|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo decembra 2009
2.11.2009 7:47:13   
doloress
Pozdravljene vse,

svoj user posted image pricakujem v prvih dneh decembra. Gremo pa v tretji krog in upam na najboljse. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo decembra 2009
2.11.2009 10:12:23   
5ra8
Jaz se tudi selim iz novembra v december. user posted image   2.krog po laparo.

Upam da bo november ploden kot še nikoli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo decembra 2009
2.11.2009 10:20:57   
Anonimen
Hej!

Svoji user posted image /user posted image bom pričakovala okoli 20.12.
14.11. moram dobiti M (imam tablete za sprožitev), potem pa začnem s klomifenom. To bo moj 6.krog, v četrtek sem zvedela da imam PCO, zato sem tudi brez user posted image že več kot 3mesece.

(odgovor članu 5ra8)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo decembra 2009
2.11.2009 10:21:10   
nadka30
Pozdravljene punce, ta mesec ostajam še kot navijačicauser posted image user posted image v naslednjem mesecu sem pa z vamiuser posted image user posted image v borbi za plus.
lp

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo decembra 2009
3.11.2009 7:31:21   
doloress
T.Z. tega se tudi jaz bojim, ko imam tako neredno user posted image . Ma to vidijo na ultrazvoku, ali so potrebe kaksne poseben preiskave?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo decembra 2009
3.11.2009 8:16:13   
Anonimen
Jaz imam kar močno obliko in se je jasno videlo na ultrazvoku... če bi imela manj se pa vidi na krvni preiskavi, ko ti hormone zmerijo.

(odgovor članu doloress)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo decembra 2009
3.11.2009 9:14:01   
tix
Vem, da ste pridne, zato ne dvomim, da bojo decembrski možje mislili tudi na vas in vas obdarili z user posted image ,user posted image user posted image user posted image ... za enkrat za vas navijam (upajoč, da se vam ne pridružimuser posted image user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo decembra 2009
3.11.2009 9:39:51   
Martinčka
no jaz tudi zaenkrat samo navijam ampak se vam povsej verjetnosti pridružim čez 10 dni... sem vse pokvarila s svojim vnetjem ampak za vsak slučaj počakajmo, ker kaj pa ČE je slučajno vseeno kaj preživelo noter v tistem groznem okolju... i dont think so...

kakorkoli navijam za vse vas/nasuser posted image user posted image user posted image ... december bo zagotovo srečnejši za nas.. sem že pri novemberkah napisala da bom začela nazaj verjet v božička in da mu letos napišem eno lepo sporočilce...

pozdravčekuser posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo decembra 2009
3.11.2009 17:42:47   
Buska
jaz je ne pricakujem 1.12. (mogoce bo prisla kaj prej) 

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo decembra 2009
4.11.2009 8:51:02   
Martinčka
Ah Buska kakšne imaš, ne bo prišla nič prej, ker sploh ne bo prišla! December bo za vse nas prelep mesec:) user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo decembra 2009
4.11.2009 13:22:45   
nadka30
hallo punce kako smo že pridno slončkamouser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz moram pa počakat še na eno tečko, ki pride okoli 25 novembra upam da je ta zadnja, pa da potem hitro zgine, je pa teoretično še vedno možno da potem konec decembra zagledam plususer posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj govorim seveda bomo vse videle svoje pluske, avgusta pa svoje dojenčke.
Punce glavo gor, gremo pluskom naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo decembra 2009
4.11.2009 20:39:58   
Buska
Martinčka: tudi jaz upam, da je ne bo. bom vidla, kaj boma uredila jutri pri dr. Resu .... ker prejsni mesec nisem glih reagirala na klomifen ... jutr bo pa se moj mel drugic spermiogram (prvi je bil slab), ce bo kaj boljsi 

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo decembra 2009
5.11.2009 8:34:03   
Anonimen
Mene pa tak pms daje po dabrostonu, da se mi že meša. Komaj čakam, da pride M, da lahko začnem s klomifenom in potem, da decembra zagledam +. Ja, sem se že kar odločila, da je december moj!

