|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo novembra 2015
13.10.2015 18:48:57   
sitka mala
Živjo, sem kar odprla novo temo! Upam, da nas bo čim več!

Pri meni je cista izginila, in zdaj gremo v nove boje. Ginekologinja nama je dala 6 mesecev, da probava po naravni poti, drugače dobim napotnico za naprej. Srčno upava, da nama tokrat uspe brez pomoči. user posted image

Aja, ne pričakujem je 7.11.2015!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo novembra 2015
13.10.2015 21:22:36   
Beat
sitka mala, jaz bom zaenkrat navijačica, ko/če pa pride M, pa se kar selim v to temo user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo novembra 2015
15.10.2015 13:58:15   
Katte
Navijam za novembrske pluske!!!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo novembra 2015
15.10.2015 14:28:11   
Marčevka2010
Držim pesti za vse! user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo novembra 2015
15.10.2015 15:37:30   
mojamiška
Evo še mene. Če bo vse po sreči je ne pričakujem 6.11. ampak ker ima itak vse zbrklano bom test delala po 10.11., da mi ne pokvari rduser posted image  če se seveda prej ne ulije.

Bi bilo lepo,da se ponovi zgodba od prvič. Sem delala test ravno tako po rd in 1 tednu zamujanja ampak takrat ne iz tega razloga, da mi ga ne pokvari, sem itak vedla po počutju, da je to to ampak sem imela kar en strah (prej 2ss)

Tko, da navijam za vse, da nam novembra ratauser posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo novembra 2015
19.10.2015 12:17:43   
sitka mala
Ooo pa nas je že nekaj, superca, mi vsaj ne bo dolgčas. user posted image

Kupila sem si par testkov za ovulacijo in +++, včeraj sprobala za ovulacijo in bum, pozitivno! user posted image Pa je bila akcija, ko je tamala zaspala. user posted image Bom še danes probala, če je še prisotna, ker nimam pojma, kako je pri meni s temi ovulacijami. Pred prvim otročkom jih sploh nisem imela, tako da je tole že presežek. Ali pa mogoče znak, da bo user posted image .

A jemljete kakšne vitamine? Jaz premišljujem o Fertil up, ali pa kaj podobnega, da se mi vsaj hormoni spravijo v red.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo novembra 2015
20.10.2015 21:51:07   
Sofie

Tudi pri meni je oktober mimo. Bom pa v novembru samo navijačica.

Jaz tudi razmišljam o kakšnih vitaminih. Mogoče kaj kar bi odebelilo sluznico, saj sta bili moji zadnji dve M tako šibki, da vložkov sploh ne bi potrebovala.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo novembra 2015
21.10.2015 9:05:46   
Anonimen
Oj!

Še jaz se vam pridružujem. Ne pričakujem je 21.11. Pa prosim če me daste tudi med navijačice.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo novembra 2015
22.10.2015 10:50:48   
Ashaya
Da se še jaz pofočkam..ne pričakujem je nekje okol 22.11., grem pa seveda tudi med navijačiceuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.10.2015 7:38:00   
Janchek81
Evo mene ... pa sem v tej temi user posted image
user posted image pričakujem 24.11.
Upam, res močno upam, da nam uspe v novembru zagledati user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.10.2015 17:19:19   
sitka mala
Ohhh Janchek81 user posted image user posted image .

Tudi jaz upam, da bo november rožnat. Vsaj dve leti nazaj je bil najin srečni mesec.

Ne vem zakaj imam spet občutek, da se doli nekaj kuha. user posted image Mi bo vse padlo dol, če je spet cista.user posted image Sem čisto razneženo, ko kje vidim majhno štručko. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo novembra 2015
25.10.2015 21:21:17   
Katriss
Živjo vsem :) Sem nova med vami, že nekaj časa vas berem, spremljam in držim pesti za čimveč pluskov in user posted image user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo novembra 2015
26.10.2015 7:14:25   
Janchek81
Oooh ja...sem ful razocarana ...vcerj sm kr jokala..hormoni pac ...
Danes zjutraj sem imela tak naliv da joj...prslo cez spodnjice..cez pizamo..kr lilo in lilo je user posted image
Zdj pijem kavico in se je malo umirilo...bojim se vstati ker takrat pa kar lije ....
Upam da bo november naš mesec...

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo novembra 2015
26.10.2015 14:28:54   
mojamiška
Katriss dobrodošla in čimprejšnji + ti želimuser posted image

janchek upam, da si že boljše voljeuser posted image mogoče bo pa november naš mesec.

Moja o je mimo (sem jo spet močno čutilauser posted image  ).Glede na bolečine in sluz naj bi bila nekje med 17 in 20, bila sva pridna. Se mi je pa v soboto zgodilo, da me je bolelo na levi strani, kot med o in imela sem 2 krvavi pikici, ko sem se obrisala. Potem pa nič več, prsa me ne bolijo nič pa so me prej vedno od o do m. Upam, da iz tega rata nekaj lepegauser posted image  sem optimist user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo novembra 2015
27.10.2015 14:23:04   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Katriss dobrodošla in čimprejšnji + ti želimuser posted image

janchek upam, da si že boljše voljeuser posted image mogoče bo pa november naš mesec.

