|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Družinski avto
14.9.2007 12:34:39   
kasija78
Pričakujeva prvega otroka in sva tik pred menjavo avta. Malo sva šla že gledat, zdaj me pa zanima vaše mnenje, kateri avto se vam dobro obnese za družino z enim/dvema (bova najbrž avto par let imela) otrokoma. Mikajo me enoprostorci, samo nikakor se ne morem odločiti katera firma, ker mi noben ni čisto všeč. Predvsem me zanima, da ima avto velik prtljažni prostor, da gremo z njim lahko na morje in da spravim vanj voziček brez nekih kolobocij. Pa da je varen in se ne kvari ves čas. A bi morala biti še na kaj pozorna pri nakupu zaradi otrokove varnosti?

lp,  kasija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Družinski avto
14.9.2007 12:39:52   
benika
Mi imamo Xsaro Picasso in smo ful zadovoljni. Prtljažnik je res velik, prostora kolikor hočeš, pa še udoben je.

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Družinski avto
14.9.2007 12:41:24   
Ketrin
Mi imamo tudi Picasoja!!! In je SUPER!!!!!!! Vse kar je benika napisala!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Družinski avto
14.9.2007 12:52:03   
Miss Piggy
VW Passat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Družinski avto
14.9.2007 12:56:20   
fricka
To je zelo relativna zadeva. Mi imamo kot službeni avto Dachia Logan, pa čedalje večkrat ppuščamo Passata doma in jo koristimo tudi privat. Je zelo prostorna, mehka za vozit, se ne kvari (saj je konec koncev Renault), ima klimo, dobro potegne (1.6 16 v).

(odgovor članu Ketrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Družinski avto
14.9.2007 12:56:40   
klaja
Mi tudi razmišljamo o nakupu malo večjega avta in je moj najbolj navdušen nad Citroenom Berlingom ali pa Peugeot Partner.

Drugače pa kaka Opel Zafira.

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Družinski avto
14.9.2007 13:08:10   
hokejistka
Ford S Max. 

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Družinski avto
14.9.2007 13:09:23   
pina-1
Mi pa imamo fiat Dolo-ja dizla in smo super zadovoljni. PRtljažnik je res Ogromen in prostoren, pa tudi sedeži so veliki in udobni. Vožnja je enkratna in preglednost tudi. Imamo ga 5 let in nismo z njim imeli nikoli nobene težave.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Družinski avto
14.9.2007 13:09:46   
Nika v službi
Renault Scenic ali Grand Scenic ali Espace; cenejša, pa prav tako zelo solidna varianta, pa je Dacia Logan, kot je že ena prej povedala.

Mi imamo sicer enega otroka, pa krasno shajamo z Renault Megane Grandtour (karavan).
Ga ne menjam za nobenega drugega!!

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Družinski avto
14.9.2007 13:10:27   
lukec
S-max. C-max, Corrola verso, VW touran ... Od teh ti mora biti vsaj en všeč.
Sicer pa z enim otrok in VW golfom zaenkrat kar gre.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Družinski avto
14.9.2007 13:55:28   
Lunca1
Mi imamo Passata, zdaj bomo pa kupili še Picassoja, ker ima moj službeni avto, jaz pa ni mislim celo leto viset doma, ker ne morem spravit vozek v Micro. Dobimo ga oktobra.user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Družinski avto
14.9.2007 14:12:20   
Naja31
Nisi napisala koliko denarja imate na voljo? Po moje je to bistvena informacija.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Družinski avto
14.9.2007 14:17:08   
AnaB.
Tudi midva sva pred prihodom najinega sončka zamenjala avto in nabavila Picassojauser posted image user posted image . Super je, sploh zato, ker je malo višji od ostalih in se mi zdi zaradi tega bolj varen. Prtljažnik pa je ogromen - midva sva kupila Quinniya 3XL Comfort, ki je ful velik, pa gre čisto komot noter, pa še ostane plac, seveda. Mislim, da so še vedno v akciji in dobiš pri starem modelu zelo dobro opremo. Priporočamuser posted image user posted image !


