|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo decembra 2014
3.11.2014 16:36:35   
perla*
Mogoče mi odpiranje nove teme prinese kaj sreče user posted image v decembru!

Moja tečka bi morala zdej zdej priti, glede na to, da je test snežno bel user posted image
Cikli so se mi nekoliko podaljšali. Ne vem ali zaradi Estime, krvomočnice, neuspele umetne ali pač narave same, ker nismo na gumb?
Tako da jo ne pričakujem na začetku decembra.

Dejmo skupaj upat, ker je december kičasto lep! In ker so zadnji seznami tolk čudni user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.11.2014 16:38:22   
Žabinčica
Evo prvo navijačico že imaš/imate user posted image . Da bo december kičasto lep mesec za vse user posted image . In da bo pod smrečicami veliko pozitivnih testov user posted image .

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.11.2014 20:27:24   
chocolatecake
Jaz mislim, da sem tudi vaša, tale krvavitev postaja premočna, da bi bila samo do estime, pa tudi precej dolgo že traja... tako, da nimam kaj veliko upanja, mogoče samo kakšen procent.
V upanju na kičasto lep december se torej pridružujem, brez datuma kot ponavadi.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo decembra 2014
3.11.2014 20:57:41   
kris26
Živjo!

Se bom kar na tej temi pridružila jaz sem user posted image dobila danes povrhu tega še ful bolečouser posted image sicer sem jo itak pričakovala kot vsak mesec. Sploh pa sedaj ta , ker nisem jemala Clomida in se mi je ciklus takoj podalšal iz 28/29 na 34 dni. Decembra bo verjetno še kakšen dan daljšiuser posted image . Mi je pa Clomida še ostalo pa bom še enkrat probala po novem letu z njim če bo kaj več sreče user posted image Ta mesec bom še narej jedla E vitamin drugih dodatkov pa ne bom ker mam občutek, da se bo mojmu telesu zmešal user posted image user posted image user posted image user posted image Naj bi pa tudi jaz dobila nekje v začetku decembra recimo nekje okrog miklavža.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.11.2014 8:30:44   
mamica deklicam
Ker ne vem, kdaj točno naj je ne pričakujem, se bom še sem napisala. Recimo da mi bo Miklavž prinesel najlepše darilouser posted image , ker drugega od mojega itak bolje da ne pričakujemuser posted image , sem ga v 8 letih edino tega naučila, kdaj imam rojstni danuser posted image user posted image

(odgovor članu kris26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.11.2014 9:26:43   
Katte
Navijam za poln december pluskov!!! user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Katte -- 4.11.2014 9:27:06 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.11.2014 11:32:18   
Marčevka2010
Držim pesti za vse! Če bo treba se bom pa pridružila, upam sicer, da ne. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.11.2014 15:57:53   
egleria
Moj datum je 4.12. Upam da bo to zame srečen dan..
Tečka se že kažeuser posted image user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.11.2014 16:13:18   
..noname..
Še ena, ki navija :) upam, da bo veseli december za vse, ki pričakujete II res veseli:)

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo decembra 2014
4.11.2014 21:22:16   
Stars619
No, pa se še jaz pridružim. Midva sva sicer v postopku ivf, prvič ni uspelo, nadaljujeva verjetno januarja, do takrat pa akcija, morda pa sezgodi čudež. Sedaj sem imela 13 dni user posted image , katastrofa, kaj ti naredijo te injekcije in zdravila...drugače traja nekje 4 - 6 dni. Zato jo sedaj pričakujem nekje čisto v začetku decembra - oz. NE pričakujem!!!!user posted image

Vso srečo vsem...

(odgovor članu ..noname..)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo decembra 2014
5.11.2014 7:11:29   
niinii

user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image


04.12.2014

egleria

06.12.2014

kris26
mamica deklicam

December

perla*
chocolatecake
Stars619

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Žabinčica, Marčevka2010, ..noname..


(odgovor članu Stars619)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo decembra 2014
5.11.2014 13:23:12   
witch
NAVIJAM da bo decembr poln pluskov.

