|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 13:49:41   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Ne, nič. Samo kako se pripravi.


A maš pri sebi škatlo?
Piše na njej Rdeča smrdljička?

< Sporočilo je popravil Janchek81 -- 3.11.2015 13:50:23 >

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 13:53:54   
woma
Hej punce.
Bom še jaz vpadla.... me zanima, je to za vas prva pričakovana nosečnost ali imate že doma kakšne sončke?

Jaz grem v drugi krog, doma imam pa že 8 let staro pupo user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 13:55:24   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma

Hej punce.
Bom še jaz vpadla.... me zanima, je to za vas prva pričakovana nosečnost ali imate že doma kakšne sončke?

Jaz grem v drugi krog, doma imam pa že 8 let staro pupo user posted image user posted image


Imela že 3 nosečnosti, doma imam skoraj 4 letno ( konec januarja ) punčko ...

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 13:58:15   
woma
Jaz sem se komaj sedaj opogumila za še eno nosečnost....ne vem koliko časa bo trajalo, da bo user posted image
user posted image ...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 13:58:56   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma

Jaz sem se komaj sedaj opogumila za še eno nosečnost....ne vem koliko časa bo trajalo, da bo user posted image
user posted image ...


Koliko si pa stara, če ni preveč osebno?

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 14:00:50   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: woma

Hej punce.
Bom še jaz vpadla.... me zanima, je to za vas prva pričakovana nosečnost ali imate že doma kakšne sončke?

Jaz grem v drugi krog, doma imam pa že 8 let staro pupo user posted image user posted image


Tudi jaz imam doma 4 letnico.

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 14:00:54   
woma
tudi to me malo ovira....35 let

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 14:02:06   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma

tudi to me malo ovira....35 let


Zakaj bi te pa oviralo?
Vprašanje je, ali si želiš še enega otroka ali ne ... drugo pa ni ovira user posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 14:03:45   
woma
seveda si ga želim.... samo leta so tako hitro minila (razlika med otroki bo 9 let)...
koliko ste pa ve stare?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 14:05:23   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma

seveda si ga želim.... samo leta so tako hitro minila (razlika med otroki bo 9 let)...
koliko ste pa ve stare?


To je lahko pozitivno ... midve npr s sestro sva v letih razlike samo leto in pol pa se nikol nisva razumele...ker sva si tako različne...mam pa kolegico k sta s sestro narazen 8 let in sta super prijateljici, tko, da to naj te ne ovira ....
Lahko pa da ti bo hči pomagala pri opravilih za otroka, pri varstvu ... aja, pa tud s punco k sm bla v porodnišnici je mela pa 10 let razlike in zelo super funkcionirata ....

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 14:08:35   
woma

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: woma

seveda si ga želim.... samo leta so tako hitro minila (razlika med otroki bo 9 let)...
koliko ste pa ve stare?


To je lahko pozitivno ... midve npr s sestro sva v letih razlike samo leto in pol pa se nikol nisva razumele...ker sva si tako različne...mam pa kolegico k sta s sestro narazen 8 let in sta super prijateljici, tko, da to naj te ne ovira ....
Lahko pa da ti bo hči pomagala pri opravilih za otroka, pri varstvu ... aja, pa tud s punco k sm bla v porodnišnici je mela pa 10 let razlike in zelo super funkcionirata ....


Jee, to so besede, ki jih rada slišim. Vse bo ok. Hvala ti. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 14:14:15   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: woma

seveda si ga želim.... samo leta so tako hitro minila (razlika med otroki bo 9 let)...
koliko ste pa ve stare?


To je lahko pozitivno ... midve npr s sestro sva v letih razlike samo leto in pol pa se nikol nisva razumele...ker sva si tako različne...mam pa kolegico k sta s sestro narazen 8 let in sta super prijateljici, tko, da to naj te ne ovira ....
Lahko pa da ti bo hči pomagala pri opravilih za otroka, pri varstvu ... aja, pa tud s punco k sm bla v porodnišnici je mela pa 10 let razlike in zelo super funkcionirata ....


Jee, to so besede, ki jih rada slišim. Vse bo ok. Hvala ti. user posted image




Itak, da bo vse ok ... ne obremenjuj se s takimi stvarmi ... otroci so itak najbolj prilagodljivi, verjem ... pa še pri osmih letih je bolj razumna, če rečeš otroku, da naj malo počaka, kot pa 4 letnemu otroku user posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 15:34:43   
Marčevka2010
Razlike v letih med otroki so še najmanjši problem. Pri naši bo to skoraj 6 let. Pa je povsem vredu, lahko bo že kaj pomagala, lažje ji kaj dopoveš. Če imaš pa dva taka, ki si ne moreta nič pomagat je pa kriza. Če se imata namen razumet se bosta ali obratno.
Midve s sestro sva 7 let narazen in se ne razumeva sploh. Kdaj je kot, da nimam sestre. Ampak sem se tako navadila živeti.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 15:38:25   
Adelle
Zanimivo mi je ko berem da se ne razumete najboljse s sestro... jst imam dve, obe starejsi od mene, ena 12 let druga 13 let starejsa od mene... vse tri se tako dobro razumemo, najboljse prijateljice za vedno. Ne predstavljam si zivljenja brez njiju, ceprav sm tok mlajsa.. tako smo povezane da se drugim ni jasn nas odnos kako smo lahko tok blizu ena drugi...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 15:40:11   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Razlike v letih med otroki so še najmanjši problem. Pri naši bo to skoraj 6 let. Pa je povsem vredu, lahko bo že kaj pomagala, lažje ji kaj dopoveš. Če imaš pa dva taka, ki si ne moreta nič pomagat je pa kriza. Če se imata namen razumet se bosta ali obratno.
Midve s sestro sva 7 let narazen in se ne razumeva sploh. Kdaj je kot, da nimam sestre. Ampak sem se tako navadila živeti.