_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Družinski avto
14.9.2007 14:22:56   
Marogica
Mi imamo Kio Carnivala, 7 sedežev, dvojna klima, + vsi dodatki...., dolžina avta kot Espace Grand(podaljšan), drsna vrata(zame zelo pomembno, da si na parkirišku "ozek") in smo za 3 leta starega dali 2,5 mIo SIT, to je ca 10.400 €. Smo zelo zadovoljni...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Družinski avto
14.9.2007 14:23:04   
loncica
Midva imava Megane Grandtour, ki ga ne dam za noben denar.

Če pa bi razmišljala v smeri enoprostorca, pa definitivno Ford S Max.

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
14.9.2007 14:27:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AnaB.)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Družinski avto
14.9.2007 15:06:13   
total
Midva sva pred kratkim nabavla škoda Fabia karavan..zelo prostroen,lep in suepr avtouser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Družinski avto
14.9.2007 17:46:45   
Miska2
Hojla, jaz bi ti pa priporočila Mazdo 5, Seat Alteo XL ali Toyoto Corollo Verso - stestirala sem vse tri in se obnesejo, so zelo prostorni. LP

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Družinski avto
14.9.2007 19:22:35   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Nisi napisala koliko denarja imate na voljo? Po moje je to bistvena informacija.

Mislim, da je to zelo pomembna informacija, se lahko zelo zoži izbor, ker je drugače full preveč avtomobilov.

Jaz imam Reanult Megana, on pa vozi WV Passata karavana in mislim, da glede na velikost prtljažnika v novem Passatu ne bo nobenih težav s prostorom. Sva letos full stvari vlekla s sabo na morje pa je bilo še prostora. Tudi v Meganu ne bi smelo biti problemov glede vozička.Glede na to, da je pa moj avto star komaj dobro leto si enkrat v prihodnosti (čez 5-6 let) želim Renault Scenica.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Družinski avto
14.9.2007 23:06:11   
kasija78
Hvala za odgovore!

Mogoče bi morala res napisat v kakšni vsoti kupujeva, ampak saj lahko spet variraš glede na to, a vzameš starega ali novega. No, kupujeva v rangu Renault Scenica. Za Dacio Logan pa sploh nisem vedela, ga bom šla tudi pogledat.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Družinski avto
15.9.2007 21:14:10   
lea23
mi imamo audija karavana, ga je imeu dragi še preden smo bili družina.. super 1a avtouser posted image

(odgovor članu kasija78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Družinski avto
16.9.2007 14:02:57   
Pia77
Midva imava Passata karavana, starega nekaj let. Tole bo sicer najin prvi otrok, sem pa enkrat prevažala prijateljičine 3 otroke - na zadnjo klop gredo preverjeno in zlahka 2 lupinici in na sredino otroški avtosedež za 9-18kg. Prtljažnik je pa itak na meji tovornjaka... user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Družinski avto
16.9.2007 14:34:06   
Maleal
Mi imamo renault ESPACE,full zadovoljni.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Družinski avto
16.9.2007 16:33:04   
Anonimen
Jaz sem se eno leto vozila z raznimi majhnimi in velikimi avti. Tudi v najmanjšega je šlo vse. Voziček, prtljaga.....

Tako da je prostornost relativna. Večji je avto, bolj si komot in več nosiš s sabo. Pri manjšem se obnašaš bolj racionalno.

(odgovor članu kasija78)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Družinski avto
17.9.2007 14:12:00   
Inigo
tdu midva gledava nov avto. zdaj mava Hondo Jazz in gre notr vsakršen voziček... smo probal nekega velkega Peg Peregota od bratranca, in gre... navdušujeva pa se sedaj nad Hodno FRV. odličen avto! spredaj ima 3 sedeže, tako da lahko otrok v lupinici sedi spredaj med obema staršema. pa še air bagov ni potrebno izklopit, saj ga na sredini ni.

pozanimajta se za ta avto, res je superi n zelo udoben. midva sva ga sprobala in mislim, da bo kmalu najin user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?