|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dovolj osamljenosti
21.2.2010 13:53:37   
vednosam
Sedaj!Me boste,verjetno napadli,ampak resnično si želim ženske,ki  je enako osamljena,kot jaz,kajti žena dosti potuje,kajti dela v tuji letalski družbi,in resnično po teh letih nevem več kaj naj nardim,ne iščem in nočem prevare,le neko žensko družbo,vendar neobračam se zdaj k temu,da bi tu našel,želim le kak pogovor in seveda komentarje kaj bi nardili vi.ALI SE ŠE SPLOH SPLAČA VZTRAJAT IN DRŽAT NAZAJ? kajti resnično nebo konca,denar mi več ne pomeni nič,če ni ljubezni oziroma je vendar na daljavo. Lahko mi pišete tudi nam gmail zarad lažje komunikacije matej0101@gmail.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:00:06   
Anonimen
je zanimivo, kako sta partnerjeva služba in način življenja, na začeku uau in super. in kako sčasoma postane breme...
kaj pa v dobrem in slabem? user posted image

(odgovor članu vednosam)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:03:20   
vednosam
Ma saj je grdo napisano,ampak ti res začne presedat,pa odkrito povedano nerabim seksa ampak morda le nek pogovor,z osebo,ki je isto v takšnem šmornu. Ma preseda mi to,da sem po osem mescev sam pa se držim načela v dobrem in slabem pa brez varanja.Upam da štekate:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:03:59   
baguSka
in kaj tvoja partnerka pravi na to?

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:09:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Ma saj je grdo napisano,ampak ti res začne presedat,pa odkrito povedano nerabim seksa ampak morda le nek pogovor,z osebo,ki je isto v takšnem šmornu. Ma preseda mi to,da sem po osem mescev sam pa se držim načela v dobrem in slabem pa brez varanja.Upam da štekate:):)


ti čisto verjamem. jaz sem se držala načela, da šoferja, pilota ipd. nočem user posted image

aja. imam štromarja in sva tudi s tamalim dokaj sama. pa vseeno vsak večer zaspi zraven mene.

< Sporočilo je popravil mizantrop -- 21.2.2010 14:11:02 >

(odgovor članu vednosam)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:12:17   
vednosam
Ma kaj pravi zanjo je pomemben denar prvo,je hotela le kakšno leto potem pa kr podalšuje,to mi ne pomeni več nič,jaz sem pa zvest,po eni strani noro čeprav rabim,upam,da bo nekoč to poplačano,pa čeprav dvomim.Me res zanima če sem edini butelj,ki čaka osem mesecev,takih vrjetno ne delajo,pa čeprav jo z mislimi varam nonstop,kajti vidim večkrat ženske sodelavke kot njo. Ma nevem sam kaj naj nardim,morda bi znala kera povedat kaj vec ko je na istem kot jaz

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:25:01   
baguSka
ti bom se tuki napisala kot sem ti na eni drugi temi ze:

vec kot ocitno je, da rabis vec, kot ti tvoja partnerka nudi! zato ne razmisljaj o prevari, ampak rajsi zacni razmisljat o zamenjavi partnerice! ce ti je ona dala jasno vedet, da sluzbe ne zeli pustit..

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:29:00   
vednosam
Ja saj te razumem in po eni strani mislim tak po drugi pa je tu vendarle otrok,ki ga imava,to pa ni kr tak če me razumeš,resnica pa je da je nekdo bil prisiljen it kajti odplačuujeva resnično velik dolg,oziroma kredit za hiško,ampak zdaj,bi ze lahko šlo tudi če bi tukaj dobila sluzbo. Tako da je to problem,največji pa moja osamljenost
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti bom se tuki napisala kot sem ti na eni drugi temi ze:

vec kot ocitno je, da rabis vec, kot ti tvoja partnerka nudi! zato ne razmisljaj o prevari, ampak rajsi zacni razmisljat o zamenjavi partnerice! ce ti je ona dala jasno vedet, da sluzbe ne zeli pustit..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:33:40   
vednosam
resnično bi rad spoznal osebo,ki bi me razumela in morda bi se tudi ujela,če bi bla pa še ktera s tako pokvarjenimi misli,kot mi z prevaro rojijo po glavi bibi pa sprejel,kajti resnično mi rojijo grde pokvarjene misli po glavi
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Ja saj te razumem in po eni strani mislim tak po drugi pa je tu vendarle otrok,ki ga imava,to pa ni kr tak če me razumeš,resnica pa je da je nekdo bil prisiljen it kajti odplačuujeva resnično velik dolg,oziroma kredit za hiško,ampak zdaj,bi ze lahko šlo tudi če bi tukaj dobila sluzbo. Tako da je to problem,največji pa moja osamljenost
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ti bom se tuki napisala kot sem ti na eni drugi temi ze:

vec kot ocitno je, da rabis vec, kot ti tvoja partnerka nudi! zato ne razmisljaj o prevari, ampak rajsi zacni razmisljat o zamenjavi partnerice! ce ti je ona dala jasno vedet, da sluzbe ne zeli pustit..