Midve pa 5,5 let in je situacija ravno tako porazna. Pri mojem so en za drugim pa se prav tako ne razumejo, tko da ni pravila. Mi je pa zelo žal, da je tako user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 15:42:02   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Zanimivo mi je ko berem da se ne razumete najboljse s sestro... jst imam dve, obe starejsi od mene, ena 12 let druga 13 let starejsa od mene... vse tri se tako dobro razumemo, najboljse prijateljice za vedno. Ne predstavljam si zivljenja brez njiju, ceprav sm tok mlajsa.. tako smo povezane da se drugim ni jasn nas odnos kako smo lahko tok blizu ena drugi...


Tole je lepo bratuser posted image  

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 15:48:11   
Marčevka2010
Adelle super, da se tako razumete. Vse bi dala, da bi bilo tudi pri nama tako. Ampak je kakor je. Ne mislim pa spreminjat sama sebe, da bom njej ustrezala, ona pa bo še naprej kakršna je. In to je to.
Tudi pri mojem se štekajo, je pa več razlike med njimi. Niso sicer najboljši prijatelji, ampak je komunikacija OK.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 16:20:53   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

Zanimivo mi je ko berem da se ne razumete najboljse s sestro... jst imam dve, obe starejsi od mene, ena 12 let druga 13 let starejsa od mene... vse tri se tako dobro razumemo, najboljse prijateljice za vedno. Ne predstavljam si zivljenja brez njiju, ceprav sm tok mlajsa.. tako smo povezane da se drugim ni jasn nas odnos kako smo lahko tok blizu ena drugi...


Ful lepo, midve sva samo leto pa pol razlike in nikakor ne prideva skupej user posted image ona je od mejhnega tak karakter, da je tekmovala za svako stvar in se potem pred drugimi hvalila user posted image
Ful je to žalostno ... ker to se kr iz roda v rod prenaša ... tud ona svojo tamalo tko pomoje uli, da ona skoči višje kot naša, ona bolje bere kot naša .. pa sta tud moja in njena razlike leto in pol ... user posted image
Jaz pa tega ITAK ne želim, pa zarad tega nimam nč manj rada nečakinje ... samo hočm pa vseeno to umirit oz., zablokirat in si želim, da bi se vsaj one dve razumele, ker naša bo slej k prej ugotovila to kar sm jaz in mi je blo velix težko user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 17:18:30   
woma
Vesela sem, da se razumete s svojimi sorojenci, jaz nimam te srece. To je odvisno od karakterja.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo novembra 2015
3.11.2015 20:14:48   
Beat
Tudi jaz se odlično razumem z njimi. Razlika v letih je različna in pri nas nima pomena, da bi se zaradi večje ali manjše razlike slabo razumeli med sabo. Po moje razlika v letih ne igra neke vloge.

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo novembra 2015
4.11.2015 7:47:35   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Tudi jaz se odlično razumem z njimi. Razlika v letih je različna in pri nas nima pomena, da bi se zaradi večje ali manjše razlike slabo razumeli med sabo. Po moje razlika v letih ne igra neke vloge.


Moj mnenje je tud, da razlika v letih ne igra bistvene vloge, ampak karakter in deloma vzgoja ...

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo novembra 2015
4.11.2015 8:05:55   
mava1975
Punce, bila sem srečka v septembru, sedaj se je sreča končala, naši pikici ne bije več srček... držim pesti za vse vas, navijam, se vam pridružim naslednje leto, upam, da boste do takrat že vse noseče...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo novembra 2015
4.11.2015 8:07:05   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Punce, bila sem srečka v septembru, sedaj se je sreča končala, naši pikici ne bije več srček... držim pesti za vse vas, navijam, se vam pridružim naslednje leto, upam, da boste do takrat že vse noseče...



Kwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image
A dej nehej noooo ....
user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo novembra 2015
4.11.2015 8:08:53   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Punce, bila sem srečka v septembru, sedaj se je sreča končala, naši pikici ne bije več srček... držim pesti za vse vas, navijam, se vam pridružim naslednje leto, upam, da boste do takrat že vse noseče...


Pa ne nouser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo novembra 2015
4.11.2015 8:09:00   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mava1975

Punce, bila sem srečka v septembru, sedaj se je sreča končala, naši pikici ne bije več srček... držim pesti za vse vas, navijam, se vam pridružim naslednje leto, upam, da boste do takrat že vse noseče...


user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?