|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 8:38:04   
mojamiška
Sofie...super za premik naprej.

Pri meni še vedno spodaj vse belo, danes je 32 dan od zadnje m. Skos hodim na wc, ker imam občutek, da mi je pritekla, ful imam povečan izcedek,špika me tudi čez celi dan, napihnjena enkrat ja enkrat ne, ko kaj pojem me daje zgagauser posted image  tega sploh nisem navajena. Moj pravi naj še enkrat lulam jaz pa mislim, da me tale m spet mal heca. Grrrrrrrrrrrruser posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 8:39:28   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Sofie...super za premik naprej.

Pri meni še vedno spodaj vse belo, danes je 32 dan od zadnje m. Skos hodim na wc, ker imam občutek, da mi je pritekla, ful imam povečan izcedek,špika me tudi čez celi dan, napihnjena enkrat ja enkrat ne, ko kaj pojem me daje zgagauser posted image  tega sploh nisem navajena. Moj pravi naj še enkrat lulam jaz pa mislim, da me tale m spet mal heca. Grrrrrrrrrrrruser posted image


Dej ti jutr lepo lulej no .... user posted image
A ti jaz pošljem dons enga unga 'ta pocen' ...

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 8:43:00   
mojamiška
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Dej ti jutr lepo lulej no .... user posted image
A ti jaz pošljem dons enga unga 'ta pocen' ...


Sej razmišljam, da bi res, sam js negrem več po test, bom kar mojga poslala, sam bo zihr reku, da nima dnarjauser posted image  Je že zanč reku, če sm sam enga kupila zato, da bo pol naslednjič on šel, se tut njemu zdi, da ga vsi čudn gledajouser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 8:47:05   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Dej ti jutr lepo lulej no .... user posted image
A ti jaz pošljem dons enga unga 'ta pocen' ...


Sej razmišljam, da bi res, sam js negrem več po test, bom kar mojga poslala, sam bo zihr reku, da nima dnarjauser posted image  Je že zanč reku, če sm sam enga kupila zato, da bo pol naslednjič on šel, se tut njemu zdi, da ga vsi čudn gledajouser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 9:33:43   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Sofie...super za premik naprej.

Pri meni še vedno spodaj vse belo, danes je 32 dan od zadnje m. Skos hodim na wc, ker imam občutek, da mi je pritekla, ful imam povečan izcedek,špika me tudi čez celi dan, napihnjena enkrat ja enkrat ne, ko kaj pojem me daje zgagauser posted image  tega sploh nisem navajena. Moj pravi naj še enkrat lulam jaz pa mislim, da me tale m spet mal heca. Grrrrrrrrrrrruser posted image


Naredi jutri še ee testuser posted image

Pri meni je do M še 4 dni. Samo mislim da bo pritekla, ker je G rekel da se vidi da se sluznica ne preliva ok....kar pomeni da ni glih možnosti da bi se kej prijelo.

(odgovor članu mojamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 9:35:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Sofie...super za premik naprej.

Pri meni še vedno spodaj vse belo, danes je 32 dan od zadnje m. Skos hodim na wc, ker imam občutek, da mi je pritekla, ful imam povečan izcedek,špika me tudi čez celi dan, napihnjena enkrat ja enkrat ne, ko kaj pojem me daje zgagauser posted image  tega sploh nisem navajena. Moj pravi naj še enkrat lulam jaz pa mislim, da me tale m spet mal heca. Grrrrrrrrrrrruser posted image


Naredi jutri še ee testuser posted image

Pri meni je do M še 4 dni. Samo mislim da bo pritekla, ker je G rekel da se vidi da se sluznica ne preliva ok....kar pomeni da ni glih možnosti da bi se kej prijelo.


Uf kakšni izrazi .. in kaj naj bi to pomenilo, če se sluznica ne preliva dobr? user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 12:22:49   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Sofie


IZVIRNO SPOROČILO: mojamiška

Sofie...super za premik naprej.

Pri meni še vedno spodaj vse belo, danes je 32 dan od zadnje m. Skos hodim na wc, ker imam občutek, da mi je pritekla, ful imam povečan izcedek,špika me tudi čez celi dan, napihnjena enkrat ja enkrat ne, ko kaj pojem me daje zgagauser posted image  tega sploh nisem navajena. Moj pravi naj še enkrat lulam jaz pa mislim, da me tale m spet mal heca. Grrrrrrrrrrrruser posted image


Naredi jutri še ee testuser posted image

Pri meni je do M še 4 dni. Samo mislim da bo pritekla, ker je G rekel da se vidi da se sluznica ne preliva ok....kar pomeni da ni glih možnosti da bi se kej prijelo.


Uf kakšni izrazi .. in kaj naj bi to pomenilo, če se sluznica ne preliva dobr? user posted image


Če sem prav razumela da je to zaradi pregrade. Več zvem pa v Leonišču.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 12:27:12   
Janchek81
Sofie aja user posted image sej to je pol tud odvisno za kakšno vrste pregrade gre ane user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 14:08:15   
woma
Mojamiška držim pesti, da zagledaš plusek.

