|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 52. dan!
27.9.2005 23:01:57   
Anonimen
Tako, pa sem spet nazaj v polnem zagonu. Glede diete pa raje ne bom nič rekla, sem taki user posted image , da mi je zelo nerodno. Pregrešila sem se v soboto, nedeljo, ponedeljek in torek. Brezveze! Upam, da bom danes zdržala cel dan. Ja, no kaj pa je problem zdržati poleg tortic, ne?user posted image user posted image user posted image
 
Ja, dan OH je tu!!!! Knjiga pravi:
 
Z: zmešajte eno naribano jabolko, 1 nariban korenček, sok pol limone in nekaj kapljic olja. Jejte počasi in uživajte.user posted image
 
K: rezanci z drobtinami
 
V: 1 kos torte ali 3 koščki peciva (dodali so recept za lešnikovo rolado) in 1 rebro jedilne čokolade
 
Meni se še ne sanja, kaj bom jedla, mogoče polento in omako od paprikaša. To imam zelo rada. Bom še videla. Kaj pa ve?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 7:18:06   
biba77
zelenjavna pizza ali testenine s paradiznikovo omako - sva z dragim v fazi odlocanja, ce bi jedla doma ali zunaj... user posted image

za zajtrk in malico pa slive.

zvecer pa??? ne vem... sem nameravala palacinke, pa grem ob pol osmih na en koncert in bo zmanjkalo casa za palacinke delat. mogoce pa bom spet pojedla kos kruha z marmelado?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 10:00:28   
Anonimen
Jaz bom danes spagete s paradižnikom, za sladico bo pa vejetno spekla muffine( je moj izrazil željo, da bi jih jedel, ampak moram še prej poiskat kakšen pameten recept)
Jaz se diete sedaj 4 dni striktno držim, prej sem se pa tudi mal kršila in se je takoj poznalo na teži, sedaj pa gre spet dol- bolj počasi ampak gre.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 10:03:45   
Anonimen
Jaz bom paradajzove špagete, zvečer pa najbrž tudi kar malo špagetov ali ne vem, morda res kaj sladkega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 10:11:05   
mojchka
Ninny, in koliko mafinov potem lahko poješ? Kaj misliš? Ene tri?
Jaz imam Oh dan jutri, pa si tudi ful želim mafinov, že dolgo jih nisem pekla.
Če hočeš recept:
1 jajce
8 žlic stopljenega masla
1.5 dl mleka
150 gr sladkorja
1 vanilin sladkor
250 gr moke
3 žličke pecilnega praška
150 gr  koščkov čokolade ali drugih dodatkov
 
Zmešamo mokre sestavine posebej, suhe pa posebej, nato obe zmesi premešamo.
Nadevamo v pekač ali v papirnate modelčke. Napolnimo do 2/3
Pečemo 15-20 minut na 180 stopinj. (če so manjši, manj)


