|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 21:47:34   
Stipe air force
Pa nam je ratalo user posted image  user posted image  user posted image  Pa meni tudi user posted image  user posted image  user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 21:50:33   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

Pa nam je ratalo user posted image  user posted image  user posted image  Pa meni tudi user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo stipko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 22:06:46   
pina-1
go stipe gouser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa res grem.
nočko

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 22:07:38   
mlavla
no še tle se javim..

nočko


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 22:07:59   
Blacky*
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

go stipe gouser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej pa res grem.
nočko


jaz tudi grem v pančevo...

lahko nočko vsem

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 22:10:23   
Stipe air force
Midva s Seflo bova se pol ure pokonc... ker nama jutri zgodaj zjutraj ni treba kidat..... user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 22:13:33   
lillchy123
čer user posted image

user posted image za 10.del in poklon stipetu, da mu je uspela otvoritev! sam da ne bošzdej zgasnu, k si dobu svoje! user posted image

eme jst ne gledam, so me izkušnje naučile, da je tkoše najboljš user posted image

pr nas sneguje k pr norcih, 10 cm, plužjo ne sploh, tko da sta ta mali tle ostale, ker ni blo šans jih dam pelat. razen, če bi moj dereze vzel, pustu pol avto v dolini in prplezu nazaj.user posted image
v glavnem, sem bla pridna, moj je sut ko piksna in ni blo zdele nič od njega, jst sem pa dala kopat ta velo in ji posušila lase (ma ful dolge in tok, da bi jih lohk izvažal), zrihtala ta malao, preverla nalogo, prštimala cunje, torbe... na sprehoddpelala psa, mu pripravla večerjo, zdej mam 5 min pavze, pol me pa še dva firnka čakata za zašit, pa sem zmagala.

ej, jst kar ne morem dojet, da so naši malčki že eno leto stari? Bom jst tud po moje jokala, ko bomo peli happy bithday.user posted image  sem mislila, da bom dons nardila vabila, pa mi je sneg mal plane prekrižu. bom pa jutri.
Luka pa raste ko konoplja. Včasih se mi zdi da je skoz isti, pol pa po cunjicah vidm, da ni. user posted image  mu je spet ful stvari premajhnih.

nč, grem šivat, lepo pančkite in vas jutr berem. bomo itaq že ob 5h pokonc, da bomo cesto skidal (tud ko plužjo, teh par metrov do garaže treba spucat)

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu Blacky*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarski sončki - 10. del
1.2.2009 23:38:31   
katka37
Dober večer!

Sem vas komaj našla, user posted image user posted image  Stipe za otvoritev legendarnega 10. dela, to je posebna čast za tebe, torej veš, na kako pomembnem položaju si. user posted image  Ampak res- svaka ti čast, da ti uspe zdržati tu  s samimi babnicami.

Našim današnjim slavljenčkom- še veliko srečnih iskric v očeh. user posted image user posted image

Bamby, krasna torta.

Hvala vsem za odgovore glede likanja. Problem je verjetno v tem, ker imamo sušilec in pralni stroj skuaj, je 2 v 1.

Smo bili danes na obisku, pa še dobili en obisk, pa ni bilo časa prej za javljanje.

Pa bolančkom čimprejšnje okrevanje

Lahko noč.

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:14:10   
ella79
jutro user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image stipe za odprtje 10. dela
jaz že na delovnem mestu, sam kei ne dela, tako da grem lahko kar domov user posted image user posted image mi je sploh žal, da sem se danes pridrsala do sem user posted image


_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:17:27   
ella79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
VALU vse naj boljše za 1. rojstni dan



_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:40:34   
mary_lou
Val uživaj ob pihanju svečke, mamici pa čestitke...user posted image

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:41:03   
pina-1
Jutro.

Pri nas pa še vedno dežuje in piha. BLjak.

Naša nč super turuper. Ana je brez zbujanja spala do 7 ure. POl je  doila ciciko in lašo in je redi stedi za k noni. Danes bo z nono dopodlne, ker moram jaz končno nest pogodbo k notarju, pa na sodišče vprašat za vpis...skratka eno urco laufanja. POl pa bom končno doma malo ustvarjala s tičine, ker gre Mia v vrtec, pa bo malo več cajta.

Blaža, kako je tam pri vas?

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:42:04   
pina-1
VAL PA DANES PRAZNUJE: VSE VSE NAJBOLJŠE. PA 2 LUBČKA TI POŠILJATA ANA IN MIAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:55:19   
buči
Jutro!

