|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Enostavno knjigovodstvo - heeeelp
15.2.2005 21:06:14   
Katjuša & Daša
:zmeden2: Ja saj vem, da to ni tema za tukaj, ampak jaz sem že čist obupana in iz vaje. Ali mogoče katera obvlada enostavno knjigovodstvo (bilance amortizacije itd..).

Nujno bi rabila pomoč.

:zmeden: Katjuša :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Enostavno knjigovodstvo - heeeelp
16.2.2005 12:17:15   
Katjuša & Daša
Delam bilanco za sp, in sem verjetno že lansko leto narobe vpisala. Letos se pa mal za nazaj čekirala in ugotovila razliko. Torej:

Amortizacijo sem lansko leto prepisala v napoved za odmero davka... iz popisnega lista osnovnih sredstev na dan.. iz stolpca 16 neodpisana vrednost...
Predlansko leto pa iz obračuna vrednosti amortizacije...iz stolpca 10 obračunana amortizacija.

zdaj sem pa v dilemi. Kater podatek je pravilen kolona 16 ali 10. Mislim, da sem se lani zmotila.

?Vem? pa da se v podatke iz bilance stanja vpiše iz pod točko 1 in 2 iz kolone 16 iz popisnega lista osnovnih sredstev na dan..
Verjetno sem tle neki zamešala. :zmeden2:

pa še to v Podatke iz izkaza poslovnega izida se tud verjetno vpiše obračunana amortizacija iz kolone 10 obračuna vrednosti amort... Ali se tud tle motim???:zmeden2:

Mislim, da je skrajni čas, da računovodstvo predam računovodskemu servisu. Že 14 dni skupi zlagam bilanco pa ne gre in ne gre. in tko je vsako leto. :hudicek:

Že v naprej najlepša hvala.
Katjuša

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Enostavno knjigovodstvo - heeeelp
16.2.2005 21:00:37   
Katjuša & Daša
Saj vedno delam z svetovalcem, vendar ni navedena zap. št. in sem bila malo zmedena, ker so bile spremembe in sem mislila, da sem kaj spregledala.

Najlepša hvala za pomoč. Jutri spišem in pošljem pa imam spet eno leto mir.

Katjuša

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Enostavno knjigovodstvo - heeeelp
29.5.2020 14:52:18   
mpritr1
Če imate vprašanja glede knjigovodstva, najbolje, da se obrnete na profesionalce: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/racunovodje/knjigovodstvo-cene-pogosta-vprasanja-in-preverjeni-ponudniki-knjigovodstva/

(odgovor članu Katjuša & Daša)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?