko porodnišnico:

če katero zanima, sem tole našla na na netu:

http://www.bolnisnica-kranj.si/index.php/vsebina/5

skratka, ga. Lea Ahcin mi je takoj odgovorila na email, če želim ogled porodnišnice naj jo pokličem in se dogovorim.

Njen telefon: 040 747 488.





< Sporočilo je popravil tane -- 11.8.2009 22:29:17 >

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dan odprtih vrat
12.8.2009 10:39:29   
giotti
Tanči, super za tole novičko user posted image Definitvno pokličem in se zmenim, ker je Kranj seveda tudi opcija za rodit.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dan odprtih vrat
12.8.2009 14:06:13   
Pecorella
hvala vsem za odgovore! giotti, če pa še kaj zveš za ljubljansko porodnišnico, pa kar sporočiuser posted image

(odgovor članu Pecorella)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dan odprtih vrat
22.8.2009 13:32:25   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: Pecorella

hvala vsem za odgovore! giotti, če pa še kaj zveš za ljubljansko porodnišnico, pa kar sporočiuser posted image

Ja, zvedela sem, da v Lj. ni možen ogled, ker so ves čas prezasedeni user posted image ampak mogoče bom še vztrajala, pa šla v tisto barako, kjer so babice, še malo povprašat. Če bo kaj novega, ti povem...

(odgovor članu Pecorella)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dan odprtih vrat
22.8.2009 13:34:29   
zvesta
V Mb je ogled porodnišnice v sklopu materinske šole. Pa še to bolj samo porodne sobe pokažejo.

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dan odprtih vrat
11.9.2009 14:51:15   
Metuljcica77
Dan,

če vas še zanima, ogled v LJ ni možen, ravnokar obiskujem šolo za starše in so nam včeraj sporočili, da žal ogled odpade. Res je da je dovoljen obisk le novopečenim očkom že od junija. Žal ne zaradi prezasedenosti, temveč zaradi nekega infekta ki se je pojavil user posted image

Lp

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dan odprtih vrat
13.9.2009 18:41:59   
Pecorella
Hvala za informacijo metuljčica77!
lep pozdrav

(odgovor članu Metuljcica77)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dan odprtih vrat
13.12.2010 11:10:32   
87ja
ker nisem najdla teme, kjer bi kaj pisalo na to temo, sem se odločila da bom poskusila kar tukaj.
slišala sem, da imajo v ljubljanski porodnišnici nekakšno vrečo v katero se uležeš in se ustvari nekakšen vakum, da se vreča "prilima" na telo. naj bi bilo dobro proti zatekanju itd. ali katera ve mogoče kaj več? naj bi vsaki nosečki pripadalo 10 obiskov v celi nosečnosti. hvala za odgovoreuser posted image user posted image

(odgovor članu Pecorella)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dan odprtih vrat
13.12.2010 12:55:48   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: 87ja

ker nisem najdla teme, kjer bi kaj pisalo na to temo, sem se odločila da bom poskusila kar tukaj.
slišala sem, da imajo v ljubljanski porodnišnici nekakšno vrečo v katero se uležeš in se ustvari nekakšen vakum, da se vreča "prilima" na telo. naj bi bilo dobro proti zatekanju itd. ali katera ve mogoče kaj več? naj bi vsaki nosečki pripadalo 10 obiskov v celi nosečnosti. hvala za odgovoreuser posted image user posted image



Ja, imajo 2 taki "vreči". Sem bila v 1. nosečnosti 2x, pa  2. nosečnosti ene 3x. Imajo ju v stari babiški šoli (leseni baraki za staro porodnišnico). Informacije dobiš tam, kot za šolo za starše.

(odgovor članu 87ja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dan odprtih vrat
15.12.2010 23:16:25   
Teta M
IZVIRNO SPOROČILO: 87ja

ker nisem najdla teme, kjer bi kaj pisalo na to temo, sem se odločila da bom poskusila kar tukaj.
slišala sem, da imajo v ljubljanski porodnišnici nekakšno vrečo v katero se uležeš in se ustvari nekakšen vakum, da se vreča "prilima" na telo. naj bi bilo dobro proti zatekanju itd. ali katera ve mogoče kaj več? naj bi vsaki nosečki pripadalo 10 obiskov v celi nosečnosti. hvala za odgovoreuser posted image user posted image



Ja temu se reče dekompresija in jo izvajajo v stari babiški šoli,kot je že predhodnica napisala. Ta se nahaja za staro porosnišnico. 10 obiskov je brezplačnih, priporočajo pa to od 32.tedna nosečnosti naprej. Je kar ok zadeva, neke vrste limfna drenaža,kjer si sama reguliraš kako močno te bo ta "vreča"stisnila.

(odgovor članu 87ja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?