(odgovor članu Buska)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo decembra 2009
5.11.2009 11:46:59   
ŽanaTaja
Živjo vse soborkeuser posted image

S  težavo pa vendar se selim sem k vam in srčno upam, da nam v desmbru resnično nam vsem pokaže ta željen PLUSuser posted image

Ne pričakujem je 3.12 ha ja tik pred mojim rojstnim dnem..sej na rabim druzga sam ta PLUS mi naj nekdo privošči in bom najbolj srečna pod soncemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo decembra 2009
5.11.2009 12:28:01   
doloress
Jaz sem pred kratkim resevala en test in mi je prislo, da bom zanosila 10.12. mogoce bo pa drzalo user posted image

Bomo mogli pridno user posted image na vsaka dva dni, pa ni vrag da se ne prime. Za vse ostale pa seveda drzimo pesti in res upamo, da bo december najbolj plodnen. Da bo mel bozicek manj dela.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo decembra 2009
5.11.2009 17:41:54   
Buska
danes sva bila pr dr. Resu. tako, da naj bo sedaj moj datum x.12., saj mi je dal tablete Prometrium, da bom dobila user posted image 24.11., nato pa gremo v postopek ICSI 

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo decembra 2009
5.11.2009 18:27:39   
nadka30
doloress sedaj si me pa radovedno naredila, kaj za en test si pa delala, oz kje si ga dobila, bi ga bilo prav zanimivo rešit pol bi pa vidli če bo kaj iz tega
povej či več informacijuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo decembra 2009
5.11.2009 18:39:21   
doloress
Nadka,  ce bo to drzalo tut ne vem kaj nardim, ker to je bil test na facebooku. In mocno dvomim v te testa, zato bom rajsi pridno user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo decembra 2009
6.11.2009 9:12:49   
Martinčka
hihi dolores, meni je na facebooku prišla Julija2010 pa ne držiuser posted image ... hihi.. sam bi blo pa hecno da bi troflo:)user posted image

(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo decembra 2009
6.11.2009 9:28:21   
ŽanaTaja
Pozdravljene punce!

Nekako sem se sprijaznila, da bo treba v nove boje, sej mi itak druga ne preostaneuser posted image

Imam danes dopust in me moj možek pelje v Stično po čaj za pomirjanje, je tak naravni in ga bom pila skupaj z krvomočnico. Odločila sem se, da več ne bom razmišljala, o tej nosečnosti, ker se mi zdi, da itak nisem sproščena, da še sam user posted image zaradi omenjenega in nič več iz potrebe ali užitka. Potem pa se spet zalotim ko razmišljam, kaj pa če bo ta mesec, ne vem več kako se naj dekoncetriram glede tega, ko si pa takooo zelo želim.

Najbolj me boli to, da ko sem jedla te tabletke, sem med njimi zanosila, pa potem takoj ko sem jih nehala jemat, zdaj pa ne gre in ne greuser posted image

Sva šla včeraj v shoping, in kam pogleda je ena noseča, to ne moreš verjet...jaz pa že vsa depresivna, kaj bo šele ćez kako leto da nama do takrat ne rata...jaz pristanem na psihiatriji..

Nič punce, treba bo v nove boje, pa kaj bo bouser posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo decembra 2009
6.11.2009 10:07:52   
nadka30
hay punci pa kje na facebboku sta to najdli, jaz bi za hec probala rešit da vidim kaj bo meni naračunaluser posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo decembra 2009
6.11.2009 10:29:31   
nadka30
žantaja boš videla da boš kmalu spet zagledala svoj plusek, stiskam pesti zate, sma bili skupaj pri aprilčkih
boš videla da bo, user posted image user posted image user posted image ti pošiljam enouser posted image za to da bo čim prej plus, nikar ne misli kaj bo čez eno leto takrat boš ti že pri sebi držala malo bejbicouser posted image
boš videla da bo vse ok, skušaj malo odmislit nosečnost, eprav vem da je težko, tudi mene še zanese koliko bi bila že sedaj noseča, pa vem da na to nimam vpliva, tako da se poskušam z raznimi drugimi stvarmi zamotit, pa včasih gre včasih ne.
Kmalu bo tudi za vse tukaj, ki čakamo svoje pluske posijalo sonce sreče in čez dobrih 9 mesecev bomo v rokah držale svoje bejbije, ja vse, ki smo na tej strani bomo kamlu zagledale pluskeuser posted image user posted image user posted image
Kaj pa je s katro, hitro povej je plusek
vsem en lep pozdrav, sončeka vam pa na žalost ne morem poslat, ga ni bilo še danes nič na spregled, če se ne motim bodo kmalu priletele snežinke. Mogoče pa letos snežinske prinesejo pluske.
Punce ne se vdat gremo z pozitivnimi mislimi naprej in pluski bodo slej kot prej našli naše domove.
lpuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo decembra 2009
7.11.2009 8:54:16   
niky31
Živjo ŽanaTaja,

