|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo maja 2011
7.4.2011 21:28:31   
witch
Pa se spet moram seliti na nov seznamček. Se mi še katera pridruži? 

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo maja 2011
7.4.2011 21:34:19   
witch
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

X.5.
witch


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 1


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:

user posted image



< Sporočilo je popravil witch -- 7.4.2011 21:42:17 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo maja 2011
7.4.2011 21:51:34   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: witch

Pa se spet moram seliti na nov seznamček. Se mi še katera pridruži? 


Jaz se ti z veseljemuser posted image user posted image user posted image  novim bojem nasprotiuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo maja 2011
7.4.2011 23:10:16   
kejt2
Jest imam še en teden odštevanja, ampak odkrito povedano nisem prav nič optimistična. Se mi je vsega nabralo in sem trenutno kar pobita. Pa nočem jamrat.

Sej, kolikor zasledujem po različnih temah imava kar podobno pot... Zadnjič sem brala en tvoj post in sem dobila kar kurjo polt, kot bi brala svojo zgodbo. user posted image
Držim pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 9:02:33   
žab*ca
Tolikokrat sem že rekla,da se bom kam prifočkala ,pa se do danes še nisem
Torej se pridružujem tudi jaz. Pdp 1.5.  II nosečnost.

(odgovor članu kejt2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 9:14:44   
Katte
Punce, navijam user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  . Maj je že itak najlepši mesec, upam, da bo še ekstra.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 9:18:50   
Katte
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
1.5.
žab*ca

X.5.
witch
Wannabemommy

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 3


NOSEČK: ______


NAVIJAČICE:
kejt2, Katte, CariSSa10

user posted image  


< Sporočilo je popravil Katte -- 8.4.2011 9:28:48 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 9:24:34   
CariSSa10
jaz bi tudi navijala.user posted image user posted image če pa se bo drug tedn prikazala user posted image , se pa preselim pod upanje na plusek v polovici majauser posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 10:46:54   
SILVA
Jaz user posted image   ne pričakujem 9.5.
Prvi krog po laparo in histerouser posted image

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 17:47:05   
Tincy90
Itak, da spet navijam!! Držim pesti za vse vas punce!user posted image user posted image user posted image user posted image naj bo maj vaš mesec!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča in veselje - Alisa, 19.12.2009 & Alis, 24.4.2011

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 18:06:17   
Arual
No witch, zdaj pa sma res mi2 na vrsti za roza barvo se ti ne zdi???

Jaz je pričakujem user posted image xx.5. je pa to 43. krog.



_____________________________

Vsak poraz je nov izziv za zmago.

ZMAGA JE NAGRADA ZA TISTEGA,KI VSTRAJA TOLIKO CASA,DA PREMAGA BOLEČINO....

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 18:35:18   
Agnes27
Se strinjam z Arual in močno navijam za vas. Kar pod navijačice z manouser posted image
Maj je tak lep mesec, takrat tudi jaz praznujem RD.

Ima da rata. Držim pesti.

(odgovor članu Arual)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 19:57:50   
Medea10
Tud jaz navijam za vas punce! Vas spremljam in mislim na vas. Wannabemommy zdaj sta začela zares? user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo maja 2011
8.4.2011 22:35:13   
pathra
No jaz se vam pa maja tudi pridružim po dvo-mesečni pavzi po izvenmaternični nosečnosti. Sicer morem počakat še aprilsko user posted image , tako da sem celo malo prezgodnja user posted image , samo kaj ko komaj čakam nove boje za te lepe dve črtice.

< Sporočilo je popravil pathra -- 8.4.2011 22:36:51 >

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo maja 2011
9.4.2011 14:55:04   
girly
jst se tud pridružujem. user posted image  pričakujem 7.5.

sicer je pa to zdej 2. krog za drugega user posted image .upajmo,da bo kaj prej kot prvič

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo maja 2011
9.4.2011 15:12:36   
twetka
Witch, a si dobila moj mail? nisi nič odpisala pa me zanima če sploh dela to čudo tu.  vsakemu ko pišem mi ne odgovori in me že malo čudi vse skupaj če sploh dela. 

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo maja 2011
9.4.2011 20:32:38   
alfi
Tudi mene dajte med navijačice,user posted image user posted image user posted image
Upam, da user posted image ta mesec ne prideuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo maja 2011
9.4.2011 20:54:12   
Medea10
alfi a si že nardila kak test? user posted image

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo maja 2011
9.4.2011 21:36:29   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Tud jaz navijam za vas punce! Vas spremljam in mislim na vas. Wannabemommy zdaj sta začela zares? user posted image


Ja pa hej!!!! Sem se prav razveselila ko sem te zagledlauser posted image user posted image user posted image  Dobro sta vidva to narihtala, nama žal še ni ratalo, ampak grema naprej v nove bojeuser posted image . kak je malena pikica? lepo raste? Naš je tak lump da je joj, vsepovsod ga je polno, sploh nima cajta za nič zaj ko je na 2 nogahuser posted image  je pa prav luštno.
Ampak najlepše pr vsem je da je mamin cartek in to res pravi cartek, te pa je mami vuser posted image  ko pride.

Ej ful sem vesela zate, naslednjič na kafeju se bo buši že videl!user posted image Upam da se bomo še kaj vidle na kaki tortici, mnjammmi Pohorska vabiuser posted image


(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 11:01:15   
Medea10
Ej, držim pesti, da vama čimprej rata še kakega user posted image nardit.
Navihana je, pa hudo žlehtuser posted image , drugače pa zlata user posted image . Sama še ne hodi, ker si še ne upa ob opori pa leti.
Naša je tud taka carta, mi je tak lepo ko že zna objet pa se pocartat prit user posted image
Se bom potrudla prit na tortico. Sem vidla na FB (vas redno berem, sam ko preberem do konca se mi ne da več pisat) da bi nardile vseslovensko srečanje?

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 11:04:28   
Anonimen
Evo se vam pridružujem v pričakovanju user posted image in to 7.5.
To je najin 10 krog in bi bil že čas da bi najin sinko dobil družbo...

(odgovor članu Medea10)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 11:33:26   
alfi
Medea10 ja danes sem delala test in seveda - verjetno še prekmalu,kdaj pa si ti delala test kolk prej? Jaz sem računala da user posted image ne bi smela pridet šele drug teden v petek,med O sva pa user posted image vsak dan. Bom videla drug teden, mogoče pa še ni dovolj hormonov prisotnih? Upam na najboljš, po desetih krogih bi bil pa že čas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 11:37:53   
Medea10
Alfi jaz sem test delala 6. M bi pa morala dobit 13. (zadnji cikel je bil dolg 27 dni). So mi vse rekle da mi je res zlo hitro pokazal user posted image . Držim pesti zate user posted image in za vse ostale seveda tudi. 

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 11:45:51   
alfi
Tudi jaz sem že v enem mesecu delala test en teden prej  je bila user posted image naslednji teden pa ne več , saj te ne strašim ampak lahko da mi je zarad O pokazal user posted image . Mi je pa bilo zdajle tri dni slabo, pa špika me enkrat na levi strani enkrat na desni.  Kako pa se ti  počutiš, imaš slabosti...? Saj enim tudi ne pokaže še takoj user posted image ane.

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo maja 2011
10.4.2011 12:03:35   
Medea10
si me pa vstrašla user posted image
bom v jutri al pa v torek ponovila.

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?