|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta padla nekam ...
23.8.2005 21:49:17   
tjaga
No tko, jest sm za ubit. Že od petka zvečer mi hrana diši, diši in diši. No pa da ne ostane samo pri vonju, hrana je tudi zelo dobra. In jaz jem. Ma kaj jem, žrem :grrr: . In ne morem nehat. :(( Bolj ko razmišljam o tem, da bi se vseeno morala spet držat diete, bolj mi pod roke pride kaj, kar leti naravnost v moja usta. Beda. Vam povem. Tako da vse kar je dol padlo, je tud nazaj gor priletelo. Na tehtnico pa že nekaj časa nisem stopila.
Se počutim tako kot takrat, ko sem še kadila. Dobre misli, da ne bom nobenega prižgala, pa sem znala takrat tud dvakrat več pokaditi. Zdaj je pa s hrano tako.
Joj, punce v roke se moram prijeti.
Adijo.
:kava::kuza::kava::kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta padla nekam ...
23.8.2005 21:55:03   
jazz
Predstavljaj si, da je tisti keks, ki ti je prišel pod roke polizal en srčkan mali:kuza:...eh, ne sekiraj se še zaradi diet, je toliko lepših stvari!

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta padla nekam ...
24.8.2005 0:51:42   
ciciban
ojla,Tjaga!

Jaz imam krasno resitev zate,sam na kavico mors prletet!!!Mam neki tazga zate,da si bos loh sadje lupla!:)-:)-:)-

:kuza::kava:

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta padla nekam ...
24.8.2005 7:01:42   
Lunca1
Tjaga samo ven se spokaj pa hodit, samo v službi bo ap to težko, a ne?:zmeden: V službo pa nič s sabo nosit. Pa nobenih slanih in sladkih prigrizkov ne imej doma.

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta padla nekam ...
2.9.2005 20:42:59   
TARA in MAJ
o tjaga ti kar jej pa še picerijo maš bliz le brž na eno

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta padla nekam ...
2.9.2005 23:02:52   
tanaja*
joj ne mi o picah, plissssssssss

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta padla nekam ...
3.9.2005 14:46:44   
LARIKA
Točno s takim problemom sem se tudi sama borila slabih 10 mesecev nazaj. Potem pa sem rekla da naj mi pomaga in od takrat me redno nadzira kaj jem in koliko. In lakota je hitro zbledela ko mi je pokazala moj orbitrek. Več sem pojedla,več sem orbitrekala, in sem shujšala za 11kg. In sem full ponosna nase, čeprav bi včasih se nažirala.

Pejt ven na sprehod, kolesari, rolej,..beri,.. samo ne misli na hrano, jej sadje,zelenjavo in predvsem ogromno pij-vodo!
Počasi in s trmo boš daleč prišla
Držim zate in vse ki hujšate

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?