|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Desetke007 part 5
15.9.2008 22:44:32   
živa
Hoj!

Za spremembo jaz odpiram peti del čvekanja.

Naj se torej zgodi selitev narodov user posted image .

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 22:49:37   
sanwebdra
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica
Valči    sploh me ne spominjaj, da še MORAM it ju3 1x v trgovino, da mi vzamejo ono sranje dol, ker sem jezna, ko ris. Še dobro, da sem račun vzela, da res nebi kdo rekel, da sem ukradla user posted image  user posted image


Se je moji mami pred 1 tednom enako zgodilo (res ne vem, al imajo toliko tega sranja na vsakem kosu oblačila, ali pa so utrujene, trgovke), vendar z razliko, da je moj ata, BISER, sam snel zadevo dol (ker se je težko drugi dan še enkrat peljat 2 km) in naredil luknjo ter barvilo je spustilo ... Tak, zdaj pa dokaži, da je mami ni ukradla?! Bo ata novo majčko kupil.user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 22:52:25   
živa
Joj, jaz sem bila enkrat letos v Dravljah in sem kupila v Turbo limaču eno jakno in so mi tudi pozabili sneti dol varovalo. Piskalo mi je v čisto vsaki štacuni user posted image  - razen seveda tam, kjer sem jo kupila. Ne vem, kje je bistvo teh varoval, če ne delajo tam, kjer morajo. 

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 22:52:53   
sanwebdra
Evo, še častim ....
user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 22:54:35   
noa1
Dober večer.
Pa babe, ve niste normalne, kolko ste napisale. Saj vas sploh ne dohajam večuser posted image . Vas še komaj preberem.
Lepe slikice in filmčki (Sanwebra...še posebej Julijina sobica. Bo treba počasi tudi Ajšo sobico zrihtat)

Mehurčica: sem brez besed user posted image user posted image user posted image  . Najbolje da te stvari odmisliš, ker mame tako ne boš mogla več spremeniti. Imaš pa zato dva prekrasna in pridna otročka in dragega, ki ga ne bi zamenjala za nobenega drugega in to je veliko več vredno.

Alina_alin: še sem tu, samo mi malo časa zmankuje za RR. Imam samo neko letanje odkar sem z morja.

Štajerke: a se bomo ta teden še kaj dobile?

Bom počasi končala, ker bom tak imela spet full za prebratuser posted image user posted image

_____________________________

While we try to teach our children all about life,
Our children teach us what life is all about.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 22:57:37   
Alina_alin
Zdaj sem to prekopirala- eno zgodbico user posted image , ker sem jo oddala na 4-ko, pa med mojo pisarijo ste se že preselili... Torej:

ena štorija glede onih zaščit v trgovini: ko sva bila še z mojim dragim študenta, mu kupim za RD denarnico tako športno - v Belvi šport v mb, ali kaj je že bilo - ni več- tam na Gl. trgu. Za 1,5 leta sva bila v Avstriji v Metroju. Takrat še nismo bil v EU. KO sva šla not, je piskalo. Varnostniki pogledajo, pa mahne- kao, ok - idita not dalje. Šopingirava, nabavima, plačama, ko odhajava skozi vrata- tuli. Priletita 2 varnsotnika. Odloživa,pokaževa račune. vse ok. Grem jaz skozi - ne tuli. Gre moj- tuli. Da jakno dol - dalje tuli. Mobitel, ključe ven - spet tuli. Ene 10 min vsi bulijo- midva kot lopova.  Še vedno tuli, ko moj izstopa mimo alarmnega sistema. KOnčno ugotovimo, da tuli denarnica. Da vse kartice ven, denar.  Denarnica še vedno tuli! Potem pa oni varnostnik tam not v enem miniminiaturnem predalčku, nikoli uporabnem, najde ono ploščato belo "nalepko", ki tuli. Kliče, preverja, v glavnem si misli: evo, ju imamo,tatova. Moj dragi zmeden v nulo. Zaslišanje: kje je račun. Moj: to mam že ful cajta nazaj, je že ful stara. In vskočim jaz: in rečem, kaj govori, če sem mu jaz to kupila v SLO. Varnostnik: račun... Jaz: če pa kupljeno 1,5 leta nazaj v slo, nimamo računa.  V glavnem bila sva ta glavna lopova tam pol ure. HB takega artikal tam niso imeli v prodaji- so pol ure preverjali al ga majo al ne in če so ga imeli pred časom... Si predstavljate kako s.... bi bilo, če bi ga imeli... Jao jao - tak da, ko vstopate v trgovine in piska, razmislite, lahko bodo težave, ko greste ven...