Se pa tudi jaz vračam med vas. Paziva ne že od avgusta. Zgodilo ni se še nič, se je pa moji tetki rahlo zmešalo. Dobila sem jo po celih 76 dneh. Tak da je od avgusta nisem imela.
Ker sva se za sinka, ki je star 10 mesecev matrala 3,5 leta, "naredili" smo ga v IUI postopku, upam, da bo tokrat lažje in hitreje.
Lahko me date na seznam pod x.12. Če bo tokrat vse normalno je naj nebi bilo 1.12.

egleria vsela sem da te vidim tukaj. Kako si? Kako je fantič?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo decembra 2014
5.11.2014 15:24:12   
perla*
Witch dobrodošla nazaj! Se spomnim tvojega nicka že od prej, no jst sem še vedno tukej user posted image
Full fajn, če vama kmal rata, ker bo mini razlika med tamalima. Tko bo upam da enkrat tudi pri meni. Ko bo prvi, ne bomo nič čakali za drugega, ampak čim prej user posted image

Po včerajšnjem šoku in cmeranju, ker je prišla tečka, sem danes ok, kot nova. Spet polna upanja, da jo 5.12. ne bo! Źe kot otrok mi je bil Miklavžev večer nekaj magičnega, naj me vesolje letos usliši z željo, ki jo imam za darilo. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo decembra 2014
5.11.2014 16:46:27   
witch
perla hvala. Se spomnim tudi jaz tebe. Nekaj časa pa nisi bila aktivna se mi zdi. Pri vama potem tudi traja že predologo. Sta šla že kam naprej? Držim pesti, da ti bo miklavž prinesel dve lepi črtici na plusku. Drugače pa željo imava majhno razliko med otrokoma, upam, da nama bo uspelo.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo decembra 2014
5.11.2014 16:52:17   
beba92
Dodajte me na seznam, saj ne pricakujem 10.12. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo decembra 2014
5.11.2014 21:42:57   
perla*

IZVIRNO SPOROČILO: witch

perla hvala. Se spomnim tudi jaz tebe. Nekaj časa pa nisi bila aktivna se mi zdi. Pri vama potem tudi traja že predologo. Sta šla že kam naprej? Držim pesti, da ti bo miklavž prinesel dve lepi črtici na plusku. Drugače pa željo imava majhno razliko med otrokoma, upam, da nama bo uspelo.


Jap, mal sem bla bolj tiho, nisem se javljala in kao mislila, da mi bo psihično pomagalo user posted image Pri nama bo kmalu 2 leti. Imava že velik za sabo glede na majhen obdobje, ampak sem jst tko tišasta. user posted image No, za enkrat me to ni nikamor pripeljalo in bo zgleda treba se umirit in dihat user posted image Pregrada odstranjena, redni cikli z ovulacijami, spermiogram ok, laporoskopija - manjša žarišča endometrioze odstranjena, hormonski testi v Trstu - vse ok, zaloga jajčec ok, Ivf s 14 celicami, 4 oplojene bolj tko tko, 1 ok, vstavljene 2, neuspešno, nič zmrznjenčkov user posted image Uf in kaj zdej? Odločila sva se da do maja nič. Se bova pridno imela rada in jst bom z glavo pred zidom stala user posted image Krvomočnica, Estima, malo mace, ashwagande....prehrano imava itak ful urejeno, stresa ni (razen tega da ni in ni pluska). Life is good!
user posted image user posted image
user posted image za vse nas! user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo decembra 2014
6.11.2014 7:36:58   
niinii

user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image


04.12.2014

egleria

06.12.2014

kris26
mamica deklicam

10.12.2014

beba92

December

perla*
chocolatecake
Stars619
witch

user posted image NAVIJAČICEuser posted image
niinii, Katte, Žabinčica, Marčevka2010, ..noname.., witch



