|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Februarski sončki - 6.del
27.9.2008 20:49:37   
Janey
user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Februarski sončki - 6.del
27.9.2008 21:07:21   
dolenjka
Se moram prec pofočkat user posted image  Sam nič tle čvekat dokler nas tam ne zaklenenjo, jasno user posted image  februarski! user posted image  user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 10:22:17   
itata
če pa ne bo nobena nič napisala bo pa tem tak zadaj, da je ne bo nobena našlauser posted image  še dobr, da je janey link pripopala, da sem sploh našla!!
skratka mene ne bo cel dan in se javljam klele. spanje mal bolš. sem šla skupaj z mulčkom spat. ponoč bujenje "samo" 3x, tko da ajde naj mu bo. danes gremo k tašči pa mal še od tamale RD praznujemo pa tko. nič posebnega. čakam dejansko, da se jakob zbudi in pičiva. pridne bodite. pa pa

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 10:29:18   
larisa
user posted image user posted image user posted image user posted image  6ka user posted image user posted image user posted image

Samo pozdravljam vas...prežurala celo noč user posted image , spala glih 3 ure in zdej sem adijoooouser posted image  Res me emšo daje user posted image

Lepo nedeljo vam želim user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 10:30:43   
ursi84
No tako punce...krst je za nami...mel smo se super luštno...Nejc je bil pa tako pridenuser posted image , kot da to ni moj otrokuser posted image user posted image user posted image . Sej je pa pol zvečer vse nadoknadu..nismo spal skoraj NIČuser posted image user posted image do 4h popolnoma nič, se je zbujal na 30 min in jokal kot zmešan...no pol pa sma zaspala in spala do 7huser posted image ...jao, jao...

Še zdej je tečen user posted image , sploh se noče igrat...sam na nogah bi bil...falot mali...gre na vse štiri in pol se poskuša vstat, ko pa mu ne gre...se pa vrže na trebuh in v jok (ne mara bit na trebuhu)

Grem ga potolažit, papa



_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 10:32:57   
ursi84
Aja še to morm povedat...danes mamo 7 mesecev...jupiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.02.2008 ob 14.25 uri je privekal na svet najin fantek z imenom NEJC !!!!!!!!

Komaj čakamo na II ...........

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 10:48:28   
buči
user posted image user posted image user posted image user posted image  za 6. del in Nejcu za 7. mesecev

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 10:48:56   
dolenjka
Marš nazaj na 5. del, ker še ni zaklenjen user posted image  februarski!! user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ursi84)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 11:18:49   
ella79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za 6. del

buči moje sožalje

jencili, upam da je z atom vse ok

larisa, sva danes kar na istem user posted image sem spala cele dve uri user posted image sem čist iz forme user posted image user posted image user posted image sam je pa ful pasal user posted image

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 11:52:07   
jencili
kam naj zdej pišem?user posted image

Tm nobene, tle vseeno kaka več...

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 12:01:57   
jencili
skratka...naša noč je bla bl N od nočiuser posted image

Taj je mel budnico 5x, jst sm že tko slabo spala, pa še čakala sem klic iz bolnice...
Ata še vedno leži na intenzivniuser posted image ...že cca 10 dni je mel notranje krvavitve, zato je bil v kritičnem stanju. Hemoglobil je bil čist v k***, tko da so mu takoj dal infuzijo krvi, da se je vsaj malo pobral in da ni več padal v nezavest.
Ponoči so mu dal še eno dozo krvi, zdej je pa stanje stabilno. Nekako najhujša noč je za nami in tud ata zdej vsaj normalno govori, ker prej tud to ni več mogu.
So mu pa ugotovili na podlagi rendgena, da ima na jetrih za mandarino veliko bulo. Zdej je samo vprašanje al je rakavo al ne. To bomo pa zvedli šele takrat, ko se njemu stanje izboljša, da bo sploh sposoben za kake preiskaveuser posted image user posted image user posted image

Skratka, včerajšnji dan je bil totalno v k***

Pa še od najboljše kolegice fant si je zdrobil 2 koščici v gležnju in bo zdej 1 teden v bolnico, pol pa 4 mesce sploh ne sme na nogo stopit, pa še šraufe bo mel not 1 leto. Je pa največja fora to, da mata 4 mesce staro hčerkico. Tko bo mela zdej doma 2 dojenčkauser posted image user posted image .

Res, sam HB, da je včerišnjega dneva konc!!!user posted image

Aja, no sej dons sm pa še user posted image  dobilauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 12:12:27   
jencili
aja, pa še Taju sm dala dons kašico banana, jabolko, piškotek pa ni sploh hotu jest. No, prvo sm samo z banano probala, pa tud ni šlouser posted image

Pa še spodaj levo sm vidla tko kt en prozoren obroček mali. Ne vem, čuti se nč kej dost še ne ,sam vidi se pa neki, k prej nisem opazilauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 20:41:13   
buči
jencili, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , upam, da bo ata kmalu bolje. Kolegici pa kar povej, da naj si omisli kaj izven-stanovanjskega, ker se ji bo sicer od deca zmešalo. Jaz samoupam, da bo moj dobil v torek dovoljenje, da gre delat, sicer ... user posted image user posted image user posted image user posted image

itata, ker ne vem, kje boš brala, na 5. delu imaš sporočilo na 203 strani - mislim vsaj tako ...