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 22:58:12   
sanwebdra
A lahko Štajerke izjemoma v četrtek, zaradi mojega razgovorauser posted image  ... pa Teka, tebi cincin prinesemo!

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 22:58:22   
Pandica
Sanwebdra   hvala za pijačo user posted image

Jaz pa častim vročo čokolado, ker me tak zebe, bbbrrr, je mrzlo, a ni?


user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu noa1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:01:20   
teka
kinnie, dobila nakazilo user posted image kar se ostalih stroškov tiče, tudi jaz ne vem točno, sem samo "posrednik" pri plačilu, šefica je suzanamai user posted image pa tudi sicer prvič upravljam s paypalom, sem odprla račun extra za to drugo naročilo copatk, pa ziher mi bo še velikokrat prav prišlo. tako da držim pesti, da bo vse okuser posted image

mehurčica, žal mi je, da je tvoja mama tako nerazumevajoča...sem pa 1000% da boš ti zato mama na kvadrat...tudi zaradi tega, kar doživljaš. sicer pa se strinjam s pandico, za vsako rit se šiba najde... zate pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
majoli, tvoj maks te ima pa itak fuuul rad. zdaj je pač kao "samostojni frajerček", pa ne bo dolgo, ko te bo stiskal in vriskal user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:01:50   
sanwebdra
Ajd, šibam spat ... lahko noč
user posted image

_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:05:01   
Pandica
Joj, Alina_alin  to pa je res moglo bit grozno user posted image
Pa, ko vsi potem tak bulijo v tebe user posted image   ko začne piskat.
No, glavno je, da ste pol zrihtali vse in vaju niso zaprli v Avstriji user posted image user posted image user posted image

Teka  jaz bom ti tut denar prinesla na srečanje. Se mi zdi brezveze, da ti ga nakazujem in plačujem provizijo banki, ker se itak vidimo, vredu?


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:07:11   
teka
srečanje: se strinjam za četrtek. če bo sreča, bova midva z maxom zjutraj opravila pregled pri P, da lahko gre v petek končno v vrtec...je pa zara ful prehlajena, tak da upam, da tudi max ne faše, ker potem ne bo nič s cepljenjem...pa z vrtcem tudi ne...jaz pa bi že tak rada pucala! se sliši ful hecno, pred 4 leti bi rekla "kaka hepanka", zdaj pa se je res vsega tako nabralo, da pred službo res treba naredit red...

(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:08:43   
Alina_alin
Pandica, ja, zaradi ene  denarnice, vredne 2000 sit...user posted image
Je pa za razmislit, ker komot bi se zgodilo, da kupiš kako jakno drago v trgovini ****, ostane koda gor, greš v tujino , mimogrede v enako  trgovino in ti tam piska...


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:11:05   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra

A lahko Štajerke izjemoma v četrtek, zaradi mojega razgovorauser posted image


No, naj ti bo user posted image user posted image user posted image samo glej, da bo razgovor uspešen user posted image
Samo ne prosim prehitro zjutraj, ker tak veste, da sma mi2 zaspanki user posted image

Kje pa se bomo dobile, glede na to, da je full mrzlo že zunaj? Stara lokacija, Planet tuš?