Mene tudi kar nekaj špika,pa bolijo me prsi,,,sam to je zato, ker skoz na to mislim. Zdrava pamet mi da vedet, da ta mesec ni moglo nič ratat, ke sva bila neprave dni aktivna.
Pol mi pa majhen glasek v glavi reče, da je vse možno, ker itak nimam redne m user posted image .

Je pa še čist prekmalu... m pričakujem šele 18.11.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 14:11:08   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: woma

Mojamiška držim pesti, da zagledaš plusek.

Mene tudi kar nekaj špika,pa bolijo me prsi,,,sam to je zato, ker skoz na to mislim. Zdrava pamet mi da vedet, da ta mesec ni moglo nič ratat, ke sva bila neprave dni aktivna.
Pol mi pa majhen glasek v glavi reče, da je vse možno, ker itak nimam redne m user posted image .

Je pa še čist prekmalu... m pričakujem šele 18.11.


Ja pa sj pr teb je lahko zdj lahko ovulcija user posted image pozna, ampak vseen ....
Probi odmislt ta 18. in pejd iz dneva v dan ... s pozitivnimi mislimi ... user posted image

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 14:36:13   
woma

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: woma

Mojamiška držim pesti, da zagledaš plusek.

Mene tudi kar nekaj špika,pa bolijo me prsi,,,sam to je zato, ker skoz na to mislim. Zdrava pamet mi da vedet, da ta mesec ni moglo nič ratat, ke sva bila neprave dni aktivna.
Pol mi pa majhen glasek v glavi reče, da je vse možno, ker itak nimam redne m user posted image .

Je pa še čist prekmalu... m pričakujem šele 18.11.


Ja pa sj pr teb je lahko zdj lahko ovulcija user posted image pozna, ampak vseen ....
Probi odmislt ta 18. in pejd iz dneva v dan ... s pozitivnimi mislimi ... user posted image

Mogoče. Čeprav naj bi bila prejšnji teden po izračunih.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 15:39:17   
Sofie

Jaz se pa danes ne počutim ok. Neki me želodec daje, vse me tišči. Še dobro da bo vikend počasi tukaj.

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: II pričakujemo novembra 2015
6.11.2015 16:04:52   
Amour

IZVIRNO SPOROČILO: woma

Mojamiška držim pesti, da zagledaš plusek.

Mene tudi kar nekaj špika,pa bolijo me prsi,,,sam to je zato, ker skoz na to mislim. Zdrava pamet mi da vedet, da ta mesec ni moglo nič ratat, ke sva bila neprave dni aktivna.
Pol mi pa majhen glasek v glavi reče, da je vse možno, ker itak nimam redne m user posted image .

Je pa še čist prekmalu... m pričakujem šele 18.11.


Meni je taka zdrava pamet iz istega razloga nastavila roge :) - v zacetku tedna sem na vec testih dozivela plusek ;)

(odgovor članu woma)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: II pričakujemo novembra 2015
7.11.2015 9:40:12   
Ashaya
Sofie, niti ni nujno, da bo dolgo trajalo..baje da je lahko res že samo pregrada problem za zanositev, zato je dobro, da se čimprej naročiš. Jaz sem bila za laparo in histero na vrsti že kar takoj naslednji mesec po prvi user posted image sem bila v super bolnici, vsi prijazni, odlična naprava (morali so biti namreč zelo previdni, ker še nisem nikoli zanosila), tako da res same pohvale tudi manjšim bolnišnicam (ker npr.v Lj in Mb imam občutek da smo jim bolj številka kot pa človek)user posted image

Ne morem pa še nič reči, ali je zdaj kaj bolje, razen rednih user posted image , ker sva tudi midva nekam smotana in ne user posted image najbolj pridnouser posted image enostavno nama trenutno spet ne znese bolj pogosto, ampak sem se tudi nehala obremenjevat s tem. Zdaj končno zares spet verjamem v tisti "ko bo pa bo", zato vas tudi trenutno bolj samo berem in ne komentiram kaj dosti, ker če sem več na forumu se mi zdi, da začnem misliti samo še na to user posted image mi je fuul prijetno čvekat ampak mi žal niti časovno v tem času ne znese kaj večuser posted image seveda pa ves čas stiskam pesti in čakam na lepe novičke!user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: II pričakujemo novembra 2015
7.11.2015 10:12:27   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Sofie, niti ni nujno, da bo dolgo trajalo..baje da je lahko res že samo pregrada problem za zanositev, zato je dobro, da se čimprej naročiš. Jaz sem bila za laparo in histero na vrsti že kar takoj naslednji mesec po prvi user posted image sem bila v super bolnici, vsi prijazni, odlična naprava (morali so biti namreč zelo previdni, ker še nisem nikoli zanosila), tako da res same pohvale tudi manjšim bolnišnicam (ker npr.v Lj in Mb imam občutek da smo jim bolj številka kot pa človek)user posted image

Ne morem pa še nič reči, ali je zdaj kaj bolje, razen rednih user posted image , ker sva tudi midva nekam smotana in ne user posted image najbolj pridnouser posted image enostavno nama trenutno spet ne znese bolj pogosto, ampak sem se tudi nehala obremenjevat s tem. Zdaj končno zares spet verjamem v tisti "ko bo pa bo", zato vas tudi trenutno bolj samo berem in ne komentiram kaj dosti, ker če sem več na forumu se mi zdi, da začnem misliti samo še na to user posted image mi je fuul prijetno čvekat ampak mi žal niti časovno v tem času ne znese kaj večuser posted image seveda pa ves čas stiskam pesti in čakam na lepe novičke!user posted image


Pri meni sumijo pregrado, en SS je namreč že za mano. Napotnico sem oddala, sedaj čakam datum.