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 20:41:39   
buči
dolenjka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 20:46:33   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: buči

dolenjka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 21:03:51   
dolenjka
Aja, sem se prišla še pohvalit, da smo spodaj dočakali prvi zobek user posted image  user posted image  user posted image  Tako zdaj lahko rečem da imamo "že" dva user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Februarski sončki - 6.del
28.9.2008 21:36:59   
Februarka08
Čer.

Kje se zdej čvekauser posted image saj še nismo zaklenjeneuser posted image user posted image
Dolenjkauser posted image za 1. zobek... no, 2.user posted image

Jest grem tud v mižule, upam da se kej naspimuser posted image spim zelo slabouser posted image

Lepo nočko, jutri nas sigurno zaklenejouser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 7:20:25   
buči
Jutro.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 7:53:50   
kati kati
zdej pa že ne vem kje naj pišemuser posted image ...neni al pa misar-js grem v celje, če ma katera čas za kavo, me naj rufne na moj mobi(031-590-866)...lahk pa tud katera drugauser posted image
noč je bla super...sam moja menza pa ojej po enem letu in pol...kak mi je hecnouser posted image


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 8:28:38   
Februarka08
Jutro...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 8:38:59   
pina-1
jutro..

ve ste nore. Pridem domov pa ste že na 6. deluuser posted image user posted image user posted image user posted image . pa če me nismo čvekačice na 3 pol pa ne vemuser posted image user posted image user posted image

skratka mi smo doma. Krst smo preživeli in blo je fulll dobro. Bolje kot sem si lahko želela. Ana je bila pridna in ni niti črhnila. No ja neki se je z župniko menilauser posted image .

Danes smo pa vsi doma. V kopalnico ne moreo niti stopit ker je ena gora cunj za oprat. Še dobro, da mamo danes lepo vreme in bo stroj špilal 100 na uro.

Grem sedaj še malo na 5. del pošpeglat kaj ste kej načvekale

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 8:42:29   
Bajsa
Dobro jutro!

Noč kr v redu, sicer se je ene 2 krat zbudila in jokcala, sam je kuj nazaj zaspala, ene 2 krat sm jo pa mogla mal podojit. Je pa zutri take glasove vn spušala, prav krike, je bla ful smešna. Oči valda še spi, ker je utrujen user posted image , ni junak, da bi mi vsaj eno jutro reku, naj pa jaz tiste pol urce dalj pospim, bedak! Madam se zdej igra na igralni podlogi, pol greva pa na zajtrk. Zdej čakam, da pridejo delavci, da jim še kavo skuham, pol pa akcija. Kaj naj delam dons za kosilo? Kakšen predlog?
Jencili nč ne vem kaj se je dogajal z vami in tvojim atom, sam upam, da je zdaj boljše. Pa ne skrb, bula zih ni rakava. Sam pozitivno! Drži se!
Buči moje sožalje! Sicer še nisem uspela prebrat kdo vas je zapustil, predvidevam da stric. Zdej vsaj ne trpi več.
Naša mama je tud slabo. Je rekla dr, da se je razširlo po vsej verjetnosti tudi na jetra in želodec, pa na rebru je že, pa roka, ... za povrh vsega ji je pa zdej še kolk poču. Ja normalno, kosti so krhke, ona pa misle, da lohk kr leta okrog. Dobr, da se še sama lohk premika, jooj ko enkat ne bo mogla. Boga, že zdaj se mi smili. Sej se mogoče grdo sliš, sam jaz ji res iz srca želim, da bi hitro umrla, da ji ne bo treba trpet. Rh ni to za takle lep sončen dan.

Punce maksimalno uživajte življenje!

Lep sončen dan!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 8:44:37   
Bajsa
Pina ejo, nate nisem pozabila, sam čas si morem vzet, pa najdet eno velko kuverto al pa škatlo, da ti lohk pošljem, ker na pošti nimajo tok velkih. Tko da oblubm, da bom še ta teden šla v akcijo, res oprosti ker tok mečkam.
Moja madam cuza puzzle. Ji rata jih narazen spravt in zdej notranji del nule cuza. Norc!

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 8:46:28   
Janey
a zdaj ste pa tu? kak vas bo šefica kregALAuser posted image meni je prav fajn da nadaljujemouser posted image user posted image

jaz grem peglo šetat dokler mali spi, pol pa na sončkaaaaaaaaaaaa JUPIIII

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Februarski sončki - 6.del
29.9.2008 8:48:37   
misar
jutro


kati, z veseljem bi šla na kavo...pa je naša prinčipesa nekaj staknila, imamo že dva dni mal vročine pa krehamo in šmrkamo, na sumu mam pa tud kak zobek, ker bi si tud celo roko do komolca v usta porinila. poleg tega sva še včeraj jaz in moj user posted image začela smrkat pa grlo naju boliuser posted image ...tko, da danes edin skočim do lekarne, to je pa menda vse...pa kaj nam je tega treba bilouser posted image


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?