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:12:55   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Pandica, ja, zaradi ene  denarnice, vredne 2000 sit...user posted image
Je pa za razmislit, ker komot bi se zgodilo, da kupiš kako jakno drago v trgovini ****, ostane koda gor, greš v tujino , mimogrede v enako  trgovino in ti tam piska...




Ja, razmišljaš že lahko, samo preprečit pa ne glih najbolj, razen, če greš nag v trgovine v Avstriji user posted image user posted image



_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:16:55   
Pandica
Štajerke  a je bila kera kaj v H&M v Mb? V mestu ali / in  v EP. Me zanima, če imajo vredu izbiro zimskih cotic za naše bejbe. Ali so že vse prodali user posted image user posted image user posted image , glede na to, da nas je zdaj tak preseneto ta hudičev mraz 

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:29:02   
Pandica
Še nekaj sem se spomnila vas moram vprašat user posted image  user posted image  user posted image

user posted image    Kaj ve boste kupile za naše user posted image   bunde in kombinezone al samo eno stvar od tega za pozimi? Ker, če imaš recimo samo bundico, kaj pa mu pol daš na / čez nogice, ko je v vozičku, da ga ne zebe? Samo ne mi rečt, zimske vreče za vozek, ker je nimam. Je nisem vzela zraven pri PP, ko sem ga izbirala in mi je mogoče zdaj malo žal.
Grem zdaj poiskat na BC stran koliko stane v naši barvi, če bom našla sploh.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:39:17   
Alina_alin
Pandica, sem bila pred 1 tednom v mestu Hm, in sem kupila bundo- takoo lepo. V bistvu je ne bi rabila, ker jo že imamo eno, pa se nisem mogla zadržat... Imamo tudi zimsko vrečo za v vozek. Meni je zimska vreča v vozeku zakon. Ko je bilo ful mrzlo, je naša prvorojenka bila v kombinizonu in še vreči in spala zunaj pri -15 kot bubika, ko notri nikoli ni tak lepo. Pa zdrava je bila celo zimo, da ne bo katera socialne klicala.
Bi pa tudi jaz še pogledala za kombinizon - ker od prvorojenke ji bo premali. K bundi zraven hlače podložene - take zimske -ala smučarske.
oblačenje sedaj- danes je imala:bodi kr rokav, gor majčka tanka dolg rokav. Za zunaj še gor  jakna : narejena iz debelega flisa, na katerega je še prišita ena volnena plast. Spodaj je imela bolj debele hlače, zoknčke - sem jo pa (spodnji) del zavila v dekico (ne vem, al naj že inštaliram zimsko vrečo...). In je spala zunaj in bila topla, tudi nogice. Ja, če pa je zunaj 10st, je treba bolj oblečt.


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Desetke007 part 5
15.9.2008 23:47:05   
Pandica
Alina_alin   imaš zs user posted image


user posted image    kdaj pa se začne dajat user posted image   trakce oz. kapice na glavo? Se vidi, da je Zala prvorojenka, ker nič ne vem user posted image


< Sporočilo je popravil Pandica -- 15.9.2008 23:50:38 >


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 0:02:22   
lane31
No lahko noč na part 5..........samo veste kaj ,mi bo manjkal ta prvi post -seznam destk.....zdaj sem ga takoj našla ko sem iskala kdo praznuje ali podobno
Lahko noč babike.......grlo me je začelo bolet.....klinc pa ta mraz


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 0:02:42   
Pandica
Pa kaj si ti nor  user posted image
Sem se zdaj spomnila, da moja miška rabi še škorenjčke letos.
Pogledam malo na BC, najdem te user posted image   sicer so mi full všeč, samo kaj, ko stanejo 41,50 eur user posted image
To se mi zdi full drago, še za sebe ne dam toliko za škornje, pa jih nosim veliko dlje časa.

user posted image    Kje imajo kaj bolj poceni škornjčke  za naše user posted image ?