Malo sem morala odklopit vse skupaj ker sem bila že malo na tleh. Oktobra ko sem naredila CB test in je bil negativen,  sem popolnoma odklopila ker nisem več mogla pozitivno razmišljati, vendar je brez da bi vedela, prav ta mesec očitno bil pravi. 05.11.2009 sem naredila test in pokazaplo mi je user posted image user posted image . Če mi verjamete nisem mogla verjeti, pluska sploh nisem pričakovala in še test sem naredila zako  je rekel moj možek, čeprav sem si mislila tako ali tako bo minus. Še bolna sem bila oktobra in sem pila tablete za sinuse.

user posted image   sem se zelo  razveselila vendar  se pa tudi  bojim, upam, da se bo ugnezdil in se bo vse v redu.

MOGOČE JE RES TO, DA MORAŠ ODMISLITI IN SE NE OBREMENJEVATI?!?
Jaz sem namreč oktobra obupala in sem bila že v dvomih ali sploh lahko imamo otroke. Tako da sem vse svoje misli osredotočila in sem poklicala gin. da bi  se šla pregledat in isto moj možek, veliko sem brala o tem. O tem da bom ta mesec mogoče zanosila pa sploh nisem razmišljala in sem celo dvomila da bi sploh lahko kaj bilo. Tako da niti  user posted image nisva vsaki drugi dan kot prej ( je bolj moj možek silil k temu, ker nisem verjela v to)

ŽanaTaja, res je  nič nisem prišla na forum, ker sem bila na tleh in ni se mi dalo pisati ker sem že malo obupala. Čeprav sem vedno mislila na tebe in upala da mogoče si že user posted image .

S vsem srčkom ti želim ŽanaTaja user posted image user posted image user posted image da bi ti uspelo že ta mesec oziroma čimprej, isto želim tudi vsem ostalim borkam, da bi čimprej ugledle user posted image user posted image .

Niky31








Jaz sem se sprijaznila in že razmišljala da pač mogoče ne bova mogla

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo decembra 2009
7.11.2009 13:29:08   
niky31
Še enkrat živjo punce.
Želim vam da bi vam božični mesec prinesel vsem pluske. user posted image user posted image user posted image

Vsem ki se trudite in trudite  en velik user posted image user posted image user posted image in veliko sreče user posted image user posted image user posted image . Želim vam da bi ta dan ki ga tako pričakujete enkrat prišel in vas osrečil s user posted image user posted image .

Jaz sem ta mesec ugledala user posted image user posted image s CB testom ki se ga lahko naredi 4 dni pred pričetkom user posted image . In to zato, ker mi je moj dragi rekel naj ga naridm, da pač vidimo preden začnemo res s kakšnimi preiskavami. Imela sem datum pri ginekologinji 05.11.2009 ob 12h, in test sem naredila 05.11.2009 ob 6h. Ko sem prišla k gin. so mi vzeli kri za potrditev nosečnosti ker sem povedala da sem pač prav tisto jutro ugledala +. Kri je pokazala. 0,59 kar naj bi pomenilo da je majhna prisotnost hormona ter da moram v petek ponoviti test z odvzemom krvi. ( Upam da je vse to res)

ŽanaTaja tebi se je že enkrat pokazal plusek tako da to pomeni da je z vama drugače vse OK ( tako je meni rekla gin.) in mislim in ti želim, da boš kmalu  spet ugledala +. Upam da te bo tvoj malček kmalu razveselil s +. user posted image user posted image .


Jaz se pa zelo bojim, ker ne vem kako gre naprej. Malo me boli spodaj in danes  so mi zatekle prsa kot pred menstruacijo? Mene je vsega tako strah da bom verjetno kupila še kakšen CB da preverim če se še pokaže plusek?? Bojim se, ker sem vseki mesec vložila vso mojo pozitivno energijo in sem verjela v to da se mi bo pokazal plusek, pa se mi ni. Sedaj pa ko se je,  pa mu ne verjamem prav 100%.



Vsem srečno!!!user posted image user posted image user posted image in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image da se bomo vsi veselili. user posted image user posted image user posted image user posted image

Niky31



(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo decembra 2009
8.11.2009 9:58:59   
katra55
Živjo, jaz se iz novemberk selim k vam. Naslednje M ne pričakujem 6.12., upam da mi Miklavž prinese en plus. Bo pa to 4.krog po ss.

ŽanaTaja ne obupajuser posted image

(odgovor članu niky31)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?