|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo JULIJA 2016
22.6.2016 13:51:15   
Allstar
Pozdravljene punce :)!
Spet je mesec naokoli in nove priložnosti za user posted image user posted image user posted image !

Upam, da se nas nabere čimveč, da bomo skupaj veselo klepetale in pričakovale user posted image .
Jaz je ne pričakujem 8.7., sva v 12. ciklu in še nimava otrok.
Upam, da bo julij čimbolj zelen user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.6.2016 8:32:30   
talisman13
Nov mesec novi user posted image user posted image user posted image

Ta mesec pa jst ne vem kdaj jo ne pričakujemuser posted image
Me je ta BT čisto zbegala, glede na običajno dolžino cikla naj bo datum kar 2.7. je pa to 2. krog in imam 1. otroka

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.6.2016 14:58:20   
Allstar
Jaz sem jo vsak mesec pričakovala čisto na začetku meseca, pa se mi je zdaj kar prestavilo. App mi kaže, da bi morala biti 5.7., ampak delam O teste in se je tudi ta cikel za malo prestavilo user posted image . Upam, da se mi ne bodo za stalno podaljšali cikli.

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
23.6.2016 18:06:26   
talisman13
Pri meni je bila pa hcerka bolna in smo slabo spali tisti teden ko naj bi imela O in nisem bila pozorna kdaj se mi je BT zvisala za 0,3 stopinje sedaj pa se mi je 3 dni nazaj se za 0,3 zvisala in ne vem kdaj je bila O ponavadi se mi zvisa dan po O za 0,5 stopinje, vem pa da so me 17.6. boleli jajcniki in je bila BT ze povisana, po izracunih pa naj bi mela O 18.6.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
24.6.2016 8:19:59   
talisman13
Allstar a imaš že potrjeno O? A si imela kakšne spremembe te mesece ko se ti je zamaknilo, kakšen stres?
Jst imam pa ta mesec kar malo upanja da je uspelo, mogoče zato ker je vse drugače kot prejšnji mesec, BT pa je bila danes 36,7 prejšnji mesec pa ni šla čez 36,5. (bo verjetno tudi razočarajnje večje če se bo ulila user posted image ), je pa res da je itak še prehitro za vse bo treba še kar malo počakati user posted image , bi ta teden kar preskočila user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
24.6.2016 8:50:12   
Allstar
Včeraj dopoldan je bila črtica skoraj enaka kontrolni, zvečer pa še komaj vidna. Tako da predvidevam, da je bil včeraj zjutraj pozitiven test in je verjetno danes O user posted image . Ni bilo nič ekstra stresa, še manj kot prejšnje mesece se mi zdi... Tako da nimam pojma zakaj se je podaljšal cikel prejšnji mesec in ostal enako dolg ta mesec user posted image . Upam, da mi gre nazaj na 30 dni.
Držim pesti za tebe user posted image !
Kako gre s to BT? Jaz sem si jo merila prvič, skoooooraj vsak dan user posted image . Imela sem večinoma 36.3, danes pa 36,0? A pade tik pred ovulacijo?

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
24.6.2016 9:03:36   
talisman13
Ja nekaterim pade potem se pa poviša naslednji dan (dan po O) tako da če imaš danes O bo jutri BT sigurno vsaj 36,5.
Pri meni sicer ne pade ali pa jaz nisem tako pozorna na to čakam samo na dvig da vem da je O mimo user posted image ,
Zanimivo je kako se lahko telo z nami poigra ko delamo na user posted image , upam da se ti bo uredilo in se ti cikli skrajšajo no še bolj pa upam da zagledaš user posted image user posted image

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
24.6.2016 17:03:15   
Allstar
Res je. Verjetno se drugače telo z nami prav tako igra, ampak nismo pozorne. Zdaj pa zapazimo vsako najmanjšo spremembo user posted image .
Kaj se to dogaja, bova sami klepetali v juliju user posted image ? Meni se zdi, da je že konec junija in je julij že pred vrati user posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
24.6.2016 18:12:23   
talisman13
To da sva sami pomeni da je veliko punc zagledalo user posted image user posted image , je bil prejsnji mesec zelo uspesen, upam da bo ta tudi

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
24.6.2016 19:37:23   
Storžek3
Ojla punci! Še mene prosim na seznamček na 20.7. To je 6. krog, imam pa že dva otroka. Vleče se mi že ful, prva dva sva hitreje naredila..

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
24.6.2016 19:39:32   
Storžek3
Jaz ne vem kaj je z mojo BT amoak nekaj me heca zadnje čase. Sploh te dni ko je tako vroče mi kaže višjo kot ponavadi. Ali se vročina tudi pri vas pozna na BT? Tko da ne vem,če bi si jo ta mesec sploh merila.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.6.2016 7:28:20   
Allstar
Storžek3, meni ni nič jasno z mojo BT user posted image ...večinoma sem imela 36.3, včeraj 36.0, dane pa 35.7?? Pa sem zdaj po mojem kakšen dan po ovulaciji....glede na teste...