_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 0:04:19   
Pandica
Oooo Lane31  še ne ajaš? Za grlo pa hitro en topl čajek z limono in medom spit user posted image

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 0:06:07   
Pandica
user posted image      

13.09. sanwebdraJULIJA   user posted image user posted image     
             rojstvo: 2540g, 45cm 

           6.mesec: 7050g, 64,5cm

           9.mesec: 8250g, 72cm 

18.09. pingiJAKA   user posted image user posted image  
             rojstvo: 2980g, 51cm 
        6,2.mesec: 8000g, 68cm

24.09. orka** , ANEJ   user posted image user posted image  
             rojstvo: 2530g, 47cm 
           6.mesec: 8400g, 69cm

           7.mesec: 8850g, 71cm
           8.mesec: 9600g, 72cm 

03.10. Klaudia, LIA   user posted image user posted image   
             rojstvo: 4030g, 53cm 
           6.mesec: 7850g, 68cm 

           7.mesec: 8000g, 69,5cm
           8.mesec: 8200g, 72cm (doma) 

03.10. suzanamaiZOJA    user posted image user posted image
             rojstvo: 2510g, 49cm 
           6.mesec: 7580g, 65cm

        7,5.mesec: 8150g, 65,5cm 

03.10. tave, TEJ   user posted image user posted image  
             rojstvo: 3360g, 52cm 
           6.mesec: 8970g, 71,5cm

           8.mesec: 9980g, 74cm 

04.10. *kinnie*ŽAN
             rojstvo: 4520g, 55cm 
           6.mesec: 8400g, 68cm 

06.10. MiclaELENA   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
             rojstvo: 3600g, 52cm 
           6.mesec: 7045g, 66,5cm  
  
07.10. maja zarja, ZARJA   user posted image user posted image user posted image  
             rojstvo: 2660g, 49cm 
           6.mesec: 7490g, 68cm 

08.10. tekaMAX
             rojstvo: 3620g, 51cm 
           6.mesec: 7300g, 68cm 

11.10. skuštrana, ARSEN   user posted image  
             rojstvo: 3740g, 55cm 
           7.mesec: 8660g, 70cm

11.10. KasijaELIAN   user posted image user posted image user posted image user posted image
             rojstvo: 3840g, 54cm 
           6.mesec: 6950g, 68cm

           8.mesec: 7460g, 72cm 

11.10. kmarijaNINA   user posted image  
             rojstvo: 2990g, 50cm 
           6.mesec: 7500g, 66cm 

12.10. *pikijakob*NEO 
             rojstvo: 3660g, 51cm
 
           6.mesec: 8360g, 70,5cm

13.10. oktoberkaZARJA   user posted image user posted image   
             rojstvo: 2890g, 50cm 
           5.mesec: 6450g, 66,5cm 

13.10. JasnaNELI   user posted image user posted image

             rojstvo: 3950g, 54cm 
           6.mesec: 7730g, 67cm 

14.10. majoli, MAKS   user posted image   
             rojstvo: 3880g, 53cm 
        5,5.mesec: 8550g, 66cm

14.10. PandicaZALA   user posted image user posted image
             rojstvo: 3900g, 52cm
 
           6.mesec: 6640g, 66cm 

14.10. metkica1LUNA   user posted image user posted image user posted image user posted image

             rojstvo: 3050g, 50cm 
 
          6.mesec: 6500g, 67cm (doma)
           7.mesec: 7000g, 68cm 

15.10. janjaURBAN    user posted image user posted image user posted image user posted image

             rojstvo: 3950g, 54cm 
           6.mesec: 7740g, 69cm 

15.10. miškDONA   user posted image
             rojstvo: 3300g, 51cm 
           6.mesec: 7010g, 66,5cm 

15.10. tyna79TIJA
             rojstvo: 2640g, 47cm 
           6.mesec: 7000g, 65,3cm 

15.10. MargaretaEVA
             rojstvo: 3040g, 51cm 
           6.mesec: 6370g, 66cm

           7.mesec: 6830g, 67,5cm

16.10. UlaaNIK
             rojstvo: 2720g, 48cm
 
           6.mesec: 7900g, 69,5cm 

17.10. *Lana*TEVŽ   user posted image user posted image   
             rojstvo: 3050g, 48cm 
           6.mesec: 9520g, 65cm