Moja o je mimo (sem jo spet močno čutilauser posted image  ).Glede na bolečine in sluz naj bi bila nekje med 17 in 20, bila sva pridna. Se mi je pa v soboto zgodilo, da me je bolelo na levi strani, kot med o in imela sem 2 krvavi pikici, ko sem se obrisala. Potem pa nič več, prsa me ne bolijo nič pa so me prej vedno od o do m. Upam, da iz tega rata nekaj lepegauser posted image  sem optimist user posted image


Ja, si že vsak mesec govorim, da zdj pa bo .... pa opažam, da sm vedno bolj razočarana ... user posted image
SEm dons boljše volje, ampak še vedno pa ne dobre, kot me poznajo vsi ... pol pa enih opazk slišim, pa tko kot tudi drugje najbrž, se govori pol vse sorte .. sm slišala, da mam baje z partnerjem probleme ... ja? Kva je super, k vejo več kt jaz .. pol pa taka kt sm, velix kakšno prbijem, da ostanejo brez besed user posted image nekak uživam v tem, pri takih ljudeh, ki nimajo druzga za delat kot 'gobc' obračat in si izmišljevat zgodbice .. v tej firmi sm bla tud že ene 5x noseča user posted image user posted image .... po drug stran si pa mislm 'krave neumne' ... sory, sam jh res preziram user posted image ne maram hinavskih ljudi user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo novembra 2015
27.10.2015 14:52:33   
mojamiška
janchek škorpijonka moja ista si k jstuser posted image  Ful pozitivna oseba ampak nemaram, da me kdo j.... in ful me tepe v življenju ta moja direktnost, oči mi zmeri reče, da me jezik prehitevauser posted image sam kaj naj povem to kar si mislim. To o nosečnosti pa poznam, tam kjer je moj doma sem bila tut že tokrat noseča, da mi je že prav smešno. pol me pa njegovi zmeri v trebuh gledajo, se sam smejim. ja ljudje res nimajo kaj počet. Blagor enim k majo tok časa.


Aja skor bi pozabila......itak, da je razočaranje veliko, ampak bo uspelo, boš vidla, samo optimistično naprej pa bo, mora bituser posted image  

< Sporočilo je popravil mojamiška -- 27.10.2015 14:54:47 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo novembra 2015
27.10.2015 19:53:34   
Anonimen
Ojla! No da se še jaz pofočkam user posted image , user posted image ne pričakujem 18.11.

Upam, da bo mesec november prinesel veliko user posted image user posted image

Pozdravček vsem!user posted image

user posted image

(odgovor članu sitka mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo novembra 2015
27.10.2015 21:08:30   
Katriss
No, midva se še ne trudiva dolgo, pa vseeno sem nekako pričakovala, da ko bova začela delat na tem, da bo takoj uspelo. No, sedaj mi je že jasno, da ne gre čisto tako... Mi je oktobra user posted image zaostajala 4 dni, pa sem bila že prepričana, da sem noseča, kljub negativnim testom, potem pa sem dobila user posted image Sedaj pa je ne pričakujem 18.11., razen če bo zopet zamik.., Držim pesti za vaše pluske!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:10:13   
Janchek81
Da še enkaj vprašam user posted image
a je od katere partner jedel kitajski ginseng?
Sem včeraj mal brala za kaj je vse dobr ... pa moj je jedel to prejšn let, .... pa se nism niti takrat poglabljala v to ... včeraj sem pa brala in prebrala, da je tudi za tvorjenje spermijev user posted image user posted image

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:11:52   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

janchek škorpijonka moja ista si k jstuser posted image  Ful pozitivna oseba ampak nemaram, da me kdo j.... in ful me tepe v življenju ta moja direktnost, oči mi zmeri reče, da me jezik prehitevauser posted image sam kaj naj povem to kar si mislim. To o nosečnosti pa poznam, tam kjer je moj doma sem bila tut že tokrat noseča, da mi je že prav smešno. pol me pa njegovi zmeri v trebuh gledajo, se sam smejim. ja ljudje res nimajo kaj počet. Blagor enim k majo tok časa.


Aja skor bi pozabila......itak, da je razočaranje veliko, ampak bo uspelo, boš vidla, samo optimistično naprej pa bo, mora bituser posted image  



Pa sej sem večni optimist, samo .... ko meseci minevajo in minevajo pa kr obupujem oz. ko jo dobim sm res bla tokrat FUUUL razočarana user posted image še ta luna je bla zravn .... user posted image
Sej sm dons že boljš ... tko, da ... gremo pač v nove boje v upanju, da kmal zagledamo user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:12:54   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss

No, midva se še ne trudiva dolgo, pa vseeno sem nekako pričakovala, da ko bova začela delat na tem, da bo takoj uspelo. No, sedaj mi je že jasno, da ne gre čisto tako... Mi je oktobra user posted image zaostajala 4 dni, pa sem bila že prepričana, da sem noseča, kljub negativnim testom, potem pa sem dobila user posted image Sedaj pa je ne pričakujem 18.11., razen če bo zopet zamik.., Držim pesti za vaše pluske!



