|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj kašice
28.5.2012 22:51:09   
lojtra1
Mene pa zanima do kdaj ste svojim otrokom dajali mlečno žitne kašice od Milupe, Babylove.
Kdaj ste začele s čokolinom in čokolešnikom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Do kdaj kašice
29.5.2012 8:53:16   
Nocturama
Od (približno) tistega meseca, ki piše na škatli.

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Do kdaj kašice
29.5.2012 12:29:25   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: lojtra1

Mene pa zanima do kdaj ste svojim otrokom dajali mlečno žitne kašice od Milupe, Babylove.
Kdaj ste začele s čokolinom in čokolešnikom?


Po nasvet se lahko obrneš tudi k svetovalki za prehrano Mojci, ti bo hitro odgovorila. Tukaj jo najdeš: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mojca-kurent_50

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Do kdaj kašice
4.6.2012 15:35:26   
Weeda
Po občutku in približno tako kot piše na škatli. Če otrok rad je mlečne kašice, jih ni treba prezgodaj ukinjati.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?