           7.mesec: 9850g, 67cm 

17.10. noa1, AJŠA
             rojstvo: 3590g, 48cm 
        6,5.mesec: 9070g, 66,5cm

18.10. JennyAnnyLANA   user posted image user posted image  
             rojstvo: 3240g, 51cm 
           7.mesec: 7230g, 73cm

19.10. mehurčicaENI
             rojstvo: 3340g, 50,5cm 
           6.mesec: 7020g, 69cm  

20.10. nova10kaTJAŠA   user posted image user posted image  
             rojstvo: 4010g, 55cm 
           6.mesec: 7560g, 70cm

22.10. valčiNINA   user posted image user posted image
             rojstvo: 3450g, 50cm 
           6.mesec: 6435g, 67cm
           7.mesec: 6870g, 68,5cm 

22.10. 2ursaeBOR
             rojstvo: 3750g, 53cm 
           6.mesec: 8800g, 71,5cm
           7.mesec: 9260g, 71,5cm 

22.10. vedraLAN   user posted image  
             rojstvo: 3000g, 50cm 
           6.mesec: 7020g, 68cm
           7.mesec: 7500g, 71cm

23.10. drobižekŽIVA   user posted image user posted image  
  
             rojstvo: 3140g, 54cm 
        6,5.mesec: 6810g, 70cm 

25.10. dittaZOJA AIKEN
   user posted image user posted image  
             rojstvo: 3100g, 48cm 
           6.mesec: 7500g, 67,5cm

26.10. sanosan, BRINA
             rojstvo: 3220g, 49cm 
        6,5.mesec: 6900g, 69cm
           7.mesec: 7400g, 69cm  
  
26.10. miska1MARTIN
             rojstvo: 3210g, 52cm
 
           7.mesec: 8100g, 67cm 

26.10. VANILITEO   
 user posted image user posted image  
             rojstvo: 3490g, 53cm 
        6,5.mesec: 9650g, 73cm 

29.10. ŽivaANŽE   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

             rojstvo: 3810g, 52cm 
           6.mesec: 7950g, 69cm 

29.10. potOSKAR    user posted image user posted image user posted image  
             rojstvo: 3600g, 52cm 
           6.mesec: 8200g, 71,5cm (doma)
           7.mesec: 8700g, 72cm

30.10. lane31ANETA
             rojstvo: 3650g, 50,5cm 
           6.mesec: 7900g, 67cm
           7.mesec: 8300g, 72cm (doma)

30.10. Alina_alinTJAŠA   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
             rojstvo: 3190g, 48cm 
           6.mesec: 6120g, 61cm 

03.11. mama06, JERNEJ   user posted image user posted image  

             rojstvo: 3400g, 49cm 
       
6,5.mesec: 6985g, 69cm


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 0:07:51   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: lane31

samo veste kaj ,mi bo manjkal ta prvi post -seznam destk.....zdaj sem ga takoj našla ko sem iskala kdo praznuje ali podobno



Evo, sem ga skopirala samo zate user posted image   , da ga neuš pogrešala user posted image  user posted image   Pa ga imamo še vedno na 1 strani user posted image


Samo sem zdaj komaj vidla, da so podatki še bolj stari user posted image
No, to pa bo že naša Klaudia zrihtala, glavno, da vemo kdaj kdo praznuje, a ne? user posted image


< Sporočilo je popravil Pandica -- 16.9.2008 0:09:43 >


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Desetke007 part 5
16.9.2008 5:44:03   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Še nekaj sem se spomnila vas moram vprašat user posted image  user posted image  user posted image

user posted image    Kaj ve boste kupile za naše user posted image   bunde in kombinezone al samo eno stvar od tega za pozimi?

Naš bundico že ima, kombinezonček pa še dobi....


(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?