|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 11:22:01   
Amour

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Nočem te strašit user posted image sam pr men je blo tko letos marca .. delala test in slaba druga črtica ( isto FS ), pol čez ene par dni že spet slaba črtica, pol šele po ene 10 dneh zamujanja pa ornk črtica ... pol pa čez 4 dni izcedek user posted image


Ja, saj vem, ma ... Sem delala test vceraj in danes, morda bo pojutrisnjem ze bolj jasno ;)

Sicer pa, kaj pa ugotovim s krvnim? Samo da nosecnost (ne) obstaja, kaksne vrste je, pa ne ... Vsaj, ce gre samo za enkratni test in ga ne ponovim v dveh do treh dneh.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 11:24:18   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Amour


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Nočem te strašit user posted image sam pr men je blo tko letos marca .. delala test in slaba druga črtica ( isto FS ), pol čez ene par dni že spet slaba črtica, pol šele po ene 10 dneh zamujanja pa ornk črtica ... pol pa čez 4 dni izcedek user posted image


Ja, saj vem, ma ... Sem delala test vceraj in danes, morda bo pojutrisnjem ze bolj jasno ;)

Sicer pa, kaj pa ugotovim s krvnim? Samo da nosecnost (ne) obstaja, kaksne vrste je, pa ne ... Vsaj, ce gre samo za enkratni test in ga ne ponovim v dveh do treh dneh.



Pri krvnem testu boš ugotovila, če gre za IMN, ker bo vrednost beta hcgja nižja kot pri normalni nosečnosti ... kaj pa kakšne bolečine v jajčnikih so bile prisotne?
Koliko časa ti zdaj zamuja?

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 11:36:35   
Amour
Nic drasticnega, morala bi jo dobiti v soboto / vceraj. Saj pravim, v resnici cakam, da se ulije user posted image
Bolecine v jajcnikih - ja, rahlo spikanje, ampak nic ekstra ob pritisku s prsti npr. Bolj me boli tam v predelu maternice, kot predmenstrualni krci + prebavo imam cisto podivjano, tako kot obicajno prvi dan M.

Drugace pa splosno en tak pritisk v sp. delu trebusne votline in malo bolec kriz (s hrbtom imam itak hude tezave :/)


(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 11:37:59   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Nic drasticnega, morala bi jo dobiti v soboto / vceraj. Saj pravim, v resnici cakam, da se ulije user posted image
Bolecine v jajcnikih - ja, rahlo spikanje, ampak nic ekstra ob pritisku s prsti npr. Bolj me boli tam v predelu maternice, kot predmenstrualni krci + prebavo imam cisto podivjano, tako kot obicajno prvi dan M.

Drugace pa splosno en tak pritisk v sp. delu trebusne votline in malo bolec kriz (s hrbtom imam itak hude tezave :/)




Hm ... no ja, počakej še kakšen dan, dva .. upam, da je nosečnost tako kot mora biti user posted image
Po vsem tem kar si napisala, če ti zdj pokaže rahlo drugo črtico, ... drugega kot prava nosečnost bi rekla user posted image user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 13:41:02   
mojamiška
upka...držim pestiuser posted image
Amour... vidim, da te testi hecajouser posted image  držim pesti, da se tole dobro izideuser posted image

No pri meni je danes 28. dan, zvija me že od prejšnje sobote, ta vikend sem bila sigurna, da jo bom dobila, skos imam občutek, da mi nekaj teče, kožo imam obupno. Če je bila o takrat kot mislim, bi test že lahko delala, sam kr ne upam, ko vidim tisti minus me vse mine, raje vidim, da se ulije.Pa še denar zapravljam za brez veze.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 13:48:00   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

upka...držim pestiuser posted image
Amour... vidim, da te testi hecajouser posted image  držim pesti, da se tole dobro izideuser posted image

No pri meni je danes 28. dan, zvija me že od prejšnje sobote, ta vikend sem bila sigurna, da jo bom dobila, skos imam občutek, da mi nekaj teče, kožo imam obupno. Če je bila o takrat kot mislim, bi test že lahko delala, sam kr ne upam, ko vidim tisti minus me vse mine, raje vidim, da se ulije.Pa še denar zapravljam za brez veze.


Počakej še kakšen dan al pa dva in če se ne ulije pa nared test user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:00:39   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

upka...držim pestiuser posted image
Amour... vidim, da te testi hecajouser posted image  držim pesti, da se tole dobro izideuser posted image

No pri meni je danes 28. dan, zvija me že od prejšnje sobote, ta vikend sem bila sigurna, da jo bom dobila, skos imam občutek, da mi nekaj teče, kožo imam obupno. Če je bila o takrat kot mislim, bi test že lahko delala, sam kr ne upam, ko vidim tisti minus me vse mine, raje vidim, da se ulije.Pa še denar zapravljam za brez veze.


