|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 12:48:47   
Adelina
Tegale: http://www.mojalbum.com/garfield/prodano-hvala-vsem-kupcem/tricikel-s-strehico-15-in-8364/15319707 .
Pred parimi leti se ga je dobilo po otroških trgovinah in je bil kar "popularen" tudi na RR, sedaj pa se ga ne dobi več. Kolikor sem razbrala, ste bile kar zadovoljne-lahko pa napišete še kakšno mnenje in pa če ga ima katera mogoče še za prodati, če se javi. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 12:57:02   
kajajaka
Adelina ne vem kje ga ti ne moreš dobiti... Imajo jih v Pikapolonici, Baby Centru, Leclercu, Sparu, Mercatorju... Za te trgovine sem sigurna, da sem jih videla. Mi smo ga kupili v Leclercu za 25€ in par tednov nazaj sem jih še videla tam. Edino naš nima strehice, v Sparu so jih pa s strehico imeli po 40€ lani...

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 13:12:15   
Adelina
Ja, vem da se da dobit podobne, samo še 3xbolj kičaste kot ta. Ta se mi zdi še kolikor toliko sprejemljiv. Najraje bi sicer imela kakega Kettlerja ali Pukyja, samo tisti pač še niso za tako majhne otroke.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 13:24:28   
ellie
hehe...men se pa ravno ta zdi najbolj kičast od vseh kar sem jih videlauser posted image

Drugače pa...smoby ima dokaj normalne...pa tudi za čisto majhne otročke. Je ravno zdaj bil en v katalogu od pikapolonice. Ampak cena pa čisto preveč nabita. Tu še poglej http://www.amazon.de/dreirad-0-24-Monate-Spielzeug/s/qid=1271071366/ref=sr_pg_1?ie=UTF8&keywords=dreirad&bbn=12950651&rh=n%3A12950651%2Ck%3Adreirad%2Cp_n_age_range%3A399988031%2Cn%3A%2112950661&page=1

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 14:10:11   
Adelina
Ja, vem da ja tud ta kičast, sam vsaj raznih pand in drugih medvedkov nima. Sem gledala tudi od Smart trike, pa mi tudi ni prav všeč. Zato sem mislila, da bi za letos mogoče kupila tega rabljenega (in mižala, ko bi ga vozilauser posted image ), drugo leto pa kakega Kettlerja.

Od Smobyja in Bercheta sem že gledala ja, ampak so res predraga in pa kolikor vem, palica ni povezana s krmilom. Pa poličko za noge bi rajši mela malce širšo.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 14:14:59   
jana84
Mi imamo SMart Trike in moram rečt da je super. mogoče je bil malce dražji, kot ostali "plastik fantastik" tricikli, vendar vem da ga bomo lahko uporabljali tudi kasneje, ko bo že sam lepo sedel v njem in se bo učil vozit kolo, ker se lepo sname in krmilna palica (ki je mimogrede povezana z balanco, in lahko z njo krmiliš smer vožnj) in varovalo za otroka na sedežu, tako da ostanejo samo traki za ga privezat po potrebi. Pa tudi nekih igračk in ne vem še česa nima gor...je pa res, da je bil cca.45EUR...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 20:54:52   
tinaaja
mi imamo tazga oz podobnega, brez strehice..  kupili v direndaju. Mislim,da je firma family trike.

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 21:00:54   
PC Baby
Mi imamo Pando iz Mercatorja in jo tamali obožuje. Važno, da je otrokom všeč in ne mamicam, ane?

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 22:06:32   
krtek 1
No,lepo je če smo tudi mamice zadovoljne...a,ne?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
12.4.2010 22:18:30   
PC Baby
Če smo obojni zadovoljni je najboljše, če pa ne pa naj bojo otroci.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 7:31:29   
barni
Ja tale kolesa so res kicasta! Cist prevec. Mi smo hoteli kupiti dekliski kolo 12", pa je vse tako kicasto in roza, kot da druge barve sploh ne obstajajo.

Mi imamo en tricikel za 30E iz Baby centra in je cisto ok. No, edino potisna palica je prenizko za nas, ki smo malo vecje rasti. Ta je bil se kar normalen, zelen in oranzen in edino na balanci ima medvedka kot trobljo.

Zal ga se ne prodajamo.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 11:44:37   
Ekaz
Mi imamo podobnega, le brez strehice in manj kičast je. Naša ga je prerasla. ....., piši na zasebni naslov. Lahko pošljem tudi fotografijo.

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 13.4.2010 16:34:40 >

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 11:48:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Če smo obojni zadovoljni je najboljše, ...

Mi imamo enega smart trike pa tole zgoraj sploh ni možno ... tamala je vsa srečna nad roza-vijoličnim zmazkom, jaz se pa delam, kot da to ni naše user posted image ... mislim teli tricikli so res bruh od bruga ... res ne vem, kje te barvne kombinacije dobijo user posted image

(odgovor članu PC Baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 14:11:23   
Adelina
Ekaz, daj prosim pošlji fotografijo (danijela.mavrin@gmail.com)
Otika, res so barve ali pa "obvezni" dodatki taki, da ti kar vroče postane. Sem gledala oz. gledam tud Smart trika, pa ali je res u iber roza, oni drugi pa je tolk pisan, da mi spet ne potegne. Ima Smart trike par spodobnih triciklov v kombinaciji s sivo, pa ga pri nas ne dobiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 16:32:22   
Katjusa
mi smo imel takega noi ga še imamo in se je kr kmalu vse zvilo barve so pobledele... prav grd je in še 1 enega je komaj tak da zdej za drugega otročka bomo verjetno kupli novega.... da ne govorim, da so se ogledala takoj polomala.... edino kar je fino na njem je glazba.... aja pa tole za nogice je ful nepraktično narejeno ker otrok tle not ne more imet nogic oz. če jih ima jih ima tko čist zložene nazaj......