Val, vse najboljše! user posted image user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem pokidala pred garažo, moj je rekel, da zakaj tolk drgnem, ker preveč ropotam, fotr pa sploh ni opazil, da je bilo zjutraj manj snega kod drugje. user posted image  res bolje, da se ne bi silila ... Tilen še kar spi, ima spet nekaj zabasan nos. Aljaž me prosi, da bi bil še doma, po 16 dneh noče v vrtec ... Ne vem, jaz imam službo ob 12ih, sem še v pižami, lahano po stipki s kavo pred PCjem ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:58:17   
buči
Joj, jutri imam pa cel dan službo! user posted image  Od 7.30 do 14.30 pouk, potem malo pavze (se mi ne splača domov), konferenco, pa govorilne do 20ih. Pa 1,5 ure, d pridem tja, pa 1,5ure, da pridem domov. Najbolje, da kar tam prespim ... Takih dni ne maram! ko bi bilo vsaj sonce, da bi imela malo več energije.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 7:58:38   
buči
kje pa ste vse?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:00:30   
nizy
 ČESTITKE VALU ZA 1. SVEČKO






< Sporočilo je popravil nizy -- 2.2.2009 8:01:06 >

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:06:36   
nizy
jutro,

pri nas še zmeraj sneži , včeraj sem spekla biskvit za torto , danes bom samo namazala ,...blaža hvala za odgovor , saj se mi je zdelo , da najbolš  2 glazure kupit ,....

no , danes moja prva februarčica AMINA  praznuje 8.rd  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za 10.del

< Sporočilo je popravil nizy -- 2.2.2009 8:07:58 >

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:09:02   
mala_pikica
Tudin mi želimo VALU vse najboljše za 1. rojstni danuser posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:09:51   
buči
Nizy, tudi Amini vse najboljše! 8 let - ko pa tole slišim, mi gre pa kar kurja polt! Še eno leto, pa gre naš Aljaž v šolo, tvoja bo pa en dva tri na tem, da boste kupovali maturantsko obleko.  Kako gre čas hitro ...

< Sporočilo je popravil buči -- 2.2.2009 8:10:14 >


_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:21:25   
misar
dobro jutro

drage moje in dragi moj...obveščam vas, da smo mi zdele že 3. zapored zboleli. začelo se je z bruhanjem, nadaljevalo z driskanjem, prišla visoka vročina in danes spet driskanje. spet pri dežurnem, danes pa k pediatrinji


men se bo zrolalo.
lep dan vsem


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:24:14   
Februarka08
Jutro!

Val vse naj naj ob pihanju 1. svečke!user posted image user posted image

user posted image user posted image za 10. deluser posted image user posted image

Joj, kolk snegauser posted image user posted image user posted image user posted image nič vam nisem fovš k se morte vozit v takem v službouser posted image Ella, predvidevam da ga je na Jesenicah fuluser posted image
Larisa je še vedno v postelji, ker noče venuser posted image user posted image user posted image je pa spala od 19.50 do 8.10 user posted image ko sem not stopila da sem pogledala če je vse okuser posted image včeraj sva se 1 uro podile po kavču, sem ga še raztegnila da je bla kao postelja in se je tolk smejala da je na koncu že kar cvilila kot pujsekuser posted image no, pa manjša nezgoda je bla... valda šprintala kot nora, za sek. pogledam stran, je bla že na tlehuser posted image ma sem se ustrašlauser posted image pol me je pa še moj nazjal, pa zraven je biluser posted image user posted image

Nič, zdaj grem pa res po njo, pa če ji je všeč ali neuser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:24:48   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: misar

dobro jutro

drage moje in dragi moj...obveščam vas, da smo mi zdele že 3. zapored zboleli. začelo se je z bruhanjem, nadaljevalo z driskanjem, prišla visoka vročina in danes spet driskanje. spet pri dežurnem, danes pa k pediatrinji


men se bo zrolalo.
lep dan vsem



user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:25:59   
nizy
misaruser posted image user posted image user posted image

buči - res gre hitro , ......je pa spomin čisto svež na porodno, kot da je včeraj rojena

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarski sončki - 10. del
2.2.2009 8:26:11   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

jutro,

pri nas še zmeraj sneži , včeraj sem spekla biskvit za torto , danes bom samo namazala ,...blaža hvala za odgovor , saj se mi je zdelo , da najbolš  2 glazure kupit ,....

no , danes moja prva februarčica AMINA  praznuje 8.rd  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image za 10.del


vse najboljše tudi tvoji Amini user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?