Počakej še kakšen dan al pa dva in če se ne ulije pa nared test user posted image


Sej me je že držal, da bi ga šla kupit, pa sem se zadržala. Ker če bi ga mela doma bi ga zihr nardila. Bomo vidli kaj bo v naslednjih dneh...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:05:50   
Janchek81
mojamiška sej to je bil pr men problem .. testi so doma ane ... in pol takoj k sm bla v dvomih pa tko, sem ga šla kr delat, da bi vidla a bo rptekla al je ne bo ... no, pa sm bla navsezadnje pol kr zmedena ( ta mesec sicer ne, ker je predčasno prišla ), ampak spomn se prejšnga mesca .. mi je kr kazal drugo slabo črtico, pa pol enx nč ... pa uuuuf, sm bla popolnoma zmedena, tko, da sm zdj rekla, da pred 30. dnevom izostanka NE delam testa ... in ga res ne bom!!!

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:10:32   
Marčevka2010
Pa ne kupuj tistih poceni za 3 €. Ker niso ziher. Muellerjev rozast je super. Ali pa digitalen. Kakšne poceni veriante potem gledaš ali je črtica, ali je ni. Brezveze.
Držim pesti!

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:11:26   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

mojamiška sej to je bil pr men problem .. testi so doma ane ... in pol takoj k sm bla v dvomih pa tko, sem ga šla kr delat, da bi vidla a bo rptekla al je ne bo ... no, pa sm bla navsezadnje pol kr zmedena ( ta mesec sicer ne, ker je predčasno prišla ), ampak spomn se prejšnga mesca .. mi je kr kazal drugo slabo črtico, pa pol enx nč ... pa uuuuf, sm bla popolnoma zmedena, tko, da sm zdj rekla, da pred 30. dnevom izostanka NE delam testa ... in ga res ne bom!!!


Evo zato sem jaz rekla, da ga delam po 10.11.user posted image  Sploh ker imam itak vse zmešano. No upam, da vseeno ne priteče in bom lahko napotnico vrgla v smeti, z največjim veseljem

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:13:17   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Pa ne kupuj tistih poceni za 3 €. Ker niso ziher. Muellerjev rozast je super. Ali pa digitalen. Kakšne poceni veriante potem gledaš ali je črtica, ali je ni. Brezveze.
Držim pesti!


Tega sranja nikoli več ne kupim, vedno so mi pokazali rahlo črtico potem se je pa ulilauser posted image  Muller mi je čist od rok, mam lekarno pa dm zravn, sam se mi zdi, da me že čudn gledajouser posted image user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:18:20   
Marčevka2010
Točno to, ta poceni niso za kupit. Briga te, če te čudno gledajo. user posted image Njihov problem.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:22:17   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Pa ne kupuj tistih poceni za 3 €. Ker niso ziher. Muellerjev rozast je super. Ali pa digitalen. Kakšne poceni veriante potem gledaš ali je črtica, ali je ni. Brezveze.
Držim pesti!


Totally agree ...
A si ti šla takrt po unga Mullerjevga .. je super ane ... men je u drugo tko lepo narisu črtico .... sm jo slikala user posted image seveda sem imela pa še enga CB navadnga takrt na rezervi .... user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:23:09   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Pa ne kupuj tistih poceni za 3 €. Ker niso ziher. Muellerjev rozast je super. Ali pa digitalen. Kakšne poceni veriante potem gledaš ali je črtica, ali je ni. Brezveze.
Držim pesti!


Tega sranja nikoli več ne kupim, vedno so mi pokazali rahlo črtico potem se je pa ulilauser posted image  Muller mi je čist od rok, mam lekarno pa dm zravn, sam se mi zdi, da me že čudn gledajouser posted image user posted image



Ja, a ti je bad rečt nam, da ti katera skoč po test pa ti ga pošlje .. ajoooj .. čez Mullerjevga ga ni user posted image če CB ne vrjamem tok kot unmu user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:27:56   
Marčevka2010

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Pa ne kupuj tistih poceni za 3 €. Ker niso ziher. Muellerjev rozast je super. Ali pa digitalen. Kakšne poceni veriante potem gledaš ali je črtica, ali je ni. Brezveze.
Držim pesti!


Totally agree ...
A si ti šla takrt po unga Mullerjevga .. je super ane ... men je u drugo tko lepo narisu črtico .... sm jo slikala user posted image seveda sem imela pa še enga CB navadnga takrt na rezervi .... user posted image


Ja, fajn je bil. Sicer ni bila močna črtica, ampak je bila. Če sem slikala se je videlo. No, upam, da ga ne bom več potrebovala. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:29:35   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Pa ne kupuj tistih poceni za 3 €. Ker niso ziher. Muellerjev rozast je super. Ali pa digitalen. Kakšne poceni veriante potem gledaš ali je črtica, ali je ni. Brezveze.
Držim pesti!


