|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fiksni zobni aparat in električna zobna ščetka
9.2.2008 15:13:48   
nynna
Živjo!
V kratkem dobim fiksni zobni aparat in me zanima če lahlo še naprej uporabljam električno zobno ščetko ali si moram kupiti kakšno posebno.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
9.2.2008 15:39:48   
Benna
Jaz bi ti svetovala, da si vseeno kupiš prav posebne ščetke (pri svoji ortodontki lahko kupim set), ker si z navadno dele med aparatom težko očistiš. Da se, seveda (čeprav sem jaz električno čisto opustila in raje drgnem), ampak je s prilagojenimi lažje. 

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
9.2.2008 18:14:09   
nynna
Hvalauser posted image

(odgovor članu Benna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
9.2.2008 18:14:30   
Anonimen
jz imam aparat kakššen mesec, pa mi je izrecno rekla da električčne krtaččne ne smem uporabljat razen eno - pa si nisem zapomnila firme in modela, ker takoali tako ne uprabljam električčne.
Drugačče pa so zaradi aparata posebne krtažččke za ččisččenje, meni jih je dala ortodontinja in so bile vključčene v ceno.

(odgovor članu Benna)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
9.2.2008 19:00:42   
Benna
Aparatkarca Caffee, user posted image

krtačke imaš že vštete? A samo za prvič al ti jih bo vedno dajala zastonj? Vprašam, ker jaz jih moram kupit. Da vidim, če se moram začet kregat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
9.2.2008 19:03:07   
nynna
Caffee a mi poveš prosim če se zelo vidi? Jest bom mela bele zvezdice. Najprej ga dobim za zgoraj čez nekaj časa pa še za spodaj. Dobim ga sredo, v četrtek grem pa na romantično večerjouser posted image . Zdej me pa zanima, ker bom že blazno dobr zgledala z železom  ustihuser posted image , a tud jest ne bom mogla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
9.2.2008 19:17:08   
Benna
Itak, da se vidi. Manj kot železni, ampak žal se. Jaz imam tudi belega, ampak če bi se še enkrat morala odločit, bi vzela železnega, ker je 100x bolj močan. V glavnem: samo redno ga moraš čistit (ker potem se tudi tiste gumice okoli malo počasneje obarvajo) in hodit na kontrole pa bo. Na bolečino se pa kar pripravi - kakšne dva dni po tem, ko ti ga bo namontirala (in tudi potem, ko ti bo loke menjala in jih zategovala), te bo bolelo.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
9.2.2008 19:42:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Caffee a mi poveš prosim če se zelo vidi? Jest bom mela bele zvezdice. Najprej ga dobim za zgoraj čez nekaj časa pa še za spodaj. Dobim ga sredo, v četrtek grem pa na romantično večerjouser posted image . Zdej me pa zanima, ker bom že blazno dobr zgledala z železom  ustihuser posted image , a tud jest ne bom mogla?


imam bele (oz. zobne barve), ampak tiste gumice, ki držžijo žžiččko, so se žže obarvale rumenkasto-rjavo, kljub temu, da pazim kaj jem. Sicer drugi mi pravijo, da se ne vidi, ampak sama opazim, da so gumice postale temnejšše od zvezdic. Sploh pod neonkami se opazi...Ne vem no, skoraj mi je žžal, da se nisem odloččila za kovinskega, ker aparat se vidi tako ali tako, beli (zobni) je resniččno malenkost manj opazen. Pomojem user posted image .

ČČe dobišš v sredo aparat, bo veččerja v ččetrtek zagotovo odpadla, ker naslednji dan začčne boleti kot user posted image

beri   http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2333552&mpage=1

ampak po enem tednu je bilo žže boljšše - sem lahko žže sredico kruha jedla user posted image user posted image ....

Je pa res, da je fino, čče najprej dobišš eno vrstico in kasneje drugo, da se postopoma privajašš. Jz sem kar malo trpela, ker sem dobila obe naenkrat.

Aja, zobne krtaččke sem pa dobila samo ob fiksiranju aparata, kasneje si jih moram kupit oz. plaččat sama.