Kok časa se pa trudita?
Brala sem, da raziskave pričajo o tem, da naj bi se večina parov trudilo delati na otroka eno leto ... ampak ****t ga, to je že spet eno povprečje ...user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:20:10   
mojamiška
Mah meni se zdi, da tole o enem letu je bolj zaradi tega, da se špara. Nevem no ampak dostikrat se izkaže, da potem nekaj ni ok in tako leta tečejo. Nevem zakaj je treba tok časa čakat. ker pomoje, če je z obema vse ok ma ni  hudič, da ne rata prej. Če pa ni pol je pa druga stvar. In glede na to, da se danes kasneje odločamo za otroke, mislim, da bi ti moral po pol leta pripadati pregled.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:26:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Mah meni se zdi, da tole o enem letu je bolj zaradi tega, da se špara. Nevem no ampak dostikrat se izkaže, da potem nekaj ni ok in tako leta tečejo. Nevem zakaj je treba tok časa čakat. ker pomoje, če je z obema vse ok ma ni  hudič, da ne rata prej. Če pa ni pol je pa druga stvar. In glede na to, da se danes kasneje odločamo za otroke, mislim, da bi ti moral po pol leta pripadati pregled.


Se popolnoma strinjam .... sploh pa nas, ki imamo že enga, nas tretirajo povsem drugače user posted image pa tud če sm ji povedala, a mam zdj druzga partnerja ...
Sej naše zdravstvo je itak čist mim .. kolegica in njen sta bla v dravljah na neplodnosti, ugotovil, da ma on slabo spermo, mu dajo ene tablete in naroči čez en mesec, ugotovi, da sperma še vedno ni ok ... njo dajo na neprehodnost jajcevodov pa da so ji pogledal kri glede progesterona..itd, plačala tud ko zmešana tiste preiskave ( del je krilo zdravstvo ) ... no zdj sta bla že spet 20.10. na kontroli, njemu ni blo treba sperme dat, njej je rekla, da je vse ok in da nej še ene 2 mesca mal počakajo, da maybe pa kej bo ( a prejšnjič je govorila, da je res slaba sperma ) in da je sperma zdj tko - tko ( WTF? kako tko tko, če si prejšnjič rekla, da je slaba, zdj mu je ni blo treba dat ) in da če decembra še nč ne bo, nej pokliče, da jih naroči v januarju ... kwaaaa .... valda se je kolegici spelal ane .... aja pa rekla ji je, da zdj so tud njo prepucal, da ma zdj jajcevoda še bolj prehodna ( a maš lahko še bolj prehodna od prehodnih??? ), tko, da je bla kolegica čist paaaf ane, ampak žal ni mogla nč narest ane ... in hočm povedat kako delajo ane .. in onedva se od julija sam vlačta po teh pregledih ... januarja jih bo pa šele naročila pol, da vidjo kako in kaj ... GROZA!

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:27:25   
Katriss
Saj pravim, ni dolgo, sedaj je 4 mesec, ceprav prvi mesec sva malo zamudila plodne dni... vem, da nekatere na plusek cakate ze leta in ni teh mojih par mesecev se nic... no, vseeno pa upam, da bo kmalu. Imam nekaj prijateljic, ki so zanosile takoj, ko niso imele zascite, po drugi strani pa poznam tudi kar nekaj zensk, ki se trudijo ze leta. Pa saj se nisem tako stara, da bi se zelo mudilo, ampak neka mocna notranja zelja mi ne da miru :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo novembra 2015
28.10.2015 8:32:30   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Katriss

Saj pravim, ni dolgo, sedaj je 4 mesec, ceprav prvi mesec sva malo zamudila plodne dni... vem, da nekatere na plusek cakate ze leta in ni teh mojih par mesecev se nic... no, vseeno pa upam, da bo kmalu. Imam nekaj prijateljic, ki so zanosile takoj, ko niso imele zascite, po drugi strani pa poznam tudi kar nekaj zensk, ki se trudijo ze leta. Pa saj se nisem tako stara, da bi se zelo mudilo, ampak neka mocna notranja zelja mi ne da miru :)



O teee popolnoma razumem ... midva se tud po IMN trudiva šele 4 mesece, .... samo vseen to ne pomeni, da ne mormo bit razočarane, ko jo zagledamo ane .. in valda, če je želja močna, da si želiš da uspe čim prej ane ... in kapo dol tistim, ki npr po enem letu še vedno niso obupale .... men bi se ( sj maybe se mi bo ) spelal pomoje ... sej ne vem, težko je govort .... samo vseen pa nisem več rosno mlada, da bi lahko čakala in čakala user posted image

(odgovor članu Katriss)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?