Totally agree ...
A si ti šla takrt po unga Mullerjevga .. je super ane ... men je u drugo tko lepo narisu črtico .... sm jo slikala user posted image seveda sem imela pa še enga CB navadnga takrt na rezervi .... user posted image


Ja, fajn je bil. Sicer ni bila močna črtica, ampak je bila. Če sem slikala se je videlo. No, upam, da ga ne bom več potrebovala. user posted image



Boš, za tretjega user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:44:36   
Marčevka2010
Tretjega ne bo. Razen, če bosta sedaj 2. Kje, ne bo energije.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:45:29   
Janchek81
Hm .. NIKOLI ne reci NIKOLI user posted image

< Sporočilo je popravil Janchek81 -- 2.11.2015 14:47:12 >

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 14:53:52   
Marčevka2010
To je res.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 15:23:32   
sitka mala
Živjo punce, jaz se spet poslavljam iz teme, pa še dobro se ni začela. Danes sem dobila user posted image . Ah ja, pa izgleda odpiram novo temo, počasi. user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 15:30:33   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Pa ne kupuj tistih poceni za 3 €. Ker niso ziher. Muellerjev rozast je super. Ali pa digitalen. Kakšne poceni veriante potem gledaš ali je črtica, ali je ni. Brezveze.
Držim pesti!


Tega sranja nikoli več ne kupim, vedno so mi pokazali rahlo črtico potem se je pa ulilauser posted image  Muller mi je čist od rok, mam lekarno pa dm zravn, sam se mi zdi, da me že čudn gledajouser posted image user posted image



Ja, a ti je bad rečt nam, da ti katera skoč po test pa ti ga pošlje .. ajoooj .. čez Mullerjevga ga ni user posted image če CB ne vrjamem tok kot unmu user posted image


user posted image user posted image user posted image  pol bom pa spet tle težila k bom tečna k bo minus pol ti bo pa žal, da si se ponujala.user posted image

Se izogibam tem trgovinam do nadaljnegauser posted image


sitka mala user posted image  žal mi je, da je pritekla. Navijam, da bo december uspešen, več zabave, mraza, več stiskanjauser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 20:02:04   
Amour
Še tukaj delim z vami:
No, meni je prejle Müllerjev rozasti test (ki ga je priporočila Marčevka) lepo pokazal dve črtici ...
Ufff ... me je kar malo panika user posted image

Dragi je komentiral, da gre jutri gledat vozičke user posted image user posted image


Zaenkrat torej ostajam na oktobrskem seznamu čakajočih, v novembru pa zaenkrat ostajam med navijačicami ...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 20:11:43   
Beat
sitka mala user posted image user posted image Kako dolge cikluse imaš?

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 20:25:22   
Amour
sitka user posted image user posted image

Punce, v tem ciklusu sem pila krvomočnico. Sva se ravno v soboto zvečer, ko je partner prvič izrazil željo, da bi v nedeljo zjutraj naredila test, pogovarjala, da jo bo v naslednjem ciklusu pil tudi on, ker naj bi tudi na moško sluz dobro vplivala. No, zdaj upava, da mu je ne bo treba piti in da bo raje izbiral vozičke user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo novembra 2015
2.11.2015 20:38:09   
Ashaya
Joj punce, komaj vas vse sfolgam prebrat, ko me nekaj dni ni na forum user posted image vidim, da je nekaj dobrih kot tudi nekaj malo manj dobrih novičk...en veeliik objemček za vse, ki tokrat ni uspelo in zdaj čakate na dobre tri može v decembru, pa le naj vsem prinesejo tisto pravo darilce!user posted image
Amour, tebi pa iskrene čestitke!!user posted image user posted image ful sem vesela!!
Adelle, zate pa tudi upam, da se tisto izkaže za lažni -. Resnično upam, da ti je uspelo!

No, jaz pa sem v pričakovanju O (nimam pojma kdaj točno bi naj bila ampak ok), pa tudi tolko stvari se dogaja, da po pravici povedano tokrat nisma najbolj pridna s user posted image . No, še danes ko bi lahko, je on v službi najmanj do 23...pa bo spet dan naokoli, ko se od zgodnjih jutranjih ur sploh ne vidiva user posted image pa še mislim, da se me loteva neko vnetje tam spodaj, saj imam vedno močnejši izcedek in začenja me nekaj srbetiuser posted image
Mimogrede, če ni preveč direktno vprašanje (pa prosim za čisto iskrene odgovore), torej, kako pogosto se vaši dragi odpravijo raziskovat tja dol oralno?user posted image sprašujem, ker jaz sem vedno umita (tudi večkrat dnevno), pa imam skoraj vedno vse nekam "preveč" mokro, že ko nisem vzburjena in ne vem, če je to ravno prijetno..imam malce zoprn občutek ob temuser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?