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.6.2016 11:47:49   
Ashatan
Sem še jaz prišla za vamiuser posted image M je imela tri dni zamude, tako da ne vem kaj za seznamček reči....morda 24.7. in pustim tako dolg ciklus, kot je bil vedno do sedaj v povprečju.

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.6.2016 13:07:38   
talisman13
Mogoče je pa res vreme kriv ker mene tudi heca BT, čeprav sem pri sebi mislila da je krivo nočno zbujanje in prehlad
Ja storžek3 meni ta mesec kaže za 0,2 stopinje višjo kot prejšni mesec
Allstar to pa je res čudno da ti kaže tako nizko po O, mogoče bi bilo pa res bolje da ne merimo BT ker nas samo begauser posted image

(odgovor članu Ashatan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.6.2016 13:21:05   
Storžek3
allstar a si sigurna da je O že mimo? Lahko da med O še malo pade BT, torej maš danes O, jutri bi se pa morala pol povišat? ne vem..

Meni skoz kaže povišano BT. Mamo pa zadnje dni tud v stanovanju ponoči vroče, mogoče zato?

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.6.2016 13:22:54   
talisman13
Storžek3 koliko pa imaš povišano, pa si sedaj ravno po user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.6.2016 19:27:00   
Storžek3
Jaz sem imela do sedaj BT pred O tam med 36,4-36,6, po O med 36,8- 37,1. Na dan M mi pade na 36,2 al pa tudi na 36. Zdajle sem 5. dan M in je 36,8.

Obakrat, ko sem zanosila pa se je temperatura še malo dvignila pred predvideno M.


(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
25.6.2016 19:46:48   
Sofie

Jaz bom navijačiča, ker nimam pojma kdaj naj bi prišla moja M.

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.6.2016 12:10:26   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Storžek3

allstar a si sigurna da je O že mimo? Lahko da med O še malo pade BT, torej maš danes O, jutri bi se pa morala pol povišat? ne vem..

Meni skoz kaže povišano BT. Mamo pa zadnje dni tud v stanovanju ponoči vroče, mogoče zato?


Ne vem.... test mi je 23. dopoldan pokazal pozitivno, zvečer pa še čisto čisto rahlo črtico. Tako da sem predvidevala, da je bila O 24.6. Naj bi nastopila 12-24 ur po pozitivnem testu. Me je pa včeraj zelo bolel desni jajčnik, pa še danes me. Temperature danes pa je bila 36.4, isto kot prej vse dni, preden mi je padla na 35.7. Ne vem, očitno nisem dost pametna, da bi razumela svoje telo user posted image

(odgovor članu Storžek3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.6.2016 12:11:13   
Allstar

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Jaz bom navijačiča, ker nimam pojma kdaj naj bi prišla moja M.


A julija jjlo pa pričakuješ ali tudi to nisi sigurna?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.6.2016 13:05:02   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Allstar


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


Jaz bom navijačiča, ker nimam pojma kdaj naj bi prišla moja M.


A julija jjlo pa pričakuješ ali tudi to nisi sigurna?


Mislim, da sem imela ovulacijo 14.6. tako da teoretično bi lahko prišla že v juniju. Samo ne vem. Zadnji ciklus je bil dolg 44 dni, zdej če sodim po ovulaciji bi lahko bil celo nekje 33 dni. To bi bil še junij. Samo res nikoli ne vem, se ne morem zanašat na nobena "pravila".

(odgovor članu Allstar)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
26.6.2016 18:26:31   
majčyca
Jaz se tudi tukaj pofočkam, ampak v bistvu ne vem kdaj (ne)pričakujem user posted image glede na zadnje cikluse. Po pravem je naj ne bi bilo 11.7., če pa gledam prejšnji ciklus, pa bi lahko prišla že naslednjo nedeljo. O je bila pa ta vikend (petek ali sobota). Upam, da nama je uspelo zdaj kaj, pa tudi za vse ostale močno držim pesti! user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.6.2016 16:43:02   
talisman13
Storžek3 pa se ti je umes kaj znižala ali je konstantno visoka?

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
27.6.2016 21:32:10   
izida
Evo punce☺ niti vedela nisem, da je že julijska tema odprta. Upam, da nas bo čim več, da ugledamo user posted image Bomo upale skupaj! Meni je fino, da pridem malo pokukat. Sem v 6. krogu, ne pričakujem je 11.7, nimam še otrok.

Držimo pestiuser posted image

(odgovor članu talisman13)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo JULIJA 2016
28.6.2016 8:31:50   
Katte
Jaz navijam kot vedno.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?