_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 10:12:54   
Anonimen
Jaz bom špinačne rezance in barbecue omako, ki sem jo dane skupila v Šparu. Mislim, da je kar primerna glede na tisto, kar piše o sestavi, razen sladkor je notri. To pa je itak tudi v ketchupu, a ni? Kot konzervans. Zraven pa paradižnik. Za zvečer imam eno tortico se od prejšnjič, ker se je Tibor v trgovini nekaj pačil. Najprej je hotel to, potem pa kao ni hotel te in se je zelo drl, da je mislil indijančka. Zato smo potem kupili več tort. Kaj češ, scrkljan otrok.
Imam pa eno vprašanje: Kaj naj naredim v zvezi s tem, da imam v petek vodni dan, sodelvka pa je ob odhodu v pokoj priredila prav v petek slastni piknik? Pa ne bom mogla tam balinat in ga srat, zraven pa vohat omamne dišave raznorazne hrane in piti vodo? Sem prepričana, da bi padla v nezavest. Da pa bi doma ostala, se mi pa tudi mimo zdi, saj itak nikoli nikamor ne grem. Kaj mislite, kako hudo je, če se ta vodni dan prestavi za 4 dni?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:15:27   
Anonimen
Splišni, jaz bi na tvojem mestu v petek jedla in potem vodni dan prestavila na soboto. V nedeljo pa naprej z B.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:17:50   
Anonimen
Ja, o tej možnosti sem tudi premišljevala. Samo sobota bo huda za vodni dan, če bom cel dan doma.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:19:39   
Anonimen
Se boš pa kam odkidala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:21:37   
biba77
Jaz pa bi dieto podaljsala za te 4 dni... user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:22:26   
Maja0505
Ej Splišni, tolk si že shujšala, da mislim, da ne bo panike, če maš v petek mesni dan, v soboto pa vodnega. Pa nč ne jej do piknika, sam vodo pij.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:23:16   
Anonimen
Tako, jaz pravkar kuham paprikaš in žgance. Jaz bom jedla brez mesa, seveda. Za zajtrk sem jedla grozdje.

Ninny, kot da bi ti misli brala, sem ravno malo prej iskala po netu recepte za muffine in jih dobila cel kup na kulinariki. Mnjami, so fajni recepti, jaz osebno še tega nisem nikoli delala. Verjetno pa bom poskusila s tem v soboto. Če želiš, imam naslednje recepte:

user posted image muffini z vročim čokoloadnim srčkom
user posted image muf. s kokosom in višnjami
user posted image muf. presenečenja

Sicer lahko greš tudi na kulinariko, kjer jih najdeš še malo morje, evo tu:

http://www.kulinarika.net/baze/receptirezultati.asp?kategorija=sladice&kategorija1=%25&sort=&nacin=&offset=900 

Upam, da bo delovala. Pa dober tek vsem! user posted image

Kaj Mariposa še ni prišla nazaj s potovanja? Jo že malo pogrešam.user posted image

Vodni dan si lahko prestaviš, Splišni, jaz bi si ga sicer tako, da bi potem en dan preskočila, da bi bila spet skupaj z nami.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:26:42   
Anonimen
Ne vem, Blacky, to bi bila potem še večja zmešnjava. Ma, bom videla. Jedla bom zagotovo, najbrž samo meso in zelenjavo. Kaj bom pa naprej, bom pa še videla. Hvala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:30:38   
Anonimen
K meni pridi za vikend, te bom gonila po Gorjancih ko mlado medvedko, boš vidla, če ti bo pasalo še kaj druzga kot voda user posted image  
Men pa tud ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:30:41   
Maja0505
Ah nisem vidla prejšnjih nasvetov. user posted image  No pol pa za 4 dni prestavi. Jaz bom tudi mogla, saj mi bo drugi vodni dan prišel na 1.november (obiski pri sorodnikih....)

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 12:34:02   
Anonimen
Si kar predstavljam al bino s palico v roki, pa mene spredaj, kako me goni po Gorjancih!user posted image user posted image user posted image  Vodeeeeee!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 13:40:53   
Anonimen
Hvala punce za recepte za muffine. Danes bom poskusila naredit bananine in en recept sem našla za šokoladne. Samo kaj ko lahko pojem samo triuser posted image .
jaz sem že po kosilu. Jedla sem testenine s paradižnikom, pa mi je šlo komaj kaj po grlu dol.( bolj bi pasala kakšna fina omakca, pa sir.. )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 13:53:14   
Anonimen
Ninny, zakaj si pa ne narediš omakce?

Glej jaz naredim takole in je res ful dobro.