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 17:45:59   
Adelina
A tako. Jah, sej zdej res sploh več ne vem, kaj naj kupim. A sploh tricikel ali poganjalec ali nič.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 21:03:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

A tako. Jah, sej zdej res sploh več ne vem, kaj naj kupim. A sploh tricikel ali poganjalec ali nič.

poganjalček je super za v stanovanju naša da se rada vozita tavečji bo star 4 leta pa ga še uporablja....
tricikel je pa fino za sprehode.... je pa tko lahko kupiš tricikl za 100€ pa ne boš zadovolna, lahko pa kupiš za 30€ pa bo super.... mi smo ravno danes kupli za drugega sineka eno pocen varjanto v BC za 29€ za kako leto bo že pol gre pa itak na večjega.... sicer tale palca za potiskanje je do nekje 2,5 let po pa tak tamali že obvladajo in je tista palca bolj zato, da mal pribremzaš:)
ta k smo ga danes kupli je skoraj isti k on k bi ga ti imela sam da nima te strešice ki meni tak al tak ni bla všeč... in za nogice ima samo tko palčke in se mi to zdi boljše k noge niso tok omejene.... pač se zevedamo da bo samo za enegeuser posted image no pa ne narobe razumet prejšni je star že več k 3 leta in še vedno "vozen"
user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 21:55:15   
Anonimen
Men so pa po pravici povedano tile tricikli čisto mimo in jaz sploh ne maram z njim na sprehod hodit. Če že greva s tamalo kam dlje, raje voziček s seboj vzamem, ker je ful lažje vodljiv kot tricikel, pa še mal več prtljage lahko s seboj vzamem pa v trgovino grem. Pa še ko se tamala naveliča lepo sedet začne noge po tleh vlečt pa se na glavo čez ograjico sklanjat ... če bi bilo samo od mene odvisno, ga sigurno nebi imeli. Poganjalec je pa čisto druga zgodba ... ga ima tamala od enega 10. meseca naprej in čisto raztura vožnjo po stanovanju okrog vogalov user posted image .

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 22:19:41   
Adelina
Ja, sej glih zato sem začela premišljevati, če bi ji sploh že (letos) kupila tricikel ali raje drugo leto tistega tapravega. Saj bi jo itak jaz vozila, zato pa imam voziček.
Pa še nekaj me zanima o poganjalcih. A so različno veliki-mislim višina sedišča? Ker doma imamo en star poganjalec, pa z nogicami ne doseže do tal, čeprav se mi poganjalec ne zdi nekaj extra velik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
13.4.2010 22:23:10   
Anonimen
Poganjalec smo kupili v bc enega za 14€ ... samo je pa zlata vreden user posted image ... ker je bolj poceni plastika, je temu primerno lahek in tamala ga je tut pri 11ih mesecih BP obvladala in dosegla z nogicami do tal ... pa z njim se vozi tut njen 3-letni bratranec pa se tut on čito lepo pelje ... pri teh zadevah je men brezveze metat nevem kolk denarja stran, če neka poceni varianta ravno tako dobro služi svojemu namenu ...

(odgovor članu Adelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
14.4.2010 8:42:49   
barni
Nam se je oboje obneslo; poganjalcek in tricikel. Mi smo se kmalu resili vozicka, tko da smo na sprehode hodili s triciklom ali pa brez. Tudi s poganjalckom se fura zunaj, tko siba da je joj, sploh kaksni klanci so fajn.

Mi imamo isti tricikel kot je zgoraj na sliki.

Poganjalcki pa se malo razlikujejo po visini sedala. Mi smo kupili tega:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165404

in tega:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169655

Slednji je malo vecji in visji in bolj leti. Moj necak ima prvega in je star malo vec kot leto dni. Pa mu kar gre.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
14.4.2010 15:08:10   
Katjusa
adelina kolk je pa stara toja pupa?

mi imamo od tomija tist k je hoduljica al pa poganjalček vendar ga tamalemu ne dam ker nima naslona in se lahko zvrne nazaj.... imamo pa še enga bolj poceni varjanto mislim d aje bil okol 17€ in je super ga uporablja že od ene 9 mesecev.... sam mal rabijo da si pogruntajo.....

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
14.4.2010 17:08:40   
Adelina
Stara je eno leto, ampak še ne hodi.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
15.4.2010 9:58:13   
ninicananica
Mi smo naši za prvi rojstni dan kupili tega: http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igra-na-prostem/poganjalci-tricikli/smoby-tricikel-be-pop/4442083032164442089 (SMOBY TRICIKEL BE POP). Ker ima varnostni pas, smo ga začeli takoj uporabljati. Tamala je vedno lepo sedela na njem in uživala v vožnji.

< Sporočilo je popravil ninicananica -- 15.4.2010 9:59:45 >

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Iščem tak (rabljen) tricikel
15.4.2010 23:09:26   
golla
Zakaj pa ne bi bili Kettlerjevi tricikli primerni za to starost? Pri večini njihovih triciklov lahko pritrdiš varnostni pas, ki se ga da dokupiti. Tako da si lahko bp, da ne bi bilo varno.

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?