(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:37:09   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

Ja saj te razumem in po eni strani mislim tak po drugi pa je tu vendarle otrok,ki ga imava,to pa ni kr tak če me razumeš,resnica pa je da je nekdo bil prisiljen it kajti odplačuujeva resnično velik dolg,oziroma kredit za hiško,ampak zdaj,bi ze lahko šlo tudi če bi tukaj dobila sluzbo. Tako da je to problem,največji pa moja osamljenost


Hm. Otroka si zdej prvic omenu. Torej je tud on brez mamice ves cas??? In je njej vseeno!? user posted image

Mislim jaz tega itak ne bom nikol razumela. Takih ljudi namrec. Vem da obstajajo - se prevec jih poznam! Ampak da jih nic ne moti ker niso doma ob svoji druzini, pa zal ne bom nikoli razumela. Saj jamrajo kako hudo je in kako jih pogresajo in bla bla, ampak leta in leta (vecina celo nikoli) nic ne naredijo v tej smeri! Ocitno jim to odgovarja - tak nacin zivljenja. Jaz ne vem kaj drugega bi blo lahko... Moj najboljsi prijatelj je tudi sofer in je doma samo cez vikende, pa se to ne vsakega. In skozzz jamra kako hudo me je, ampak ves cas pravi, da ce tega nebi pocel, nebi zasluzili dovolj in se pac 'zrtvuje'. Jaz npr se nebi mogla. Rajsi bi si nekje 'blizje' nasla dve sluzbe, ce bi blo potrebno.

Zato sem se vedno mnenja, da ce njej tak nacin zivljenja odgovarja in se nic ne bo spremenilo, moras to sprejet (brez varanja) ali pa si najdes drugo partnerko.

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:41:12   
baguSka
Al pa skleneta kompromis: si oba najdeta take sluzbe, da bo zadovoljivo in bosta seveda posledicno oba enako doma in ti ne bos osamljen! A ona pa ni nic osamljena?

Seveda morata bit oba zato. Ce ona ni, ker si te sluzbe zeli, potem itak nimas kej dost nardit, kot se sprijaznit al pa si najt drugo partnerko, ki ti bo dajala kr potrebujes.

Ce pa si zelis izkljucno le varanja zarad grdih misli pa to pocni, ce bos imel mirno vest - kaj naj ti drucga recem. Ampak natikat rogove svoji partnerki!? Ne vem no. Se cutis sposobnega za kaj takega? Kako pa ona npr resuje probleme s tem? Ali jih sploh nima!?user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:46:08   
vednosam
Ja saj te razumem baguSka tud jaz mislim tako,takrat tisto leto je bla res kriza in ona je pač dobila možnost in dober zaslužek zdaj pa je dovolj in bi lahko prišla nazaj

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 14:50:14   
baguSka
mislim - daj ji jasno vedet o cem si zacel razmisljat zaradi njene odsotnosti!!! si pac clovek s svojimi potrebami..

ti pa sam presodi, ce je vredno zarad tega zafrknit vezo se bolj kot je!

naj sodeluje, ker sam pac ne zmores!! razumljivo! in naj zacne cimprej, da se otreses teh misli, ki se ti trenutno gojijo po glavi..

BODI JASEN IN GLASEN IN JI POVEJ KAJ CUTIS!

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:19:10   
Colt
Ali pa jo enostavno povabi na forum user posted image Povej mi, pri kateri letalski družbi dela? Govorimo o medcelinskih poletih? Sicer je ona zvesta tebi al kako?

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:24:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vednosam

resnično bi rad spoznal osebo,ki bi me razumela in morda bi se tudi ujela,če bi bla pa še ktera s tako pokvarjenimi misli,kot mi z prevaro rojijo po glavi bibi pa sprejel,kajti resnično mi rojijo grde pokvarjene misli po glavi


glej vednosam....našel si pravi forum....polno kur, tu in tak pride kak petelinuser posted image  pa še tisti eden, ki se ga trenutno spomnim, ma za sabo kuro in 3 piščetauser posted image user posted image user posted image  aja...pa Colt....samo on je bolj romantična dušicauser posted image


mislim, da si na dobri potiuser posted image

sicer pa....če je itak ni, kaj bi se potem spremenilo, če je res ne bi bilo?
po moje nič. edino v kakšno stanovanje bi se preselil...kar pa ima tudi določene pozitivne strani.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vednosam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:25:47   
baguSka
rija? a ti to za njegovo boljse razumevanje?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:25:56   
rija
user posted image majkuš, sem se nalezla tega citiranjauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:26:34   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

rija? a ti to za njegovo boljse razumevanje?user posted image user posted image user posted image


saj veš, da rada pomagamuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:26:52   
baguSka
pridna si... user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:36:54   
ZARA
A sta vidve tudi malo osamljeni?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:39:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A sta vidve tudi malo osamljeni?


ne, samo smrklava in prehlajenauser posted image
pa ti?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:40:27   
ZARA
Niti ne. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:48:44   
rija
lepo user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:53:08   
vednosam
Ma saj tukaj bi blo lepo spoznat,kakšno nežno žensko,mislim d avas je več kot pa na kakih chatih,pa še verjetno ste pametnejše,tako jaz mislim,in vredne zaupanja,saj v končni fazi ste ženske z otroci,kar pomeni zrelejše in bolj razumne ter ljubeznive sklepam po forumu sodeč. Ali se motim?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dovolj osamljenosti
21.2.2010 18:57:41   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A sta vidve tudi malo osamljeni?


osamljena sploh ne.. me pa ze rit boli, ker dons ze ves ljubi dan sedim za pc-om..

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?