Na čisto malo olivnega olja prepražim malo nasekljanega česna, vržem čez pelate, origano, baziliko, sol, enih par kaper, včasih še tri na drobno narezane olive. To je omaka za vse prste oblizat. Res, probaj enkrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 14:00:08   
Anonimen
o, bom naslednjič poskusila,  Al bina.  Jaz pa ponavadi samo tisti paradajz iz steklenice gor vržem pa je in moram rečt, da je zelo zanič

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 14:19:46   
Anonimen
ja, tisto zna biti precej neokusno. Sploh brez na debelo posutega sira čez user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 15:17:29   
Anonimen
Ja, ja brez okusa. Pa ni čudno, da še pol krožnika ne pojem(no sej glede kg je verjetn bolj, da manj pojem)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 21:09:15   
bobek05
Ojla, punce..

Še sem z vami, le časa nimam da bi kaj dosti skakala po forumu... Vagala se nič nisem - tudi zato ni časa.. user posted image Vedno bolj mi hodi po glavi, da bo treba začet nekaj migat (npr. aerobika), ampak nimam varstva za Aneja user posted image - pa sem razmišljala da bi si kakšno kaseto kupla (aerobiko ali kaj podobnega), ker doma pa bom menda že našla kakšno urco na dan (četudi po delih) za miganje riti user posted image Pozna katera kakšno fajno kaseto in kje bi se jo dalo nabavit??? Sem že gledala v Big Bengu (so jih nekdaj imeli user posted image ), pa tudi v Bofu pa ni nič.. samo joga...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 21:21:07   
Anonimen
Sori, Bobek05, o kasetah pa nimam pojma. Lepo, da si še z nami.
Jaz sem se pa včeraj zvečer nažrla črnega kruha, vsega starega sem pojedla, ravno toliko, da ni bil še plesniv. Tako sem bila lačna, da sem mislila, da bom umrla. Uf, kako je bil dober. In rezultat? Končno danes spet ena kila manj.
Jutri pa zelenjava (pri meni, vi kar jejte sadje). Piše, da lahko zelenjavno musako s krompirjem, ampak ne vem, če ni to pa vendarle malo preveč. Kakšna kuhana cvetača bi mi pasala. No, bom še videla. Ponavadi v pečici spečem paprike, pa jajčevce in čebulo. Njami.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 21:34:15   
mojchka
Bobek,
na www.lunin.net si poišči tibetanske vaje. prav fajn so.
Če ne pa lahko na e-mule (ali katerem podobnem) dobiš Pilates for dummies filmčk (pribl. pol ure traja)...
Pa v Hopla je bil prejšnji teden DVD Body pilates...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dieta - 52. dan!
28.9.2005 22:50:59   
bobek05
Hvala Mojchka,

tibetanske vaje sem že gledala, ampak je malo noro, da bi jih naj izvajal zjutraj na tešče, pa je to pri 3-mesečniku neizvedljivo... Zjutraj imam še ravno toliko časa, da vame vržem zajtrk.. Saj potem spi, ampak ob 11h pa res ne morem delat teh vaj in ŠELE POTEM imeti zajtrka - bi verjetno kar umrla od lakote user posted image

Bom pogledala Hopla, HVALA!

Se mi pa zadnje dneve dogaja, da sem tako zelo zaposlena, da nimam časa jesti oz. vase dam nekaj malega in zvečer sploh, ko je na vrsti Anejevo kopanje, pa hranjenje, pa uspavanje, pa na hitro cote obesim ali posodo pomijem in kar naenkrat je ura 20h, jaz pa ugotovim, da sem nazadnje jedla npr. ob 16h (pa še to danes npr. samo 1 banano - imam sadni dan) in tako kot danes sem zdaj FUL LAČNA, ampak sem se zaklela, da ne bom več jedla, ker je po osmi uri (čeravno mi v želodcu pošteno kruli user posted image )..  Enostavno bom se morala SPOMNIT, da bom jedla ob pravšnji uri..

Splišni, meni se je tudi zgodil že ta fenomen, da so KG kar stali, potem pa sem se malo pregrešila, pa je šlo dol... Po katerem principu pa je to??? user posted image Telo opet v šoku??? user posted image

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?