|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HSG
21.9.2005 17:45:16   
ona78
Danes sem imela HSG, pa se ful slabo počutim;(
Kako ste se počutle tiste ki ste to že mele, kok cajta traja bolečina??
hvala, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   HSG
21.9.2005 17:53:26   
Sulfinija
Ojla!!!!

Joj bolje da me ne vparšaš kako sem se jaz slabo počutila po tem hsg nikoli velčne bi šla tja vendar to je sedaj že zame zgodovina,kajti pripravljam se na test po četrti inseminaciji,in če ne bo uspeha že v tem letu za IVF.Boš videla ko boš enkrat tko daleč boš na vse pozabila.Za pikico se splača malce zobe stisnit pa bo.
Moja bolečina je trajala dober tden,tri dni pa sem bila v bolniški in počivala.
Tudi ti lepo počivaj in želim ti vse srečo v nadaljnjem boju za tvojo pikico.

LP Mojca

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   HSG
21.9.2005 17:56:05   
ona78
Hvala Mojca, upam da ti čimprej uspe..pa meni tudi in vsem ostalim !!!

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   HSG
21.9.2005 19:26:05   
lana38
Moja bolečina pa je trajala en dan. Ta dan sem bila tudi čisto zanič, sploh nisem mogla biti pokonci. V bolnišnici sem bila še dva dni po HSG, tretji dan sem šla domov. Na bolniški pa sem bila en teden. Vsaj izvid je bil OK. In po HSG sem imela samo še eno M, potem sem pa zanosila. Sin je zdaj star 8 let. Zdaj se pa v drugo trudiva že tudi 1 leto. Ali je katera tu, ki je morala tudi dvakrat na HSG (mislim, ko se je trudila za drugega otroka), čeprav je bilo s prvim izvidom vse OK?

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   HSG
21.9.2005 21:54:35   
PBJ
Jaz sem imela hsg lani maja, pet mesecev zatem pa sem zanosila.Rezultat zanositve pa je na slikici
Jaz sem se po pregledu dobro počutila, pa še nič kaj dosti me ni bolelo, čeprav je pokazalo, da imam en jajcevod zamašen...

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   HSG
22.9.2005 7:45:58   
Anitka
Jaz sem imela HSG tudi lansko leto in ni bilo hudo. Bolečinice so še isti dan minile, naslednji dan sem šla pa že v službo.

Pa srečno

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   HSG
22.9.2005 8:18:37   
simi73
Sem mela HSG letos junija in me je ful bolelo. Bolečina se je sicer po posegu zmanjševala, ampak čist v redu sem bla šele naslednji dan.
Bo minilo, boš videla
lp

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?