|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Drobna pikica.....?
22.1.2008 17:29:38   
witto
Danes sem imela torej uz, 10.1. sem naredila test doma, in je bila komaj vidnauser posted image . Ponovila sem ga še isti dan pri ginekologinji, in tudi tam je bil pozitiven, kri čez dva dni negativna. Danes dobim rezultate, hormon v krvi 10.1. je bil 0,01, kar pomeni ni nosečnosti. Sledijo razni znaki, ginekologinja mi opravi uz, pregleda oba jajčnika, ugotovi, da sta povečana, zaradi klomifena, kar je dober znak, saj je telo reagiralo na tablete. Nenadoma me pa opozori, ali vidim tudi jast eno drobno pikico, oh ja, sem odgovorila. No, ob tej drobni pikici, lahko govorimo o zgodnji nosečnosti, mi je pojasnila. Ampak je še vedno prezgodaj. Poslala me je na ponoven odvzem krvi, rezultati seveda spet sledijo, in jast sem na istem. Nevem ali se veselit ali kaj.... Zanima pa me, če tista pikica ni bil plodek, kaj bi to lahko bilo?  PUNCE KAJ MISLITE?????????????????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 17:43:10   
Anonimen
Witto, verjamem da ti je težko, vendar poizkusi čimmanj misliti na to. Če G ni vedela točno kaj bi tista pikica bila in je videla UZ, ti punce tu gor bodo bolj težko pomagale. Lahko je videla GV, lahko je kakšen miom, lahko je kaj tretjega, ker je telo tako reagiralo na klomifen,... pač, čisto ugibanje.

Težko karkoli rečem, mogoče le to, da ti pošiljam en objem, držim pesti, da se pikica izkaže za najlepšo novico, pa upam da boš čimprej vedela pri čem si/sta. user posted image

(odgovor članu witto)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 17:44:37   
Veki_222
O, witto, kot vsem tudi tebi taaako želim, da bi bilo res in da bi bila user posted image ...Kaj bi to bilo, pojma nimam, lahko ti samo rečem, veliko potrpljenja imej, čas bo pokazal svoje. Tačas pa veliiiko pozitivnih misli - ti pošiljam!
LP

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 17:45:31   
little angel
jaz ti drzim pesti!!!!! javi ko bos vedela kaj vec

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 17:57:57   
alynaty
jaz tudi držim pesti, da bo iz pikice čez nekaj mesecev user posted image
alynaty

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 18:00:09   
murkica
witto. tudi jaz držim pesti. Sem danes prav mislila nate!! Upam, da krvni test pokaže user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu alynaty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 18:02:29   
spps
OJLA WITTO!
Kdaj pa imaš naslednji odvzem?sama tudi navijam zate,da bi zagledala user posted image .pa tudi če ne bo,ne izgubi optimizma in se bori naprej!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 18:10:01   
witto
odvzem sem že imela danes , takoj po uz. izvide dobim jutri. upanje pa nebom izgubila, sej pravim, če ni zdaj bo pa morda mogoče drugi mesec

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 18:13:20   
spps
valjda da bo ,če ne zdaj pa naslednjič...vrjamem pa ,daje težko ko ne veš pri čem si.to čakanje je katastrofalno.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 18:48:11   
julija30
Witto, srčno upam, da bo jutri tvoj srečen dan


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 18:48:46   
Anonimen
Witto, kmalu bo, kmalu boš user posted imageuser posted image Kako to, da dobiš izvide pa šele jutri? Ker zdi se mi, če se motim naj me kakšna popravi, da dobijo te izvide v enem dnevu, po parih urah. Ker tole čakanje bi tudi mene delalo nervozno.

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 18:59:21   
witto
Ma v bolnici Izoli je tako......... pa tudi,kri sem dala dokaj pozno, šele ob 15, takrat pa laboratorij že zaključujejo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 19:03:24   
spps
in kako prenašaš vse to čakanje?upam,da se ne  obremenjuješ preveč.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 19:09:01   
witto
kako prenašam? kaj pa vem, pač čakam, da vidim kaj vse se bo izcimilo iz te zadeve, v končni fazi mi pa drugo ne preostane. Dokaj mirna sem, na vse skupaj se spomnim takrat ko mi je slabouser posted image  to se pravi v jutranjih urah, in ko zaspim, naprimer kot včeraj za v službouser posted image user posted image user posted image  ker to mi ni v navadi. No, danes me je tudi kolegica opomnila, da sem se spremenila še najbolj v obraz. E na druga pa mi je to isto zadevo omenila že prejšnji teden.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 19:16:24   
spps
ja,upam na najboljšeuser posted image user posted image user posted image
utrujenost,psiha...polna lunauser posted image  pa tud naredijo svoje.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 19:24:55   
Athina
witto, držim pesti zate ... a si potem naredila še kakšen test? meni se zdi, da si ti user posted image ... tak filing sem imela že od vsega začetka ... verjamem, da je res tako in ti želim srečno jutri! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 19:29:32   
Kepica83
hej witto! Jaz tudi srčno upam, da si user posted image . Nevem kako to, da imaš dovolj hormona za teste a v krvi pa ti ne pokaže? Jaz sem ziher da si nosečka kako bi pa v nasprotnem primeru bila testa pozitivna. ? Ti nič ne skrbi ziher imam prav, morem imeti. Pošiljam ti velik in topel objem, jutri bom pa mislila nate in ti držala pesti.user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 19:30:54   
witto
Hvala, jast tudi upam, da je tako, in če ni pač ni. Bom to vzela kot za izkušnjo več. Če pa je, potem bom bila, normalno kot vsaka na tem forumu, najsrečnejša. Ko bi ta mala pikica, vedela, kako težko pričakovana je, in kako jast in moj fant komaj čakava na njen prihod.........

(odgovor članu Athina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 20:46:52   
dajamaja
Nimam kugle, da bi v njo poogledala, imam pa srce, dati zaželim jutri izvedeti čudovito novico! Če se le da ne misli preveč na to - kar je pa skoraj misija emogoče. Vse dobro!

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 22:04:21   
Mona Liza
Witto, sem te že v eni drugi debati spraševala, kako si opravila z uz, pa vidim, da si že tukaj napisala o tem. Jaz res ne vem, kaj bi ta pikica pomenila user posted image sigurno pa je za moje pojme ta pikica nekaj pozitivnega. Jaz močno stiskam pesti, da bodo jutri izvidi pokazali to, kar si s fantom globoko v sebi tako močno želita. Stikamo pestke user posted image  , da si srečka user posted image

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 22:11:18   
trinity22
witto držim pest, da jutri izveš najlepšo novico.Do takrat pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Drobna pikica.....?
22.1.2008 22:42:12   
pikachu
tudi jaz držim pesti da bo iz te pikice zrasel user posted image ! pa šepikica za srečouser posted image

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 12:17:02   
Anonimen
Witto, kaj novih novic? Še vedno držim pesti... user posted image

(odgovor članu pikachu)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 12:19:41   
murkica
witto- tudi mene zanima? Držim pesti za user posted image .

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Drobna pikica.....?
23.1.2008 15:55:58   
witto
Dobila rezultate, ko sem dala 10.1. kri , je bila hormon na 0,01. Od takrat je zrastel na 0.06 kar je še vedno premalo. Ampak je zrastel, v tem času, nisem pila nikakršnih hormonov ali drugih tablet. V laboratoriju, so rekli, da je še vedno prezgodaj, in da bo še potrebno preverjanje krvi. Jutri grem nazaj k moji zdravnici, da vidim kaj mi bo ona povedala. Torej je še vedno upanje, da se le nekaj dogaja z mano

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?