Ja forum te res potegne v to razmišljanje o otročku. Ampak hkrati pomaga, ker veš da nisi edina.

Jaz čakam da M priteče, me že vse tišči in občasno boli.

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: II pričakujemo novembra 2015
7.11.2015 12:13:54   
Anonimen
Mojamiška tudi jaz navijam za plusek. user posted image

Nama pa nosečnost res ni namenjena. Še ta mesec, ko nama bi "moralo" uspet, ker potem gre v tujino, nisva mogla user posted image ker sva oba zbolela. user posted image
In še ena O je šla mimo...slaba volja pa na višku pri obeh.


(odgovor članu Sofie)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 9:20:11   
Ashaya
Ja, Sofie, imaš pravuser posted image no saj, kot vidite tako ne morem brez forumauser posted image sploh pa danes, ko me je skoraj kap in ne morem vprašati svoje gin, ker je nedelja, pa bom raje vas, če se je kateri zgodilo kaj takega...nekje v teh dneh bi morala imeti O. Mislila sem, da sva jo itak zamudila in včeraj zvečer user posted image povsem neobremenjeno in bilo je super. Potem čez kakšne 3 ure sva šla spat in ko me je že skoraj zmanjkalo, sem zakašljala..ob tem me je tako močno zarezalo na desni strani spodaj, da sem se zadrla in zbudila mojega. Potem sem nekako uspela zaspat nazaj v upanju, da danes ne bo več nobenih bolečin. Ampak zdaj ves čas nekje na pol minute čutim neko precej ostro zbadanje na isti točki. Bi lahko bilo kaj narobe z jajčnikom??user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 11:53:05   
Neli_31
Če kateri tukaj pride prav podarim 15 ovulacijskih testov. Javite se na zs.

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 12:36:09   
Anonimen
Samo malo bi pozdravila moje soklepetalke, če se me katera še spomni.. Zadnjih nekaj mesecev sem popolnoma skenslala ta forum in v trenutku sem se počutila veliko bolje.. No, ta mesec sem končno zagledala svoj plusek. user posted image
Tudi ostalim želim, da ga zagledate čim prej!

Lepo vas pozdravlja,
LadyJen

(odgovor članu Neli_31)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 14:00:50   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Samo malo bi pozdravila moje soklepetalke, če se me katera še spomni.. Zadnjih nekaj mesecev sem popolnoma skenslala ta forum in v trenutku sem se počutila veliko bolje.. No, ta mesec sem končno zagledala svoj plusek. user posted image
Tudi ostalim želim, da ga zagledate čim prej!

Lepo vas pozdravlja,
LadyJen


Iiiiii....čestitkeuser posted image Velikokrat sem se spomnila nate. Oglasi se še kaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 14:03:49   
niinii
LadyJen Suuuuuuuuuuuuper!!! Ful vesela zate!

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 14:17:27   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Samo malo bi pozdravila moje soklepetalke, če se me katera še spomni.. Zadnjih nekaj mesecev sem popolnoma skenslala ta forum in v trenutku sem se počutila veliko bolje.. No, ta mesec sem končno zagledala svoj plusek. user posted image
Tudi ostalim želim, da ga zagledate čim prej!

Lepo vas pozdravlja,
LadyJen



iiiii...čestitkeuser posted image Sem se pogosto spomnila nate. Hm...mogoče moram tudi jaz tvojo taktiko poskusituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 15:54:59   
Janchek81
O LedyJen čestitkeeeeeeee...... vidiš, zgleda, da se bomo mogle dol vržt in zanosit .... maybe pa psiha res dela svoje...
No jaz sem se končno dons k seb spravla, v petek je blo pestro ... sm ga kr ornk čutila user posted image sam sm res kr neki spila ... tko, da sva zapila moj RD in .... ma da ta mesec zagledava user posted image user posted image O je bla pa včerej .... sm delala testk in je pokazal drugo kr ornk črtico, dons je pa že slaba črtica ... no ja, pustimo se presenetit..
Če ne druzga, je res lep vikend za mano .... user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: II pričakujemo novembra 2015
8.11.2015 21:06:26   
Beat
LadyJen user posted image user posted image zelo vesela zate user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: II pričakujemo novembra 2015
9.11.2015 8:00:49   
upka
user posted image user posted image user posted image LadyYen!!!!! Sedaj pa 9 veselih in mirnih mesecev!

Danes je moj 10. dan po ET. Še malo in resnica bo prišla na plan user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?