|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 8:37:42   
Tjula
da ne bomo na včerajšnjem prvem delu naštepali 100 strani, bodimo danes malo bolj konkretni: ali med seksom kdaj razmišljate o drugih stvareh ali o kom drugem? Se vam kdaj zgodi, da razmišljate, kaj boste naslednji dan kuhali, ali pa, recimo, mislite na svojega sodelavca, moževega prijatelja ... in ali imate zaradi tega slabo vest? Meni včasih misli odtavajo kam drugam ... sam se pol hitro ukrotim:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 8:43:11   
puncica
ali med seksom kdaj razmišljate o drugih stvareh ali o kom drugem? .... ja tudi.

Se vam kdaj zgodi, da razmišljate, kaj boste naslednji dan kuhali, ali pa, recimo, mislite na svojega sodelavca, moževega prijatelja ... Ja

in ali imate zaradi tega slabo vest? Ne

Meni včasih misli odtavajo kam drugam ... Tako pač je.

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 8:45:32   
Tjula
Tjazy, kje si, tole je debata zate ... sam pozabi na tisto o kuhanju (a moški kdaj kuhate?) in prijateljih (pretvori v prijateljice) :)-:)-:)-

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 8:56:45   
Anonimen

OO Tjula.. vidim da nadaljujes.. Lepo.. Mimogrede malo presenetljive statistike iz prvega dela..

Izmed 12 odgovorov si jih 9 (75%) zeli s parom ali pa z dvema tipoma.. ali pa z dvema zenskama.. v glavnem vec kot 2

In izmed 10 odgovorov (2 sta bila moska) jih je 6 biseksualnih..

------------------

Ce moski kdaj kuhamo.. Hee.. je rekla zena, da sem jo med mojim ocetovskim dopustom hranil kot v taboriscu :)- Jaz se pa tko trudil.. :)- Kuham bolj preproste jedi.. (caj, palacinke, spagete, krompir, zelenjavo, pizza..)

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 9:01:53   
Anonimen
ali med seksom kdaj razmišljate o drugih stvareh ali o kom drugem?

ZDAJ ZE DOLGO NI BILO, TKO DA SE JE TREBA SPOMNIT.. JA NEKAJKRAT SVA SE SLA IGRICO, DA MI JE GOVORILA NAJ MISLIM NA ENO OSEBO.. PAC TISTO KI JE VEDELA DA MI JE VSEC.. IN JAZ SEM NJO SPOMINJAL NA NEKOGA DRUGEGA.. KAR PODZGE...
KADAR PA IMAVA NAJIN SEKS.. PA NACELOMA NE.. IN TUDI PODZGE..

Se vam kdaj zgodi, da razmišljate, kaj boste naslednji dan kuhali, ali pa, recimo, mislite na svojega sodelavca, moževega prijatelja ...

TUDI.. DA JE TREBA AVTO OPRAT, PA DA BO POTREBNO POSTELJO PODMAZAT.. :)- :)-

in ali imate zaradi tega slabo vest NE!

Tjazy

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 9:05:34   
Tjula
Tjazy, a si ti na sursu v službi :)-:)- Fajn da si nardil tele statistike. Pismu, kolk bi-jev, a ne? In to sam na tem forumu! Imata pa fajn igrico - "misli na drugega" pa to. Čeprov jest ne vem če bi mi blo glih pr src, če bi moj mislu recimo na svojo bivšo in bi jest to vedla... kaj pa vem ...

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 9:06:38   
Tjula
Kira, kuko to misliš, ste bili vsi trije skup... ti pa mož pa ljubimc v akciji al kaj? Ajme....:bravo:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 9:18:25   
Anonimen

Zakaj bi mela problem, ce bi mislil na bivso? Bivsa je tista oseba, ki jo je one nekoc imel rad.. in zdaj imas ti njega rada.. torej.. ce ga imas rada.. imas rada tudi tisto kar ima on rad.. Torej moras njegovi bivsi kaksno :darilo: podarit.. in ste cist preprosto lahko kolegice.. prijateljice.. :)- :)-

Samo midva nisva nikoli uporabila bivsih.. ampak bolj druge ljudi.. Jaz vem kateri ji je vsec.. in tistega sem omenil.. in ona tudi..

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 9:19:29   
Anonimen

He.. kira sej si v bistvu ze povedala.. in :bravo: za pogum.

Lahko pa tudi malo opises.. :sloncek:

(odgovor članu Tjula)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   FORUM SEKS (2. DEL)
13.4.2005 13:47:33   
Pupica
čisto na kratko:NE!
Sem pri stvari;):)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   FORUM SEKS (2. DEL)
14.4.2005 23:46:23   
lubi
pozdrav forumu:bravo:
kako hecno ste se lotili stvari, drugace kot odgovori na direktna vprasanja ne gre?
no brez provociranja
meni je seks hrana, kaj bi brez
zelim si veckrat, pa je ocitno honey ze prestar?
najbolj se razzivi poleti na najini plazi
pa tudi sicer mu ne smem delat krivice
o drugih odkar sva skupaj se nisem razmisljala, v bistvu ni res,nekaj casa me je noro preganjal en profesor, pol sem pa na misijonarje presaltala
ceprav je vse ostalo pri fantazijah
kadar se ne greva tudi oralno to pogresam
pa nisem bi, razmisljam pa velikokrat ce ni on ker ima zelo rad odzadaj, ce to kaj pomeni
redko se tudi samozad, kadar njega ni blizu pa je kriza, takrat imam tak bolj prazen obcutek imam raje da me on se lubcka zraven, pa kaj lepse je ko on poskrbi
navadila sem se na tri vrste orgazmov, se vedno se ne morem odlociti kateri je najlepsi, hmm v bistvu vsi trije hkrati
pa kako lahko med seksom mislite na kaj drugega, jst se ne med seksom mislim bolj ali manj samo na seks ???

moja najljubsa tema:metulj:

(odgovor članu Tjula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?