(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo decembra 2014
7.11.2014 11:11:46   
witch
perla sta pa res že kar nekaj dala skozi, glede na čas. Pri nama pol tega nismo naredili v treh letih in pol. Ampak važno da je mimo pa da imam lepega in zdravega otročka. Prav sta se bosta za nekaj časa posvetila en drugemu, pa de se telo malo spočije od vseh postopkov, tablet... Bo pa tudi vama uspelo. Ob pravem času. Čeprav mi je bilo včasih hudo, je prišel fantič pravi trenutek.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu perla*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.11.2014 11:17:50   
azalea
Še jaz za seznam in sicer 6.12. :) nekam rade imamo Miklavža; upam da on tudi nas kaj :)

Bi bilo prelepo darilo za rojstni dan, ki ga imam decembra, moj bi pa ga dobil avgusta za svojega :)


Pa da vidimo :)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo decembra 2014
9.11.2014 19:07:27   
MauMow
Evo punce mene. Sicer bom ta mesec še med navijačicami ker resno user posted image še ne bomo delali - če pa bo pa bo. Včeraj smo namreč dobili prečudovito novico, saj je UZ po M pokazal da je vse BP in lepo ščiščeno.user posted image

Držim pesti punce za vse nas!

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo decembra 2014
10.11.2014 9:42:16   
Marčevka2010
Še mene na seznam, 7.12. Ne pričakujem m.

November me ne mara, upam, da me bo december bolj. user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo decembra 2014
10.11.2014 15:11:27   
witch
azalea pri nas bi bilo pa kontra. Ati decembra pluska za rojstni dan, mami avgusta dojenčka user posted image

Kako ste punce?

Jaz uživam s svojim fantičem. Čez dan malo bolj, ponoči pa malo manj. Ta naš mali nagajivko ponoči še vedno ne spi. Ko je bil novorojenček je lepše spal. Zdaj pa kar nekaj cvili ponoči, spi ne, sedi v posteljici pa gleda, ni da ni. Jaz pa kot zombi. Prav močno si želim da vsaj eno noč malo lepše spi.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo decembra 2014
10.11.2014 17:18:05   
azalea

IZVIRNO SPOROČILO: witch

azalea pri nas bi bilo pa kontra. Ati decembra pluska za rojstni dan, mami avgusta dojenčka user posted image


pri nama bi bilo to najlepše darilo za 30 ko :)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo decembra 2014
10.11.2014 21:45:50   
egleria

IZVIRNO SPOROČILO: witch

NAVIJAM da bo decembr poln pluskov.

Se pa tudi jaz vračam med vas. Paziva ne že od avgusta. Zgodilo ni se še nič, se je pa moji tetki rahlo zmešalo. Dobila sem jo po celih 76 dneh. Tak da je od avgusta nisem imela.
Ker sva se za sinka, ki je star 10 mesecev matrala 3,5 leta, "naredili" smo ga v IUI postopku, upam, da bo tokrat lažje in hitreje.
Lahko me date na seznam pod x.12. Če bo tokrat vse normalno je naj nebi bilo 1.12.

egleria vsela sem da te vidim tukaj. Kako si? Kako je fantič?



Oooo tudi jaz sem vesela da te vidim tukaj. Upam da bova obe kmalu čvekali v kakšni še lepši temi - nosečnice user posted image user posted image
Jaz sem razmeroma ok, pač trudimo se za dojenčka že kar dolgo, ampak nič, zdaj sem na klomifenu prvi mesec. Jemljem še vitamin E in folno. Pijem krvomočnico in rman. Upam da tokrat uspe.
Fantič je vredu, je že kar ogromen fantolinuser posted image januarja bo že 5 let star, sicer on vsak dan vpraša če je že, ampak ne gre tako hitrouser posted image
Kako pa si ti? Berem da že imaš sineka! Čestitke! Je priden?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo decembra 2014
10.11.2014 21:47:13   
egleria
Aja, pa spreminjam datum na 6.12. ker takrat tisti roza izcedek še ni bil M, dobila sem jo kasneje. Upam da bo Miklavž radodaren letos user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?