Sreččno, pa ččimmanj boleččin prvi teden žželim!user posted image



(odgovor članu nynna)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
21.2.2008 15:58:41   
*DaSha*
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Caffee a mi poveš prosim če se zelo vidi? Jest bom mela bele zvezdice. Najprej ga dobim za zgoraj čez nekaj časa pa še za spodaj. Dobim ga sredo, v četrtek grem pa na romantično večerjouser posted image . Zdej me pa zanima, ker bom že blazno dobr zgledala z železom  ustihuser posted image , a tud jest ne bom mogla?


imam bele (oz. zobne barve), ampak tiste gumice, ki držžijo žžiččko, so se žže obarvale rumenkasto-rjavo, kljub temu, da pazim kaj jem. Sicer drugi mi pravijo, da se ne vidi, ampak sama opazim, da so gumice postale temnejšše od zvezdic. Sploh pod neonkami se opazi...Ne vem no, skoraj mi je žžal, da se nisem odloččila za kovinskega, ker aparat se vidi tako ali tako, beli (zobni) je resniččno malenkost manj opazen. Pomojem user posted image .

ČČe dobišš v sredo aparat, bo veččerja v ččetrtek zagotovo odpadla, ker naslednji dan začčne boleti kot user posted image

beri   http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2333552&mpage=1

ampak po enem tednu je bilo žže boljšše - sem lahko žže sredico kruha jedla user posted image user posted image ....

Je pa res, da je fino, čče najprej dobišš eno vrstico in kasneje drugo, da se postopoma privajašš. Jz sem kar malo trpela, ker sem dobila obe naenkrat.

Aja, zobne krtaččke sem pa dobila samo ob fiksiranju aparata, kasneje si jih moram kupit oz. plaččat sama.


Sreččno, pa ččimmanj boleččin prvi teden žželim!user posted image







žiujo! jaz sem včeraj dobila fiksni zobni aparat in me dons fuuul bolijo zobje. kok časa je pr teb (caffee) trajalo, da si zlo težko jedla pa da so te boleli zobje? js mam ful težave, ko jem, ker me ful bolijo zobje in tut ful težko grizem.user posted image  kakšno hrano si pa ti jedla? js, ko probam jest meso, zelo težko grizem. a je to blo tud pri tebi? prosila bi te, da mi napišeš (če kaj veš o tem) kakšen učinkovit nasvet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
21.2.2008 19:34:27   
nynna
Jaz sem ga dobila prejšnjo sredo in sicer zaenkrat samo zgoraj. Bolj konkretno gristi pa sem lahko začela v soboto zdaj je pa kar ok, čeprav se kar ne upam normalno zagrizti. Sprednjih zob pa zaenkrat še ne uporabljam ker kar nekaj cvikam. Vidi se pa res zelo, ker tisti snežno beli breketi naredijo moje zobe bolj rumene kot so v resnici. Sem mislila da se bo manj opazilo da ga imam. Sem pa videla eno bejbo, pri kateri sem morala pa res od blizu pogledati da sem opazila da ga ima. Je imela pa neke prozorne in porcelanaste in ne vem kakšne še brekete, jih je pa tudi temu primerno plačala.user posted image

(odgovor članu *DaSha*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fiksni zobni aparat in električna zobna š...
27.2.2008 17:26:34   
Minimiš
ej, ,punce....Jaz imam aparat približno tri mesece in na začetku me je fuuuuul bolelo, res je, da težko ješ, to traja slab teden. Takrat malce več namakaš kruh v tekočino, pa kakšen čokolino, pa malo bolj počaš ješ. Zdaj pa sploh ne vem, da ga imam, nič več ne boli, razen pri menjavi lokov, kakšen dan ali dva in to je to. Je pa res, da se elastike okoli zvezdic hitro obarvajo in to tudi mene moti, čeprav si redno umivam zobe. Sedaj imam električno zobno ščetko in imam občutek bolj čistih zob, kot pri navadnem ščetkanju.
Lepo se imejte še naprej.....




(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?